365 dní v Kanadě, 365 fotek. Pokud se fotky nenačítají, je potřeba povolit jejich načtení.
Otevřít email v prohlížeči - například pokud se Vám mail zobrazuje divně.

18. týden, 365 dní v Kanadě, 365 fotek


Ahoj <<Oslovení>>,
 
V první řadě díky moc za Tvou odpověď týkající se fotografické tipů na cesty. Zájem je a nejspíš to tedy od února rozeběhnu. Připravil jsem této "akci" událost na facebooku a na google+, aby bylo možné jednoduše pozvat i další lidi. Takže pokud bys to ještě prosím nasdílel/a nebo přímo pozval/a své přátele, bylo by to skvělé. Čím víc uvidím zájem, tím se mi to bude chystat snadněji! :-) Moc děkuji! A pokud Tě napadá nějaké téma, co by Tě zajímalo, rozhodně mi ho pošli!

Událost na Facebooku k dalšímu šíření
Událost na Google + k dalšímu šíření

Jo a dočti do konce, jinak se nedostaneš k odkazu na minule slíbenou fotogalerii ze sněžnicování ;)
120/365 Pamatujete na tu fotku s polární září, co mi zveřejnil Lost Duck magazín? Dostal jsem za to taky poukázku do téhle čoko-prodejny. Poukázku jsme nechali doma, ale ze zvědavosti, když už jsme šli okolo, jsme tam nakoukli. A sakra! Nejde tam jen nakouknout! Museli jsme i ochutnat... A sakra! Nejde tam zajít jen jednou...
121/365 Není ta zima hezká i bez dalších písmenek?
122/365 Pro dnešek jen rychlý cvak před večeří. Si to zkuste, po víc jak čtvrt roce si koupit lahváče pravý český Plzně a připravit si tatarák, a pak místo toho se na to vrhnout, si to fotit, když už hlady ani nevidíte. To NEJDE! ;)
123/365 Všimli jste si, jak už se zase začal prodlužovat den? Nebo alespoň nám tady teda rozhodně! Za mě jedině dobrý, od pondělí 18.1. zase začínám v týdnu pracovat a ne že by mě fotit za tmy nebavilo, ale je bezva to střídat.
124/365 První letošní bajkování za námi! Teda, fatbikování. Mno, srandy kopec, na pády jsem vyhrál asi já 4:3, ale ono už nám to pak začalo splývat. Mě to bavilo dost, Páju míň. Když je hezky ujetá/ušlapaná cesta, tak se jede hezky. Když je cesta rozrytá nebo je hlubokej sníh, tak se jede blbě. A je to teda trochu dřina. Uvidíme, jestli na ně Páju přesvědčim ještě někdy znova :) Mě to bavilo moc! Pár fotek navíc fotek bude zase časem, v příštím emailu pošlu odkaz.
125/365 Jak tak náš nemocnej Fordík čeká, až najdeme kutila co mu vyndá motor, museli jsme se naučit jezdit autobusama, které tu naštěstí taky mají. Pár postřehů oproti ČR (a pražské MHD zvláště):
1) Nastupuje se pouze předními dveřmi.
2) Řidič s úsměvem a mile každého zdraví.
3) Platí se/vhazuje se lístek také v předu (takže tu nejsou potřeba revizoři - neplatíš = nejedeš).
4) Jízda kamkoli -stanici nebo 5 - stojí 2,5 kanadského dolaru nebo měsíční lítačka 65CAD.
5) Většina stanic je na znamení a uvnitř v busu nikdo názvy zastávek nehlásí ani je nikde nepíšou - ze začátku trochu bojovka.
6) Pro jistotu nejsou psané názvy zastávek ani na samotných zastávkách.
7) Opravdu krásný zvyk je, že každý kdo vystupuje nahlas děkuje, řidič to možná občas slyší, možná kolikrát ani ne, ale většina lidí za jízdu poděkuje.
126/365 Leje, jo, vidíš dobře, tady u nás dole leje, nahoře samozřejmě sněží. A protože žádná vylitá fotka nedopadla, zakončíme týden chlebem (není to mimozemská vesmírná loď, jak by se mohlo na první pohled zdát). Pečivo občas kupujeme, ale hlavně poslední dobou Pája chleby peče a jsou naprosto úúúúžasný! O recept se časem podělí na svém receptoblogu a já vás na něj v emailu upozorním taky, protože to fakt stojí zato zkusit.
Wallpaper pro 18. týden
Stáhnout fotku? (klik zde)
Pro nastavení jako pozadí plochy stačí po stažení kliknout na fotku pravým myšítkem a klik na "nastavit jako tapetu" či tak něco.
Nedávno jsem si tak uvědomil, že ačkoli už se ve Whistleru lyžuje docela dlouho, ještě nebyl žádný lyžovací/snowboardovací wallpaper. Tak tady jeden je, bohužel jméno borce neznám, ale lítal pekelně vysoko a předváděl přitom neskutečný kousky. Takže zmáčknout spoušť a chytit ho přitom i s těma kopcema už byla jen maličkost :-)
Jo a abych nezapomněl, minule jsem slíbil fotogalerii ze sněžnicování, tak ta je prosím pěkně zde k  prohlížení :-)

Krásný den z Whistleru
Tom

PS: A né že teď email smažeš a půjdeš číst další, hezky vyroluju zpět nahoru a ..? A co? No přeci ty pozvánky! ;o)
Udělej Tomovi radost a pozvi ke sledování kanadských fotomailů své přátele na facebooku
Share

Přepošli prosím email přátelům!

Líbí se Ti fotky a texty, které posílám? To mě moc těší! Víš o někom, koho by to mohlo zajímat a bavit? Řekni mu o tom prosím, pošli mu link k přihlášení 365.foto-tom.cz nebo mu přepošli tento email :-) Moc děkuji!

Dostal jsi email přeposlaný?

Přihlaš se prosím sám k odběru, nebudeš závislý na přeposilateli a já budu vědět, kolik lidí mé zprávy sleduje (a o to lepší ceny budou moc být v celoroční soutěži chystané pro vás na příští rok!) - www.365.foto-tom.cz
Případně archiv všech dříve odeslaných foto-emailů najdeš zde.
Zůstaňme v kontaktu i na sociálních sítích
Mé další projekty a snažení:
Copyright © 2016 Tomáš Mähring Photography, All rights reserved.


Už Tě tyto emaily nebaví? Kliknutím zde se můžeš odhlásit a ukončit zasílání, ale bude mě to mrzet :-)

Email Marketing Powered by Mailchimp