Copy
Február 2022
View this email in your browser
NOVÝ CENNÍK ADRIAN GROUP​
Prinášame aktualizovaný cenník ADRIAN GROUP pre rok 2022. Venujte pozornosť novinkám v sortimente. Nájdete tam kompletne inovovaný sortiment ERP teplovzdušnej vykurovacej techniky. Pozrite si aj nový rad ADRIANsmart. Nezabudnite, že v tomto roku ponúkame nerezový plech pre tmavé plynové infražiariče ako nové základné vyhotovenie. Napíšte nám na adrian@adrian.sk a získajte všetky informácie a podklady do budúcej spolupráce.
NOVINKY SERVIS
Vážení zákazníci a používatelia produktov ADRIAN, informujeme Vás, že náš servisný partner firma PEPA s.r.o. ukončila k 31. 12. 2021 svoju servisnú činnosť. Pre zabezpečenie plynulého pokračovania servisu a revízií spoločnosť ADRIAN GROUP prevzala existujúce kapacity a dostupnú dokumentáciu. V prípade, že máte záujem nechať starostlivosť o svoj vykurovací systém na profesionálov, kontaktujte našich odborných servisných technikov čo najskôr na 0948 407 131 alebo servis@adrian.sk a dohodnite si termín.
ŠKOLENIA SERVISNÝCH PARTNEROV
Pozývame všetkých servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na školenie, ktoré sa uskutoční v termínoch 17. 03. 2022 a 24. 03. 2022 v čase od 9:00 do 12:30. Dozviete sa o zmenách v sortimente pre rok 2022 v ADRIAN GROUP a zároveň sa bližšie pozrieme na konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré sú v súlade s požiadavkami Ecodesign a ERP. Cena za jeden termín školenia pre firmu je 30 € bez DPH a to pre ľubovoľný počet zástupcov firmy. Prihlasovať sa už od tejto chvíle môžete na email sales@adrian.sk 

!POZOR AKCIA! Pri prihlásení sa na školenie do 28. 02. 2022 a zaplatení účastníckeho poplatku najneskôr do 07. 03. 2022 získavate zľavu 22 %.
 
Prihlásiť sa na školenie
ZANEDBANÁ ÚDRŽBA
A do tretice znova o servise. Hádate, čo je na obrázku? Nie, to nie sú súčiastky z potopeného Titanicu. Aj takto môže vyzerať spaľovacia hlavica plynového infražiariča RAD E220 u nemenovaného zákazníka z Banskej Bystrice, ktorá nebola čistená zopár rokov. Paradoxom je, že vysoká kvalita zariadenia zvádza užívateľov nedávať technickú starostlivosť na prvé miesto. „Veď to aj tak funguje dobre.“ Zanedbanie údržby sa však môže vypomstiť a na opravu a výmenu náhradných dielov sa často minie oveľa viac finančných prostriedkov ako na pravidelnú odbornú starostlivosť, ktorá zaručuje dlhoročnú a bezproblémovú prevádzku vykurovania.
EVAPORAČNÉ CHLADENIE V POĽNOHOSPODÁRSTVE
Veľké projekty ochladzovania objektov v poľnohospodárstve sa plánujú už dnes. K nim patria napríklad skleníky, hydinárske farmy vrátane chovu brojlerov, komplexy na chov ošípaných a mladých zvierat, mliečne farmy a pod. Problémy s teplom v interiéri spôsobujú zvýšený úhyn zvierat, nižšiu produkciu, oneskorené dozrievanie či vysychanie rastlín, obmedzujú rast mláďat v lete. Škodlivé výpary v priestoroch (amoniak a iné plyny), nečistoty a hmyz znepríjemňujú život a ovplyvňujú pokles produktivity a efektivitu práce a zdravie pracovníkov. Použitie iných metód na riešenie týchto problémov je buď technicky nemožné, alebo ekonomicky nerealizovateľné. Riešením je použitie adiabatických jednotiek na chladenie priestorov a odvetranie plynov a pár z nich s prívodom čerstvého vonkajšieho vzduchu. Získané výhody: chladenie konkrétne určených miest, zvýšenie produkcie mäsa a mlieka (rast až o 15 %), zvýšenie produkcie vajec a ich veľkosti, zníženie poškodenia škrupiny, zlepšenie podmienok pre chov zvierat a pestovanie rastlín v období jar-leto-jeseň, zníženie úrovne vnútorného amoniaku na prijateľnú úroveň, zvýšenie úrody bobúľ, zeleniny, kvetov a iných rastlín, zlepšenie ich kvality. Pozrite si fotografie z referencií od našich partnerov z Poľska.
OSOBNÁ DEKONTAMINÁCIA
Plánujete Vy alebo vaši blízki pobyt v rekreačnom zariadení alebo kúpeľnú liečbu? Myslite na to, že je tu stále riziko nákazy či už aktuálnym „covikronom“, alebo aj obyčajnou chrípkou. Zabaľte si do kufra svojich malých ochrancov, ktorí Vám pomôžu vytvoriť si svoje vlastné bezpečné prostredie. Máme osobnú skúsenosť s účinkom produktov série AERIASHIELD. Naša kolegyňa počas pobytu v Piešťanských kúpeľoch používala dekontaminačné pomôcky FOREVERTRAVEL prakticky všade, ale najmä v jedálni, kde dochádza k vyššej koncentrácii osôb a konzumácii jedla bez rúška. Musíme skonštatovať, že jediná sa vyhla nákaze a prerušeniu pobytu, keď sa pri stole objavila pozitívna osoba. Pozrite si radu produktov na našom e-shope a vyberte si ten svoj.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp