Copy


NEWSLETTER O TRANSFERE TECHNOLÓGIÍ

01/2021

Nový Newsletter o transfere technológií

Centrum transferu technológií pri CVTI SR sa rozhodlo v tomto roku opäť začať vydávať Newsletter o transfere technológií. “Naším cieľom je týmto vynoveným komunikačným nástrojom prepojiť a rozšíriť komunitu transferu technológií na Slovensku a prinášať aktuálne novinky z oblasti ochrany priemyselného vlastníctva a transferu technológií. Týmto chceme napomôcť predstaviteľom výskumu a vývoja na Slovensku nadobudnúť schopnosti úspešne sa prezentovať v rámci komerčného prostredia,” ozrejmil Miroslav Kubiš, vedúci odboru transferu technológií CVTI SR. Viac o newsletteri sa dozviete na nptt.cvtisr.sk.

Newsletter o transfere technológií plánujeme vydávať spravidla raz mesačne vrátane špeciálnych vydaní súvisiacich s udalosťami akou je konferencia COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer). 

Prostredníctvom newslettera vás plánujeme informovať o novinkách a podujatiach nášho centra.

Predstavujeme PATLIB - stredisko patentových informácií

"Ste podnikateľ a potrebovali by ste bližšie informácie o tom, ako si ochrániť svoje duševné vlastníctvo alebo zistiť, či je váš vynález naozaj jedinečný?” Pre podnikateľov poskytuje naše centrum PATLIB bezplatné služby cez Národné podnikateľské centrum. Stačí sa obrátiť na našich kolegov a tí vám radi ZADARMO poskytnú KONZULTÁCIU alebo REŠERŠNÚ SLUŽBU. S vašou požiadavkou sa môžete obrátiť na nás prostredníctvom e-mailu patlib@cvtisr.sk. Ponuku služieb strediska si môžete pozrieť na www.patlib.sk.

Napísali o nás:

V najnovšom čísle časopisu QUARK si môžete prečítať zaujímavý článok o kapsulovom endoskope, ktorý bol prezentovaný na našej konferencii COINTT v októbri 2020. 

Rozhovor o príprave konferencie COINTT 2020 priniesol aj portál vedanadosah.sk.

Reportáž z prvého dňa konferencie priniesla EDU TV

Časopis Duševné vlastníctvo vydal dva odborné články našich kolegov: Porovnanie nekomerčných patentových databáz (Michal Vetrecin) a Prieskum v oblasti realizácie priameho transferu technológií v slovenských vedeckovýskumných inštitúciách (Mária Pospíšilová). V prípade záujmu o články kontaktujte Úrad priemyselného vlastníctva SR

Odporučte Newsletter:

Odporučte náš Newsletter o transfere technológií svojim známym, kolegom a priateľom, ktorí by mohli mať záujem o informácie z oblasti transferu technológií. Stačí, keď im ho jednoducho prepošlete a zaregistrovať na odber sa môžu prostredníctvom registračného formulára

LinkedIn
Facebook
Website
Newsletter o transfere technológií je vydávaný v rámci implementácie projektu Národná infraštruktúra pre podporu transferu technológií na Slovensku – NITT SK II. Projekt je podporený z Európskeho fondu regionálneho rozvoja / Investícia do Vašej budúcnosti / www.opii.gov.sk.

Copyright © 2021 CVTI SR, Všetky práva sú rezervované.
Tento newsletter ste obdržali na základe oprávneného záujmu, nakoľko ste sa prihlásili na jeho odber alebo ste využili naše služby. 
 
Naša emailová adresa je:
CVTI SR Lamacska Cesta 8/A Bratislava 811 04 Slovakia

Pridajte si nás do svojho adresára.  

Chcete zmeniť spôsob, akým dostávate tento newsletter?
Môžete aktualizovať svoje nastavenia alebo sa odhlásiť zo zoznamu odberateľov newslettera.

Email Marketing Powered by Mailchimp