Sevgili Meditatör ve Sidhalar,

Bilgelerin en başından beri hayattaki en önemli amacı, dünya barışını yaratmak olmuştur.


Ancak bugüne kadar ulaşılması mümkün olmayan böyle bir amaca nasıl varılabilir?
 
Kolay, basit ve bilimsel olarak desteklenen çarpıcı derecede etkili bir yöntem. Bu yöntem, dünyayı bütünüyle kalıcı ve uyumlu bir duruma dönüştürebilir. Sadece ondört dakika içinde Transandantal Meditasyonun ve onun ileri tekniklerinin barışı nasıl etkili bir şekilde yaratabileceğini öğreneceksiniz.

Bu kısa ve canlı video, sıl&nbbasit ve net bir şekilde, animasyonlar, örnekler ve bilimsel araştırmalar eşliğinde dünya barışına ulaşmak için atılması gereken adımları anlatmaktadır.

Bu projenin, bu yüce amacı gerçekleştirmek üzere (Hindistan'da ideal bir yerde) nasıl ilerlediğine dair harika bir fikri vermektedir. 

Video'da vurgulanan noktalar…

• Nüfusun yüzde biri TM uygularsa: Böylesine küçük bir sayı nasıl müthiş sonuçlar başarıyor?
• Çatışmaları önleme yöntemi: Manyetizma ve süper iletkenlik örneği ile barışın yaratılmasını açıklıyor.
• Ideal konumlandırma: Hindistan bu proje için neden en elverişli yerdir?
• Maksimum etki: Barışa ulaşmak için nasıl daha az sayıda insan yeterli olabilir?

Ayrıca, Fillandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Macaristan, Lübnan, Polonya, Güney Afrika, İngiltere ve ABD'li Meditatörlerden, bu projeye katılmakla, yaşamlarına nasıl mutluluk, amaç ve derin doyum getirdiklerini anlatan kısa izlenimlerini duyacaksınız. 
 
Yeryüzünde kalıcı barışı oluşturmak ve kanıtlanmış bu formülü anlamak için birkaç dakikanızı ayırmaya davet ediyoruz Videoyu ekteki bağlantıdan Türkçe olarak keyifle seyredebilirsiniz
https://vedicpandits.org/tr/

Tüm bireyler, kültürler ve uluslar için, dünyamızın uyum, refah ve bir barış gezegeni haline geldiğini görme arzunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle,

 
Copyright © 2022 BST, All rights reserved.