Copy
Externý newsletter finančnej správy 20/2016, dvojtýždenník
View this email in your browser
Deň colníkov 2016
Viac info
Koniec výnosnému biznisu

Viac ako 31 000 litrov pravdepodobne nelegálnej nafty, stovky kíl nelegálneho tabaku a päť miliónov nelegálnych cigariet. Tieto „poklady“ ukrývali sklady na okraji Bratislavy.

Viac info
V spaľovni skončili milióny kontrolných známok na lieh a tabakové výrobky
Vyše 2,7 miliónov kusov kontrolných známok na lieh a tabakové výrobky skončilo v spaľovni.Väčšinou išlo o kontrolné známky, ktoré firmy zo žilinského kraja nepoužili na označenie spotrebiteľských balení liehu a zákonná lehota na ich zužitkovanie už uplynula v dôsledku zmeny zákona.  Ďalšie boli poškodené alebo im skončila doba expirácie.   
Viac info
Infoservis
Na našom portáli v časti Infoservis bola zverejnená informácia k povinnostiam účtovnej jednotky v súvislosti s likvidáciou. Nájdete ju TU.

Zverejnili sme aj informáciu 
k postupu servisnej organizácie pri zaznamenávaní údajov do fiskálnej pamäte s inými znakmi ako sú znaky slovenskej abecedy. Nájdete ju TU.

Taktiež bol doplnený prehľad činností zatriedených podľa štatistickej klasifikácie produktov podľa činností (CPA). Nájdete ho TU.
Akcia Zajíc
Minulý týždeň bolo na Záhorí rušno. Colníci Kriminálneho úradu finančnej správy (KUFS) zastavovali muža podozrivého z obchodovania s drogami.
Viac info
Sledujte nás aj na instagrame!
Informácie verejnosti prinášame nielen prostredníctvom tlačových správ či externých newslettrov. Mnohé novinky sa dozviete aj z nášho facebooku - daňové či colné novinky alebo legislatívne zmeny. 
Informácie však prináša aj obrazový materiál, preto ak chcete vidieť, ako to vyzerá zákulisie našej správy, sledujte nás aj na instagrame :)
@financna_sprava
Máte otázky?

Na Call centre Vám radi poradíme

048/4317 222

 
Ak máte otázky týkajúce sa daní, cla alebo technickej podpory, ale aj v prípade, že Vám ešte pošta nedoručila potvrdenia alebo iné dokumenty z daňových úradov, môžete volať v pracovné dni v čase 8,00 - 16,00 hod. 
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Facebooku
Vydáva Finančné riaditeľstvo SR, oddelenie komunikačné 
adresa redakcie:  Mierová 23, 815 11 Bratislava 
email: casopis@financnasprava.sk 


This email was sent to dsukup@gmail.com
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Finančné riaditeľstvo SR · Lazovná 63 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia