Copy
Kad šis naujienlaiškis atrodytų optimaliausiai, leiskite savo e-pašto programai rodyti paveiksliukus.
Peržiūrėti naršyklėje
Asociacijos „Už Gyvūnų Teises“ naujienlaiškis #9
2015 m. gruodis
KINAS IR EKOLOGIJA
Asociacija „Už gyvūnų teises“ ir susivienijimas „Žali.lt“ gegužės 5 d. surengė viešą dokumentinio filmo „Poveikio nedarantis žmogus” (angl. „No impact man”) peržiūrą Skalvijoje. Į renginį susirinko pilna salė žiūrovų, besidominčių ekologija, tausojančiu aplinką gyvenimu būdu bei vegetarizmu.
Galima tvirtai teigti, kad domėjimasis eko-problematika Lietuvoje sparčiai auga, ir vis daugiau žmonių susieja eko-sprendimus su veg-draugišku gyvenimo būdu.
VEGANIŠKAS MAITINIMAS FESTIVALYJE
Vasaros viduryje vykęs Queer festivalis „SapfoFest 2015” gali tituluotis pirmuoju veganišką maitinimą turėjusiu festivaliu! Visi festivaliai organizatoriai, savanoriai, lektoriai ir pagalbininkai buvo maitinami Asociacijos „Už gyvūnų teises” savanorių gamintu veganišku maistu. Festivalio dalyviai turėjo galimybę už auką pasivaišinti skanėstais iš mūsų veganiško sumuštinių ir limonadų baro! Tame pačiame festivalyje mūsų narės Rasa ir Kristina pristatė paskaitą „Maistas kaip politinis sprendimas, arba kodėl SapfoFest valgo veganiškai“.
PRIVALOMAS AUGINTINIŲ ŽENKLINIMAS
Nuo sausio 1 d. įsigalioja privalomas augintinių ženklinimas. Nors tokį sprendimą priėmė Lietuvos Respublikos Seimas, tačiau nemažai pastangų įdėjo „Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija“ bei keliolia gyvūnų globa užsiimančių organizaicjų. Tikimės, kad privalomas augintinių ženklinimas ugdys atsakingesnį šeimininkų požiūrį į savo augintinius ir jų sveikatą bei pristabdys benamių gyvūnų naikinimo verslo mastus.
VEGSKURSIJOS VILNIUJE
Lapkričio mėnesį startavo ekskursijos – paskaitos veganizmo tema. Jų metu ne tik griaunami stereotipai apie veganus ir jų gyvenimo būdą, bet ir degustuojami veganiški patiekalai, maisto produktai. Šias ekskursijas veda ilgametė veganė, viena iš asociacijos įkurėjų ir aktyviausių savanorių. Daugiau informacijos...
NAUJIENOS IŠ BALTIJOS ŠALIŲ
  •  LATVIJA: Latvijos gyvūnų teisių aktyvistai parlamentui įteikė piliečių iniciatyvą, kuria siekiama uždrausti kailinių žvėrelių auginimą, ir valstybiniu lygmeniu pradėta diskusija dėl gyvūnų naudojimo cirkuose. Daugiau informacijos...
  •  ESTIJA: Estijoje žemės ūkio ministerija, po didelės gyvūnų teisių aktyvistų kampanijos ir visuomenės spaudimo, ruošia įstatymo pataisą, kuri draustų laukinių gyvūnų naudojimą cirkuose. Birželio mėnesį Taline buvo organizuojamas tarptautinis protestas, skirtas paremti kailinių fermų uždraudimą Estijoje. Proteste taip pat dalyvavo ir mūsų, Asociacijos "Už gyvūnų teises", atstovės. Daugiau info: loomadenimel.ee ir loomus.ee.
AČIŪ UŽ PARAMĄ! SU ŠVENTĖM!
2015 metais iš Jūsų 2 proc. pajamų mokesčio paramos gavome 270,34 €. Dėkojame Jums už dosnumą. Ačiū, kad tikite mumis, mūsų veikla, o svarbiausia – norite padėti keisti žmonių požiūrį į gyvūnus. Kartu mes galime tai padaryti! Laimės, optimizmo ir sveikatos Jums bei Jūsų artimiesiems ateinančiais metais.
Asociacijos “Už gyvūnų teises” komanda
PAREMK
Facebook
Facebook
Svetainė
Svetainė
E-paštas
E-paštas
YouTube
YouTube
Share
Forward to Friend
+1
Tweet
 Asociacija „Už Gyvūnų Teises“  | 2015 Creative Commons BY

Asociacija „Už Gyvūnų Teises“ yra nevyriausybinė organizacija, vienijanti gyvūnų išnaudojimui nepritariančius žmones ir užsiimanti visuomenės švietimu bei socialiniu aktyvizmu.

Gavai šį laišką, nes esi užsiregistravęs(-usi) pas mus per www.gyvūnųteisės.lt arba www.vegan.lt svetaines. Bet kada gali atsisakyti naujienlaiškio (žr. žemiau). Atsiprašome, jei gavai šį laišką per klaidą.