Copy
Sri Kaleshwar Europa

S O U L   U N I V E R S I T Y


K u r z y   v   ř í j n u

 

„Když dáte mléko a vodu do jedné nádoby, skutečná labuť vypije jen čisté mléko
- jen čisté mléko a vodu nechá. Jak je to možné? 

Vytáhne z toho jen to dobré. Ostatní věci ignoruje.
Proto Sarasvati vždy sedí na labuti."

Šrí Káléšvara

 

 

D E T O X   P R O   D U Š I

5.- 6. 10. 2019 s Hanou v Brně

Vybíjení pomocí pěti elementů je jako každodenní sprcha, která vás hluboce pročistí na těle i na duši. Během každého setkání probíhá mezi lidmi energetická výměna a obzvláště lidé v pomáhajících profesích snadno od druhých přijímají negativní energii. V tomto kurzu se naučíte, jak tyto vibrace pomocí energií v přírodě pročistit a jak kolem sebe vytvořit a udržovat silné ochranné energetické pole. 
 

Informace a přihlášení ZDE


 

 

U Z D R A V T E   S V É   S R D C E

A buďte volní


12. 10. 2019 s Hanou v Brně


Šrí Káléšvara říká: „Léčitel je v první řadě člověk se zlomeným srdcem. Zapiště si to do svých poznámek a podtrhněte. Každý duchovně praktikující si v srdci nese smutek. Neví však, o jaký typ smutku jde Tak to je. Je to zlaté tvrzení. Zároveň je tom i určitá sladkost. Je to smutek a zároveň sladkost. Každý duchovně praktikující na světě v sobě nese smutek. Je mi líto, ale takový je zákon duchovnosti. V tomto smutku je však štěstí. Je to jehla, kterou můžete šít. Je to esence pro přijetí Božství. Není třeba brát to jako něco špatného. Je to Boží dar pro vaši duši. Nakonec v tom můžete najít radost, blaženost, satčitánandu." 

V tomto kurzu se seznámíte s duchovními technikami, pomocí, kterých můžete uzdravit své zlomené srdce a zažít hluboký vnitřní klid a mír.

 

Informace a přihlášení ZDE

 

 

K Á L É Š V A R O V O   V Á S T U

Základní kurz

19.-20. 10. 2019 s Olgou v Brně

Základní kurz je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět, jak svůj domov uspořádat tak, aby jim byl oporou ve všech oblastech života. Během kurzu se seznámíte se třemi jednoduchými klíči k základním principům Kaléšvarova vástu. Díky nim budete v poměrně krátkém čase schopni rozpoznat, jakou roli hraje vástu ve vašem životě.
 

Informace a přihlášení ZDE


 

 

Š R Í  Č A K R A  J A N T R A

MODUL I

Kreslení a nabíjení jantry Šrí čakry

26. - 27. 10. 2019 s Hanou v Brně

Naučte se, jak vytvořit silový předmět v podobě Šrí čakry! Jantra Šrí čakry do vašeho života přináší velké požehnání. Přitahuje nejčistější kosmickou energii a podporuje vás v manifestaci všeho, po čem vaše duše touží. Jantra pročišťuje své okolí a vysoce pozitivním způsobem ovlivňuje místo, kde je instalována. Vyzařuje léčivé vibrace a vytváří ochranné kruhy. Kurz proběhne v energii Diválí a je rozdělen do dvou dní tak, aby měl každý účastník možnost vytvořit a během silné ohňové púdži aktivovat silový předmět v podobě Šrí čakry - pro sebe nebo pro někoho druhého a získat k němu potřebné doprovodné znalosti.
 

Informace a přihlášení ZDE


 

Šrí Káléšvarovy zlaté výroky

„Existuje jediný způsob jak vědění vyjádřit pomocí zkratky - život a smrt. To je vědění - život a smrt. To je ono. Neexistuje (žádné) skutečnější vědění. Když znáte život, když znáte smrt, to je pravé vědění. Ostatní znalosti jsou jen vlny.

Potřebujete pochopit jak tvořit a potřebujete vědět, jak to zase rozpustit - to je vědění. Pak jste osvícení. Pak jste neustále v blaženosti. Neexistuje pro vás skutečná smrt, neexistuje pro vás skutečný život.

Dokud to nepochopíte, jste jen (pink-pongový) míček mezi životem a smrtí, musíte se mezi nimi lopotit. Co je zrození? A co je smrt? Proč jste museli přijít? Proč budete muset odejít? Proč se postaral o to, že jste museli přijít? Proč se stará o to, že musíte jít? Proč vás sem poslal? Kam jdete? Jaký to má smysl?

Být šťastný je umění. Vaše hlavní problémy jsou finanční problémy, zdravotní problémy, problémy ve vztazích, zlomení srdce ve vztahu k vašim dětem...pět, šest věcí a to je všechno. To nejsou skutečné problémy.

Máte jen jeden problém. Co to je? Nevíte odkud pocházíte. Když opravdu víte odkud jste přišli, máte hotovo. Pak jste úžasně zdraví - bohatí na úrovni duše. Já naprosto křišťálově jasně vím odkud pocházím. Ne z Penukondy. Širdi Bábá není ze Širdi. Ne, ne. Odkud pocházíte? Kde je váš počátek? To je téma - Brahmovo vědomí. Všude je Brahmovo vědomí, tvořivá povaha.”

Šrí Káléšvara
 

N A V A R Á T R I   2 0 1 9

 

V I Š V A   Š A K T I

Vědomá a tvořivá síla v každém z nás

 

21denní sádhana, 11 silných energetických transmisí a satsangy

On-line kurz s Tatyannou od 17. 9. do 8. 10. 2019

 

Ještě se můžete připojit!

 

Cílem tohoto kurzu je přivést naše duše pomocí meditace se dvěma speciálními mantrami do ticha - spojit se s tvořivou silou Božské Matky a rozproudit v sobě kreativní, brilantí myšlenky přesahující naši povrchní opičí mysl a zároveň v sobě vytvořit sílu tyto myšlenky ve správný čas správným způsobem vyjádřit a realizovat.
 

Čeká nás…

 • Sádhana s mimořádně silným šakti procesem z prastarých palmových listů
 • Audio čtení Šrí Káléšvarových slov
 • 2 ŽIVÉ telesatsangy: Do hloubky jdoucí Šrí Káléšvarovo učení o Božské Matce a naší cestě k ní
 • Energetické procesy se Šrí čakrou v chrámu Božské Matky v Einhausenu jako požehnání pro všechny účastníky
 • 11 individuálních dálkových transmisí od púdží během Navarátri a Vidžájadasami, které proběhnou v chrámu Božské Matky v Einhausenu
 • Speciální meditační proces pro silné využití energie Vidžájadasami - energetického vrcholu Navarátri
 • Kokosový ořech, který za vás bude rozbit během ohňové púdži na Vidžájadasami
 • Hóma rakša (ochranná pasta) a rakša bandhana (ochranný provázek) od ohňové púdži na Vidžájadasami pro každého účastníka
 • Vysoce energetizovaný popel od navarátriových púdží pro každého účastníka
 • Sdílení skrze fórum a blog kurzu
 • Instrukce pro meditaci i všechny další příspěvky si můžete kdykoli znovu vyhledat na blogu kurzu.
   

Informace a přihlášení ZDE


 
 

 

Pouze transmise od navarátriových púdži

(a volitelná 10denní meditace)

 

 

„Už jen sama věčná, pochybami nezkalená oddanost 

k Božské Matce nám dokáže dát mír.
 

Milujte ji a chtějte jen ji - bez strachu nebo touhy po prospěchu.

Milujte ji, protože jste její dítě.
 

Vnímejte ji ve všem - stejně v dobrém jako ve zlém.

Jen tak dosáhnete rovnosti, blaženosti a věčnosti, kterou

- když ji tak rozpoznáte -  je sama Matka

Do té doby nás bude pronásledovat bída.

Až když spočineme v Matce, budeme v bezpečí.”

Svámi Vivékánanda

 

Informace a přihlášení ZDE

 


 

 

„Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara

 

 

Like Být šťastný je umění | Kurzy v říjnu | Transmise od navarátriových púdží v Einhausenu on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.