Copy
Sri Kaleshwar Europa

P Ř I N Á Š Í M   S V Ě T L O
 

- N E S T E   H O   D O   S V Ě T A

 

„My všichni jsme součástí prastarého poslání přinést světu skutečné božské znalosti.
Ať už jste kdekoli, ze srdce uvažujte o tom, jak můžete pomáhat - jakýmkoli způsobem, komukoli, kdo stojí před vámi. Uvažujte o sdílení všeho, co jste od guruparampary obdrželi. Povinností každého je stát se duší satji, dharmy, šánti a prémy. 

Přináším světlo - neste ho do světa.
Přijměte do sebe hodně světla, pak na světě zapalte mnoho svíček.
To je mé přání.” 

- Šrí Káléšvara

 

 

Dary matky Indie - věda duše a osvícení

Zážitkový a informační program 
s týmem Šrí Káléšvarova centra Brno
14. října Olomouc & 20. října Brno


Šrí Káléšvara zasvětil svůj život studiu, testování a sdílení znalostí a meditačních technik dávných světců - proto, aby dal každé duši možnost zakusit hluboké uzdravení a skutečnou radost satji, dharmy, šánti a prémy a tím pomohl vytvořit na planetě pokojnou a láskyplnou atmosféru. Svým odchodem do samádhi předal tento úkol nám. Nyní je na nás, abychom drželi dveře otevřené a byli zde k dispozici všem, kteří mají o studium a praxi se Šrí Káléšvarovým učením zájem.

Během října 2018 vyráží tým Káléšvarova centra Brno na esoterické festivaly do Olomouce a Brna, kde skrze cyklus přednášek představí jednotlivé poklady ze Šrí Káléšvarovy pokladnice znalostí. Skrze silné šakti procesy a zpěv bhadžanů vytvoříme prostor, ve kterém bude moci každý získat svůj vlastní zážitek jednoty a přijmout léčivou a transformující energii sáí šakti kanálů.

Program v Olomouci ZDE

Program v Brně ZDE
 

Udělejte tento krok společně s námi!

Zažijte radost ze společného tvoření! Existuje celá řada oblastí, ve kterých můžete tento projekt podpořit.
 

Séva

Přijďte nás podpořit svou přítomností a sévou přímo na místě - prostoru pro přiložení rukou k dílu je více než dost. Chcete-li se zapojit, kontaktujte nás prosím na info@kaleshwar.cz
 

Finanční podpora

Velmi vítaná je i pomoc v podobě finančních příspěvků - v rámci programu proběhne Mahá ohňová púdža, během které bude za přání a záměry přítomných rozbito 108 kokosových ořechů. Náklady na púdžu takového rozsahu činní cca 6000 Kč a dalších 18 000 Kč je zapotřebí na pořízení tištěných propagačních materiálů a dalšího vybavení. Váš příspěvek pomůže k důstojné a profesionální prezentaci prastarých znalostí ve Šrí Káléšvarově tradici.

Své příspěvky můžete zasílat na účet: 2200399051/2010, účel platby „Program Dary Matky Indie”.

Děkujeme!

 

 

Skvělé zprávy:

Speciální stránky pro Káléšvarovo vástu
 

jsou nyní i v českém jazyce
 

Pomocí Šrí Káléšvarova vástu můžete svůj životní prostor uspořádat tak, aby přinášel skutečnou rovnováhu a harmonii a podporoval své obyvatele ve všech oblastech jejich života. Nabízíme vysoce kvalitní, na míru střižené osobní vástu konzultace. Své znalosti předáváme dál - nabízíme základní kurzy a výcvik pro jednotlivce i komplexní rozšiřující vzdělání pro architekty, stavební inženýry a stavební firmy. 

Speciální stránky pro Káléšvarovo vástu v moderně střiženém kabátě jsou nyní k dispozici i v českém jazyce. Užijte si je!

Vstup na stránky ZDE

 

Studijní skupina pro vástu Brno

Účastníci studijní skupiny pro vástu na nich již najdou informace o setkání studijní skupiny v sobotu 17. listopadu 2018 ZDE.

 


 

Ohňové púdži pro mír a léčení

Kalendář do konce listopadu 2018
 

„Pro přijetí velkého množství pozitivní energie existuje jen jeden proces, který překonává všechno - ohňová púdža. Bere vaši bolest a pálí ji. Zcela určitě ji spálí. 

Je třeba ji využívat a ona vaši bolest rozpustí a odstraní. Ucítíte to.“

- Šrí Káléšvara

 

I na podzim pro vás připravujeme silné ohňové púdži - přehled termínů do konce listopadu naleznete ZDE

Těšíme se na setkání přímo na místě nebo na dálku.

„Tyto púdži byly a jsou jedny z nejsilnějších rituálů v mém životě. Ať už v Indii nebo když je sama provádím nebo když chodím na púdži „ke Káléšvarům”. Máme velké požehnání, že máme v Brně tuto možnost. Živý posvátný oheň je nejmocnější technologií vědomí ve věku Vodnáře. Díky.” - Nicol

Kalendář púdží ZDE

 


 

Úplňková meditace

ve Šrí Káléšvarově centru Brno

Pozvání ke společné sádhaně
Středa 26. září 2018

 

„Jakmile pracujete se sáí šakti kanály, silně vám doporučuji dělat každý měsíc úplňkové a novolunní procesy. Držet energii z novolunního procesu vám pomůže udržovat energii a vybudovat silné ochranné kruhy.”  Šrí Káléšvara

 

Srdečně Vás zveme provést své úplňkové procesy v chráněném prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno a nechat se během nich nést energií tohoto silového místa i energií skupiny:

20:30 Společná meditace při svíčkách s kreslením janter

21:45 - Bábovo árati

22:00 - 23:30 Prostor pro individuální procesy dle vlastních potřeb

0:00 - 01:00 Úplňkový proces s mantrou Mahá Káli

Pokud žádný z těchto procesů dosud nemáte, můžete prostě „jen” meditovat s námi. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné mantry. 

Dakšína: Dobrovolné příspěvky 

Přihlášení: info@kaleshwar.cz


  

„Musíte být svíčkou - hořet a dávat světlo druhým. 
Buďte svíčkou. Jste-li svíčkou, já jsem plamen.”

 Šrí Káléšvara

 
 
 
 
Like Přináším světlo - Neste ho do světa on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.