Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Energie ohně znamená inspiraci.
Dává vaší duši inspiraci, velmi silně vás inspiruje.
Energie ohně ji opravdu vytvoří.”

Šrí Káléšvara

 

V N I T Ř N Í    J I S K R A

Z a ž e h n ě t e   o h e ň   s v é   d u š e 

Velikonoční on-line program od 30. 3. do 20. 4. 2018
 

Všechno je ve vás

„Kde je ve vás ukryta jiskra? Jiskra vaší duše se musí projevit a začít proudit, abyste ji mohli neustále zažívat. Zažívat svou jiskru až do svého posledního dechu - to je ten bod. To je důležité. 

Všechno je ve vás. Energie celého vesmíru je ve vás. Mezi vámi a Bohem není žádný rozdíl. Jak však odstranit iluze? Duchovnost je jako kuře ve vajíčku. Vaše tělo je vajíčko. Iluze jsou skořápka. Musíte vyjít ven. Vyjít ven znamená, že musíte vytvořit svůj vlastní mechanismus energetického systému.

Duše je jako nádoba kosmické energie. Když do ní začnete dávat energii, pak se vaše nádoba začne automaticky zvětšovat. To je 100% pravda. 

 

Nakonec - bez síly, bez energie, nemůžeme planetu změnit. To lze udělat jen pomocí energie." - Šrí Káléšvara
 

Právě teď je čas definitivně se osvobodit od staré energie a začít něco nového. Velikonoce jsou skvělý čas pro spojení s Ježíšem a jeho nekonečnou sílou a láskou.   Jsou úžasným okamžikem, kdy můžeme prorazit starou skořápku, zbavit se jí a projít svým vlastním „vzkříšením". S klíčícím jarem se vrací světlo i naše chuť vytvořit něco nového. V přírodě to již můžeme vnímat...

Skrze sádhanu, která vás čeká, nabijete jiskru svých duší tou samou energií, kterou v sobě nese Ježíš - a tím zažehnete svůj vnitřní oheň. Díky této nové tvořivé energii chytíte svůj život pevně do svých rukou a budete tuto energii vyzařovat a sdílet ji se svým okolím.

Medituje-li společně velká skupina lidí, vzniká ohromná síla. On-line kurzy konající se během energeticky příznivých okamžiků roku Vám nabízí možnost věnovat se sádhaně v pohodlí svého domova a zároveň mít zkušený doprovod procesem a být podporován silnou energií skupiny.
 

O kurzu

Během kurzu budeme 21 dní praktikovat s mantrou a jantrou, které zapálí vaši vnitřní jiskru. Tatyanna a tým, kteří již skrze vysoké energetické procesy úspěšně provedli stovky duchovních studentů, vás budou doprovázet prostřednictvím satsangů, skrze sdílení vědomostí spojených s tématem a skrze dálkové energetické transmise. Sádhana bude doplněna drobnými rituály a kontemplativními cvičeními.

Čeká nás:

 • Každodenní meditace s mantrou a jantrou a další duchovní cvičení
   
 • 2 ŽIVÉ satsangy prostřednictvím telekonferencí.
   
 • Dálkové energetické transmise od ohňových púdží v Chrámu Božské Matky v Einhausenu - na úplněk (30. 3.) a na novoluní (15. 4.)
   
 • Vědomosti a inspirativní slova Šrí Káléšvary
   
 • Speciální meditační proces na novoluní (15. 4.)
   
 • Hóma rakša a rakša bandhana (ochranný provázek) od ohňových púdží poštou pro každého účastníka
   
 • Vzájemná výměna zážitků a zkušeností skrze fórum a blog kurzu.
   

Informace a přihlášení ZDE


 

Programy ve Vašem okolí


Šakti oheň:
Velkopáteční ohňová púdža 

„Energie ohně znamená inspiraci.
Dává vaší duši inspiraci, velmi silně vás inspiruje. Energie ohně ji opravdu vytvoří.”

- Šrí Káléšvara
  


Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžete svou duši nabít vysokými vibracemi a nasát inspiraci, radost a silné ochranné kruhy.
 

Bližší informace ZDE
 

V každém z nás je oheň - To je Ona! 
Program na Velikonoční neděli
1. dubna 2018, Šrí Káléšvarovo centrum Brno

 

„V každém z nás je oheň - To je Ona. Je nekonečná. A vy jste součástí této nekonečnosti. Tato Matka stvořila vaši matku, tato Matka stvořila vás. Od této chvíle pátrejte po tom, kdo jste - odkud pocházíte, kam jdete a o čem je celé toto drama. Ptejte se Matky Přírody.

Celé vaše napojení je někde u ženy. Rámakrišna Paramahamsa, Širdi Bábá, Buddha a Ježíš Kristus obdrželi úžasné světlo jen skrze ženu.

Každá duše je rovna šakti. Duše znamená šakti. Je v ní všechno. Abychom ji nechali růst, chce to určité procesy. Musíte dělat perfektní procesy - používat správné kanály skrze vaše tělo k vaší duši. Pak můžete dát planetě neuvěřitelné plody - své znalosti a sdílení svých zkušeností. Každý, kdo tyto principy s otevřeným, odhodlaným srdcem následuje, se může stát stejným jako Ježíš.” - Šrí Káléšvara


Seznamte se s prastarými znalostmi z palmových listů, se kterými praktikoval v Indii i Ježíš,
a zažijte jejich sílu.

 

Čeká nás…

 • Satsang o vědění z rukopisů z palmových listů a o jejich vztahu k Ježíši a Božskému ženství.
   
 • Silný energetický proces, díky kterému přitáhneme Ježíšovu energii a naplníme svá srdce a duše jeho láskou a sílou.
   
 • Energetická transmise ve formě šaktipatu.

 

Více informací a registrace ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno ZDE
  

Proces pěti elementů, 1. část: Element země
Láska a síla Matky Země
Od 14. dubna 2018 

„Každý, kdo se napojí na energii země, dosáhne přirozeně hlubokého pocitu štěstí a míru. Život na této planetě pro něj bude velkou radostí. I kdyby musel čelit těm nejzávažnějším problémům, bude mít sílu a odvahu potřebnou k jejich zvládnutí. Aniž by si to uvědomoval, jeho pocit štěstí se postará o to, že si se svými problémy nebude dělat starosti a ony zmizí.” - Šrí Káléšvara


O víkendu 14./15. dubna otvíráme nový kurz Procesu pěti elementů. Přidejte se k nám. Přijměte iniciaci do manter elementu země, probuďte přirozenou kapacitu své duše a dejte svému dalšímu duchovnímu i osobnímu růstu „pevnou půdu pod nohama”!
 

Více informací a registrace ZDE

  

„Jogín se nespoléhá jen na své pocity nebo víru.
Drží se řady osvědčených duchovních cvičení,
která vytvořili již ršiové indického starověku.”

- Paramahamsa Jógánanda


 
Like Velikonoce 2018 | 21denní velikonoční on-line kurz a programy ve Vašem okolí on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.