Copy
Sri Kaleshwar Europa

S I L N É   S R D C E

S I L N Á   D U Š E

 

„Vše závisí na tvůrci funkce srdečního tepu, na energii duše. 
Na tom, jak tuto energii na hluboké úrovni pročistíte,
aby vaše srdce fungovalo natolik perfektně, že svou mysl a všechnu svou energii dokážete pozvednout na určitou úroveň a budete ji tam udržovat.
Pak můžete vstoupit do hlubokých stadií ticha. 
Zde, u srdce a duše, je počáteční bod přechodu vašeho
života do hlubších úrovních.”

Šrí Káléšvara

 

Osvoboďte své srdce a duši

Zážitkový seminář 

a iniciace do silného sebeléčebného procesu

Sobota 23. února 2019

 

Naše duše - jiskra síly a jasnosti čistého vědomí v každém z nás - se napojuje přes srdce. Proto všechny velké duchovní tradice hovoří o zásadní roli silného a otevřeného srdce.

Na cestě životem se však potkáváme i se situacemi jako jsou ztráty, bolest, zklamání, žárlivost nebo pocit osamění. Nevíme-li, jak se v těchto situacích o své srdce skutečně postarat, srdce se začne lámat a zavírat. A my si ve svém životě začneme vytvářet strach a zdánlivé obranné mechanismy, které nás zavedou ještě hlouběji do oddělenosti a pocitu osamění. Daleko od skutečné životní jasnosti a radosti.

Jak tedy své srdce pročistit? Jak ho od těchto „zranění” osvobodit? Jak ho znovu otevřít, aby k nám skrze něj mohla opět proudit tvořivá božská energie a my se stali silnými lodivody vlastního života? A jak své srdce posílit natolik, aby ho už žádný výmol na naší cestě nedokázal znovu zlomit?

Využijte kvalitu času před Šivarátrim a získejte iniciaci do silného sebeléčebného procesu pro vybití zlomeného srdce a deprese. Přidejte se k nám a dovolte svému srdci a duši, aby vás proměnily ve svobodného člověka čisté lásky.

Více informací a registrace ZDE


 

Abhišék a šakti meditace
pro vnitřní i vnější mír
Neděle 27. ledna 2019, od 18:30

Abhišék je védský rituál vytvářející jemné, pokojné vibrace, které mají velmi uvolňující a osvobozující účinek na emoce, duši i mysli. Princip abhišéku spočívá v omývání silového předmětu vodou - je to jako bychom omývali vlastní duši a očišťovali ji od veškeré bolesti, karem a negativní energie. 

Poté se ponoříme do hluboké meditace a na jejím konci společně pošleme vybudovanou energii do světa - jako silný impuls pro mír a uzdravení našich vnitřních i vnějších světů.

Tato setkání probíhají jedenkrát v každém měsíci a jsou součástí pravidelných nedělních meditací, během kterých se lidé po celém světě spojují v jedno velké energetické pole.

Nacházíme se v čase plném konfliktů, stresu a napětí a každá pozitivní vibrace vytvoří rozdíl - v našem vnitřním světě, v našem bezprostředním okolí i na globální úrovni. Připojte se k nám a společně vytvoříme pozitivní změnu.

Více ZDE

 

Satsang - setkání v satje
Bhadžany, sdílení, meditace, duchovní diskuse a inspirace
1. února, od 18:00

Slovo satsang znamená „setkání v pravdě”. Označuje setkávání lidí toužících po poznání a po kontaktu se stejně naladěnými lidmi. Satsangy v Káléšvarově centru Brno jsou moderovány zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici a jsou otevřeny všem, kteří v této tradici studují a praktikují nebo se o ni živě zajímají. Vytvářejí dobrý rámec pro sdílení a načerpání inspirace pro vlastní duchovní praxi a proces individuálního růstu a vyživení vzájemným kontaktem. Jejich součástí jsou i meditace a bhadžany - zpěv pro uvolnění srdce a duše. Probíhají jedenkrát za dva měsíce.

Těšíme se na krásné inspirativní setkání!

Více ZDE
 

Majáky světla pro mír

Ohňové púdži pro mír a léčení planety

„Oheň má kapacitu přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a vyplnit přání. Energie, která je v něm obsažena, k vám přichází automaticky. Když pozorujete oheň, nasáváte očima jeho energii, která pak proudí do srdce, a tím i do vaší duše. Je to pro vás velmi prospěšné.” - Šrí Káléšvara

Termíny ohňových púdží únor až duben 2019 ZDE

 
 

„Společně můžeme být chráněni.

Společně může být vyživeni.

Společně můžeme pracovat s úžasnou energií.

Ať je naše společné studium požehnáno osvícenou jasností.

Ať mezi námi nejsou žádné špatné pocity!

Óm. Ať je zde mír, mír, mír.”
 

Závěrečný verš Širdi Bábova árati

Like Osvoboďte své srdce | Abhišék, satsang a ohňové púdži on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.