Copy
Sri Kaleshwar Europa

S U D A R Š A N A


O C H R A N A  P R O  D U Š I

 

„Když do své duše přitáhnete nejvyšší vibrace a tyto pozitivní kruhy kolem sebe udržujete, negativní energie už na vás nemůže útočit. Když tyto pozitivní vibrace poklesnou, je to pro negativitu snadné. Může zaútočit a zatáhnout vás do smutku
a deprese. Musíte být velmi vědomí a vytvářet kolem sebe svou vlastní energii,
abyste tak správně udržovali pozitivní kruhy.

Sudaršana jagjam znamená, že se můžete nabít neuvěřitelně silnou,
vysoce pozitivní energií.”

Šrí Káléšvara

 

Sudaršana ohňová púdža 

pro silné ochranné kruhy

 5. 5. 2019 v Brně

Účast na místě i dálkové transmise

 

Speciální sudaršana ohňová púdža je vhodným požehnáním pro každého z nás, neboť ochranné kruhy jsou základem pro šťastný a pokojný život! 

Obzvláště v dnešních dnech, kdy se ve světě odehrává mnoho konfliktů a kdy na povrch vystupují skryté strachy a bloky, je péče o naše vlastní ochranné kruhy velice důležitá - i proto, abychom byli skutečně silní a stabilní a mohli zde tak být i pro druhé. Skrze sudaršana ohňovou púdžu zároveň do stvoření vyšleme své modlitby za mír ve světě. Sudaršana hóma je jedním z nejsilnějších energetických „nástrojů”, které Šrí Káléšvara svým studentům předal. 

Tento typ púdži pro sebe několikrát do roka využíval i on sám, aby svou dharmu chránil před iluzemi.

Informace a přihlášení ZDE
 

„Někteří lidé mají silnou víru v to, že čakra pána Mahá Višnua - Sudaršana čakra - je srovnatelná s energií slunce. Tato čakra udržuje veškeré Stvoření. Tato čakra je rovna slunci. Tato sudaršana čakra skutečně dokáže zničit špatnost, odstranit temnotu a rozpustit negativitu. Ať už je ve vašem životě jakákoli negativita, použijte čakru Mahá Višnua.” Šrí Káléšvara

 

 

S U D A R Š A N A   J A N T R A  

Sudaršana čakra - známá také jako Mahá Višnuova čakra - je nejsilnější „zbraní” pro zastavení negativity a vytváří nejvyšší ochranné kruhy. Sudaršana znamená nepřistupovat na žádné kompromisy, ale opravdu razantně odstřihnout iluze. Pán Mahá Višnu je ta pravá energie pro odstřižení Mahámáji - iluzí. Dal své slovo, že v tomto speciálním čase přijde na pomoc každému, kdo se na něj s otevřeným srdcem obrátí.

Máte-li ve svém domově jantru sudaršana čakry, vytváří to vysoce silné ochranné kruhy kolem vaší duše a chrání vás před jakýmkoli typem negativní energie.
 

Informace a objednávky ZDE

 

Sudaršana jantry objednané do 3. 5. 2019 (včetně) budou nabity během speciální sudaršana púdži 5. 5. 2019  a hned po zarámování našim rámařem dorazí k vám.
 

 

„Provést ohňovou púdžu je stejné jako přijmout 

100 let meditační energie - jen jednu ohňovou púdžu. 

Potřebujete oddanost. Plnou koncentraci….”

 Šrí Káléšvara

 

Like Ochrana pro duši: Sudaršana púdža a jantra on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.