Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Až dosud tyto kanály Božské Matky praktikovaly tisíce lidí a dosáhly s nimi neuvěřitelného úspěchu. Věřím, že toto je pro každého světce, pro každou duši na této planetě nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak se spojit s Šivou a Božkou Matkou.”

- Šrí Káléšvara 


Vaše cesta k Božské Matce
Mahéšvari jóga - Ochrana Božské Matky

2denní intenzivní program s Tatyannou,
Brno 29. až 30 října 2016
Vědomosti - iniciace - sádhana

 
Zažijte hlubší úrovně znalostí tak, jak je vyučoval Šrí Káléšvara a přijměte iniciaci do Mahéšvari procesu, který probudí záři vaší duše a spojí vás s láskyplnou formou Božské Matky.
 
V chráněném prostoru skupiny a během silných šakti procesů získáte iniciaci do Mahéšvari jógy a naučíte se, jak rozvinout svůj vlastní energetický systém a přitáhnout vysoké kosmické energie Božské Matky. Cílem Mahéšvari procesu je vytvořit si silný kanál k Božské Matce, aby tak skrze vás mohla neustále proudit Její pokojná, milující a ochraňující energie a vy se stali silným světlem pro svět.
 Během programu Vás čeká: 

  • Intenzivní výuka poskytující celkový pohled na naši cestu k Božské Matce.
  • Iniciace do Mahéšvari procesu skrze energetický přenos formou šaktipatu.
  • Představení jantry struktury Šivalingamu a  její kreslení na měděný plech.
  • Skupinové meditace a silné šakti procesy.
  • Speciální ohňová púdža.

To vše proběhne v rámci programu se srdce otvírajícími bhadžany ve Šrí Káléšvarově stylu, hlubokým sdílením a Tatyanniným nenapodobitelným vedením, které bude pokračovat i po ukončení programu - např. během skupinových telekonferencí a Tatyanniných dalších programů v ČR.
 

Přijďte s námi oslavit začátek letošního Diválí a přidejte se k 2denním intenzivnímu programu s procesem Mahéšvari jógy!


 

Osobní konzultace s Tatyannou
pondělí 1. listopadu 2016, Brno
 
Tatyanna bude v Brně přítomna i v pondělí 1. listopadu. V případě zájmu o osobní konzultaci či Sáí šakti terapii, nás kontaktujte na info@kaleshwar.cz.

Rádi Vám zašleme bližší informace.

 
 

„Božská Matka je matkou všech duší ve vesmíru.
Mým nejhlubším přáním je přivést všechny k Matce.”


- Šrí Káléšvara 
Like Mahéšvari jóga - ochrana Božské Matky on Facebook
Copyright © 2016 Kaleshwar e.V.