Copy
Sri Kaleshwar Europa


H A P P Y   G U R U D A Y

 

„Matka je nejvyšší nadpřirozený charakter na této planetě. Všechno pochází od ní - dobré i špatné. Tohle není výčitka. Je to prostě pravda, fakt. Stvořila jehně. Stvořila tygra. 

Mým hlubokým cílem je poslat všechny k Matce. Jedním cílem je spojit se s Božskou Matkou. Toužit po spojení s ní. Když vstoupíte do domu své Matky, postará se o vás a dá vám to, co opravdu chcete. Pak si můžete poroučet jakékoli lahodné jídlo. Bude-li mít trpělivost, uvaří vám. V opačném případě uvaří vás. Prostě jen vstupte do jejího domu a ona se postará.

Abyste viděli Božskou Matku, musíte mít otevřené oči. Musíte ji 100% vidět svýma fyzickýma očima. To je nejdůležitější. Pokud ji nevidíte fyzickýma očima, je to autohypnóza. S tím nesouhlasím. Nejsem ve vašem životě tímto typem učitele: ‚Svámi, medituji a mám krásné vize.’ To je dobré. Je to fajn, v pořádku. Ale já nemluvím o tom vidět Božskou Matku ve vizi. Musíte ji vidět s otevřenýma očima.

Pro každého člověka ve vesmíru platí toto zlaté tvrzení: Když se narodíte v lidském těle tak, i když se spojíte se spoustou (nadpřirozených) věcí a získáte mistrova doporučení, nejvyššího stupně dosahujete až tehdy, když jste viděli Božskou Matku. Od tohoto okamžiku je rozvoj vašich schopností ve vašich rukou. I když rozvíjíte své schopnosti, neexistuje 100% záruka, že vás Matka nechá být: 'Dobře, dělej si co chceš.' Bude vás držet. Proč vás drží? Nejprve vás drží a drží a pak vás vypustí jako krásné poselství pro tuto planetu. 100%.” - Šrí Káléšvara

 

Pravidelný e-mail ke dni gurua ZDE
(objednávka vpravo nahoře)

 

 

N A V A R Á T R I   2 0 1 9


Transmise od navarátriových púdží
v Chrámu Božské Matky v Einhausenu

&

ŽIVÁ ÚČAST na púdžách v Brně

Od 29. 9. do 8. 10. 2019

 

V neděli 29. září začíná Navarátri, svátek Božské Matky – 9 nocí, během kterých jsou oslavovány různé aspekty božského ženství. A které nakonec vyvrcholí 8. října na Vidžájadasami.

V Chrámu Božské Matky v Einhausenu a v Otevřené zahradě Brno budou v  toto období probíhat velmi silné ohňové púdži pro přitažení lásky a síly Božské Matky - pro naplnění přání našich srdcí a pro mír a léčení planety.  

Energii 10 za sebou jdoucích navarátriových púdží v Einhausenu můžete přijmout v podobě dálkových energetických transmisí. V Brně jste srdečně zváni k ŽIVÉ účasti na ohňových púdžách na začátku a vrcholu letošního Navarátri.

Připojte se ke kruhu kolem ohně a využijte tento mimořádný čas k hlubokému spojení s Božskou Matkou - tvořivou silou světla, které se ukrývá v každém z nás.

 

Ohňové púdži v Brně 29. 9. a 8. 10. ZDE

Dálkové transmise z Einhausenu ZDE

Účastníci navarátriového on-line programu „Višva šakti"
mají dálkové transmise z Einhausenu v rámci kurzu.

 

Registrace do programu „Višva šakti” 

je stále ještě možná ZDE

 

 

 

Mahá  Lakšmi Šrí čakra 
podle Šrí Káléšvary

„Šrí čakra má nejvyšší magnetickou povahu. Je pro vyplnění všech přání ve vesmíru - nejvyšších duchovních i nejvyšších materiálních přání. Popisuje a dává energii formu. Poskytuje úlevu a nejvyšší požehnání ve vesmíru, neboť na tomto místě (ve Šrí čakře) žije Šakti (Božská Matka).” Šrí Káléšvara


Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Jantra vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále vaši duši a duše všech kolem vyživuje vysokými vibracemi - stejně jako Slunce, které svítí na všechny, kteří se pod ním pohybují…

Jantry objednané během pátku 26. 9. budou energetizovány během obou navarátriových púdží v Brně.

Více informací a objednávky ZDE 

Jak se naučit vytvořit a nabít jantru Šrí čakry? Více ZDE

 

 

 

B H A D Ž A N   P R O 

♥  B O Ž S K O U   M A T K U  ♥

Volně ke stažení
 


 

 

„Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara

 

 

Like Happy guruday & Navarátriové púdži v Brně a Einhausenu on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.