Copy
Sri Kaleshwar Europa

G U R U   Š A K T I


Síla, díky které je všechno možné

Gurupurnimový program v Brně

a 16. a 17. 7. 2019
 

Meditace, šakti procesy v přírodě, hluboký zážitek energie

 

„Ze všech 365 dní v roce je gurupurnima velmi, velmi mimořádným dnem. Snažte se energii gurupurnimy dobrým způsobem využít - tak moc, jak je to možné. Zcela otevřete pocity svého srdce, odevzdejte se, přitáhněte hluboký mír - tak dobře, jak to dovedete. Prostě přitáhněte to, co potřebujete.

Šrí Káléšvara

 

Prožijte hlavní den letošní gurupurnimy s námi! Užijte si pročišťující sílu ohně a dalších elementů v přírodě, vykoupejte se v silné, uzdravující energii a napojte se na Šrí Káléšvaru a celou linii mistrů - vyživte svou duši vysokou energií a nechte příznivý vítr jejich guru šakti, aby vás na vaší osobní cestě posunul mocným způsobem vpřed. Tento den patří vašemu mistrovi a vašemu nejvnitřnějšímu já! Náš tým vám díky svým zkušenostem s vysoce energetickými procesy s radostí vytvoří rámec pro to, abyste ho mohli využít na maximum.

Program je vhodný pro nové i pokročilé studenty. 
 

Můžete se účastnit celého programu nebo jen jeho částí.


Informace a přihlášení ZDE


Program:

Úterý 16. 7. 2019 
17:00 - 02:00

Otevřená zahrada Brno 17:00 - 21:00:

 • Úvodní satsang
 • Gurupurnimová ohňová púdža
 • Meditace u ohně
   

Šrí Káléšvarovo centrum 23:00 - 02:00:

 • Káléšvarovy bhadžany
 • Satsang s Hanou
 • Bábův abhišék
 • Gurupurnimová meditace

Po meditaci můžete přespat v Centru - přímo v chrámové místnosti - a spojit se s energií mistrů během spánku - tak jak jsme to zažívali v ášramu v Penukondě.

 

Středa 17. 7. 2019 
10:00 - 14:00
Káléšvarovo centrum Brno:

 • Iniciace do speciálního gurupurnimového procesu s jantrou léčivé hrudája čakry Božské Matky
 • Meditace s mantrou a jantrou v přírodě

Studenti, kteří byli do procesu iniciováni v loňském roce, a chtějí svůj proces provést samostatně, mohou své nabité jantry donést do Káléšvarova centra během 17. 7. do 21:00. Rádi se postaráme o závěrečný krok procesu. Měděné plechy můžete po domluvě zakoupit v našem obchůdku.

 

Informace a přihlášení ZDE
 

 


Váš osobní pin-kód ke kosmické energii

Osobní mantra od Šrí Káléšvary

Doplňkový program ke gurupurnimovému programu v Brně

„Vaše osobní mantra není nic jiného, než vložit do vaší duše malé semínko. Nechává vaši duši růst v ohromně silného člověka. Jaký typ semínka obdržíte — to je důležité. Když pokračujete s odříkáváním své osobní mantry, vaše duše automaticky nasává nejvyšší energii. Pak začíná působit skutečný mechanismus. Vaše osobní mantra je váš osobní klíč.”

Šrí Káléšvara


Využijte letošní gurupurnimu k získání osobního pin-kódu, pomocí kterého si skrze vnějšího mistra vybudujete pevný kanál ke svému vnitřnímu mistrovi - k hlasu svého nejvnitřnějšího Já. Naučte se, jak tento kanál používat ke svému osobnímu růstu!
 

Informace a přihlášení ZDE

 


 „Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara
 

Like Gurupurnima 2019 v Brně on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.