Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Snažte se poznat pravdu, která je nesmrtelná.
Božská blaženost je nesmrtelná.”

– Šrí Káléšvara


Sat-čit-ánanda
Dosáhnout sebe sama
Žijte svou Pravdu

21denní sádhana, energetické transmise, satsangy
On-line kurz od 18. 6. do 9. 7. 2017

Během kurzu budete praktikovat se speciální mantrou, která pročisťuje vědomí, a která vaši duši naplní kvalitou satji - pravdy.

Využijeme mimořádný čas vedoucí ke gurupurnimě - k nejsilnějšímu úplňku v roce - pro skupinovou meditaci a k tomu, abychom v tichu svého srdce naslouchali hlasu vlastní duše. Spojíme se svou vnitřní pravdou, abychom v den gurupurnimy dokázali požádat o přání, která nás i druhé učiní skutečně šťastnými. Čím čistější vědomí budeme mít, tím jasněji dokážeme v den gurupurnimy odpovědět na otázku: „Co skutečně chcete?” 

Klíč k vnitřní svobodě a blaženosti

Bude vás provázet tým zkušených Šrí Káléšvarových studentů - v čele s Tatyannou -, kteří budou během živých telesatsangů sdílet své zkušenosti z časů strávených se Šrí Káléšvarou.

Sádhana…

  • pročistí vaše vědomí
  • naplní vaši duši kvalitou satji - pravdy
  • přinese vám uvědomění, které oblasti vašeho života potřebují upřímnost a opravdovost
  • dá vám jasnost a sílu žít svou pravdu

Skrze naši společnou meditační praxi vytvoříme mimořádně silnou skupinovou energii, která podpoří a bohatě obdaruje každého jednotlivého účastníka.

Informace a přihlášení ZDE


Happy guruday!
- výroky Šrí Káléšvary ke dni gurua

„Když se podívám na celý Bábův život… žil v malém, mrňavém chrámu, v Dvárakamáji. Vzal svou posvátnou žebrací misku - jeho akšjapatramu - a šel na ulici. Když se na to podívám, připomíná mi to, abych byl pokorný, zdvořilý a vědomý - abych nebyl egoistický. Když scházím po schodech dolů, mám tam velký obraz, na kterém Bábá drží žebrací misku a nějaká žena mu dává jídlo. Nechci na ten obraz, na tu scénu, zapomenout. Když si na něj vzpomenu, jsem prostý, pokorný, znám své limity a vím, že všechno pochází od něj. Kterýkoli den to může vzít zpět. Kdykoli zažíváte trápení, pochází to od něj. A všechno, co získáváte, pochází také od něj.” - Šrí Káléšvara

 

Pravidelný e-mail ke dni gurua: ZDE

(objednávka vpravo nahoře)
 

„Úkolem vás všech je stát se člověkem satji, dharmy, šánti a prémy.
Nést v sobě velké světlo a zapalovat na světě mnoho dalších svíček.
To je standard. To je mé přání.”

– Šrí Káléšvara

 
 

Like SAT-ČIT-ÁNANDA: DOSÁHNOUT SEBE SAMA on Facebook
Copyright © 2017 Kaleshwar e.V.