Copy
Sri Kaleshwar Europa

S p e c i á l n í   p ú d ž a


S U D A R Š A N A


O C H R A N A  P R O  D U Š I

 

V neděli 5. 5. 2019 v 11:00 v Brně

Účast na místě i dálkové transmise

 

„Sudaršana jagjam znamená, že se můžete nabít neuvěřitelně silnou, vysoce pozitivní energií. Nikdo ve vesmíru pak na vás nemůže hodit negativní energii. Není možné, aby se k vám přiblížila negativní energie. Dělávám ji i sám pro sebe.”

Šrí Káléšvara


Speciální sudaršana ohňová púdža je vhodným požehnáním pro každého z nás, neboť ochranné kruhy jsou základem pro šťastný a pokojný život! 

Obzvláště v dnešních dnech, kdy se ve světě odehrává mnoho konfliktů a kdy na povrch vystupují skryté strachy a bloky, je péče o naše vlastní ochranné kruhy velice důležitá - i proto, abychom byli skutečně silní a stabilní a mohli zde tak být i pro druhé. Skrze sudaršana ohňovou púdžu zároveň do stvoření vyšleme své modlitby za mír ve světě. Sudaršana hóma je jedním z nejsilnějších energetických „nástrojů”, které Šrí Káléšvara svým studentům předal. 

Tento typ púdži pro sebe několikrát do roka využíval i on sám, aby svou dharmu chránil před iluzemi.

Informace a přihlášení ZDE
 

 

 

S U D A R Š A N A   J A N T R A  

„Někteří lidé mají silnou víru v to, že čakra pána Mahá Višnua - Sudaršana čakra - je srovnatelná s energií slunce. Tato čakra udržuje veškeré Stvoření. Tato čakra je rovna slunci. Tato sudaršana čakra skutečně dokáže zničit špatnost, odstranit temnotu a rozpustit negativitu. Ať už je ve vašem životě jakákoli negativita, použijte čakru Mahá Višnua.” Šrí Káléšvara

Sudaršana jantry objednané do 3. 5. 2019 (včetně) budou nabity během speciální sudaršana púdži 5. 5. 2019  a hned po zarámování našim rámařem dorazí k vám.

Informace a objednávky ZDE

 
 

H a p p y   g u r u d a y

Výroky Šrí Káléšvary
 

„V Indii tradičně chodí většina lidí v časných ranních hodinách k vodě, například k nějaké řece. Vejdou do ní a naberou si vodu (do nádoby nebo do dlaní). Když slunce vychází, začnou odříkávat védské mantry, sluneční modlitby. Pak vylijí vodu zpět, vykoupou se a vyjdou z vody ven. Svými modlitbami ke slunci říkají, že Bůh je sluncem. Nepotřebujete spatřit žádného boha. Slunce je Bůh; Bůh je slunce. To proto lidé v Indii v časných ranních hodinách pozorují slunce a vítají ho.”

Šrí Káléšvara


Pravidelný e-mail ke dni gurua si můžete objednat ZDE

(objednávka vpravo nahoře) 


„Duše je neuvěřitelně citlivá a žije ve vás jako jiskra.
Když ji činíte zdravou a šťastnou, když ji dáváte ty správné vibrace,
vede vás vždy k tomu, že se stanete člověkem s nejvyššími silami.”

 Šrí Káléšvara

 

Like Ochrana pro duši: Sudaršana púdža a jantra on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.