Copy
Sri Kaleshwar Europa

G U R U   Š A K T I


Síla, díky které je všechno možné

Gurupurnimový on-line program s Tatyannou

od 21. 6. do 16. 7. 2019

 

„Někde ve vás je ukryta energie, která je větší než vaše srdce.
Je to skutečné Brahmovo vědomí. To je váš mistr.
Toto je váš skutečný sadguru, váš guru, guruparampara.

Když si vaše duše vytvoří přímé spojení s mistrem, dokážete mnohem víc,
než obyčejný člověk, který praktikuje ty samé modlitby – to proto,
že vaše duše zažila velké množství mistrovy energie."

Šrí Káléšvara

 

G U R U   Š A K T I 

„Příznivý vítr” pro váš duchovní rozvoj

Je-li člověk obklopen nízkými vibracemi, není pro něj vždy úplně snadné udržovat svou duchovní praxi. Váš guru je strážce vašeho duchovního procesu – poskytuje vám doprovod, ochranu a guru šakti. Co to je? Guru šakti je usměrňující síla, která vám dává odolnost a výdrž nezbytnou pro projití ohněm vlastního transformačního procesu. Urychluje vaši duchovní cestu a pomáhá vám osvobodit se od karem, které stojí v cestě vašemu rozvoji. Guru šakti je síla, díky které se nemožné stává možným.

Právě teď se blížíme ke Gurupurnimě, k úplňku gurua, ke dni, kdy guru šakti proudí obzvláště silným způsobem – ke všem, kteří ji otevřou svá srdce. Šrí Káléšvara nám během svého života neustále opakoval, že ‘není jen toto tělo’. Říkal, že až své fyzické tělo opustí, bude moct duševní proces svých studentů podporovat ještě mnohem, mnohem mocněji. A my se dnes při své práci s praktikujícími šakti kanálů každý den setkáváme s důkazy o tom, jak moc je tento slib pravdivý.

Využijte tento mimořádný čas a prohlubte svůj osobní vztah se Šrí Káléšvarou a celou linií mistrů. Naskočte na dobrý vítr a přitáhněte k sobě mocný proud guru šakti. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu vedený Hanou.

Obsah kurzu a sádhana jsou cenné pro zkušené Šrí Káléšvarovy studenty i pro nové zájemce.
 

Informace a přihlášení ZDE

 

Témata satsangů

 • Guru šakti: Jak posílit proud energie linie mistrů směrem k vám
 • Dattatréja: Konečný guruparampara všech mistrovských linií
 • Datta energie: Skutečný duchovní rozvoj spočívá v pochopení energie Datty
 • Mechanismus Dattatréji: Staňte se mistrem života
 • Testování: Guruparampara a její zkoušky
 • Odevzdání: Odevzdejte se, aby mistr mohl spálit vaši karmu
 • Avadhútí povaha: Naprostá jednota se Stvořením
 • Dattatréja charaktery: Ježíš, Širdi Bábá, Šrí Káléšvara
 • Mistr a vy: Skutečný mistr žije ve vás

 

„Ježíš a Širdi Bábá byli za posledních 2000 let jediní skuteční mistři, kteří na
planetu opravdu přivedli energii Dattatréji a perfektním způsobem ji ztělesnili.

Když znáte skutečnou energii Dattatréji, můžete opravdu léčit miliony lidí a užívat
si život – užívat si v něm opravdovou blaženost.”

Šrí Káléšvara

 

Co bude obsahem kurzu?

 • 21denní meditace s mantrou pro zrychlení vašeho duchovního procesu
 • Doplňková duchovní cvičení na dny gurua (čtvrtky) a novoluní.
 • Silná sáí šakti sádhana s jantrou a mantrou, která využívá léčivou sílu slunce.
 • Guru šakti – šaktipat se Šrí Káléšvarou osobně nabitou santalovou pastou na gurupurnimu (16. 7.) – na místě v Einhausenu nebo následně poštou.
 • Video pro výuku jantry: Naučte se nakreslit silný energetický diagram (jantru) - jako dobrovolné prohloubení vašeho procesu. (Vytvoření jantry není nutnou podmínkou sádhany).
 • 3 ŽIVÉ telesatsangy: Hluboké zkušenosti a sdílení.
 • Audio čtení se Šrí Káléšvarovými slovy a další inspirativní příspěvky.
 • V den letního slunovratu: Individuální dálková transmise energie od ohňové púdži pro zahájení procesu v Chrámu Božské Matky v Einhausenu.
 • Novoluní: Individuální dálková transmise energie od sudaršana púdži v Chrámu Božské Matky v Einhausenu.
 • Gurupurnima: Úplňková individuální dálková transmise energie od ohňové púdži v Chrámu Božské Matky v Einhausenu.
 • Během gurupurnimové púdži bude za vás a vaše nejhlubší přání rozbit kokosový ořech.
 • Hóma rakša (ochranná pasta) a rakša bandhana (ochranný provázek) od úplňkové velikonoční ohňové púdži pro každého účastníka.
 • Sdílení skrze fórum a blog kurzu.
 • Instrukce pro meditaci i všechny další příspěvky si můžete kdykoli znovu vyhledat na blogu kurzu.

 

Informace a přihlášení ZDE

 

Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým vedený Hanou. Tatyanna žila a studovala více než 12 let ve Šrí Káléšvarově ášramu v Indii. Prošla s ním intenzivním procesem (sebe)poznání. Šrí Káléšvara ji trénoval ve vedení meditačních skupin, které usilovaly o vyšší duchovní zážitky, – učil ji předávat znalosti i energii a držet energetické pole pro skupinu. Tatyanna se této práci věnuje již téměř 20 let. Její pokojná přítomnost umožňuje duchovně hledajícím hlubokou individuální transformaci a duševní růst.

„Mám v ni (v Tatyannu) silnou důvěru a věřím, že vám dokáže dát tyto kanály a energii. V budoucnosti, z dlouhodobého hlediska, si je třeba zvyknout na to, že vědění a informace vašeho Svámiho budete přijímat tímto způsobem." - Šrí Káléšvara

 

 

Ohlasy účastníků našich on-line kurzů

„Děkuji za opět velmi hluboké a vydatné satsangy. Obzvláště za sdílení Svámiho učení o mechanismu tvoření a léčení s nadpřirozenou energií na příkladu proměny vody ve víno. Velmi inspirativní! K.P., Německo (Velikonoce 2019)

„Milá Tatyanno, ráda bych tobě i celému týmu ze srdce poděkovala za tento opět velmi mimořádný velikonoční kurz! Všechny příspěvky v jejich komplexnosti a mnohosti a čistá a jasná krása, se kterou toto cenné vědění zprostředkováváš a umožňuješ vlastní zkušenosti, jsou pro mě srdeční záležitostí. DĚKUJI! Kruh síly, který naše skupina vytváří, je úžasným způsobem vnímatelný, i když medituji až po 21:00. Mé srdce a duše přetékají vděčností.” M.S., Rakousko (Velikonoce 2019)

„Slova a učení Šrí Káléšvary pokaždé vnímám jako čistou moudrost, nejvyšší prožitek poznání a jako léčení pro duši. Milá Tatyanno, děkuji, že to pokaždé dáš tak skvěle dohromady.” E.B., Německo (Velikonoce 2019)


 Jdete do toho s námi?

Informace a přihlášení ZDE

 


 
 

Požehnání  Mahá  Lakšmi

Ohňová púdža pro hojnost a bohatství 

22. 6. 2019, 11:00 Brno

Účast na místě i dálková transmise!
 

Mahá Lakšmi je bohyní, která žehná hojností a bohatstvím všeho druhu. Je to krásná forma Matky, která se s láskou stará o své děti a zaopatřuje je vším, co potřebují. Mahá Lakšmi púdža k nám přivolává tento štědrý aspekt Bohyně. Zároveň pro nás vytváří dobrý rámec k tomu, abychom o významu pojmů hojnost a bohatství hluboce uvažovali a podívali se na to, do kterých oblastí svého života bychom rádi přitáhli Její požehnání - například do svých přátelství, životních vztahů, zdraví, duchovního rozvoje, materiálního života nebo pracovních či charitativních projektů. Otázkou je, co skutečně chcete.

Srdečně vás zveme k tomu, najít a formulovat svůj nejvlastnější záměr a skrze Mahá Lakšmi púdžu ho silně vyslat do Stvoření a zároveň se o tuto energii podělit se světem - neboť svět nyní potřebuje obojí, bohatství i moudrost.

Více informací a registrace ZDE

 

Mahá  Lakšmi Šrí čakra 

podle Šrí Káléšvary

„Šrí čakra má nejvyšší magnetickou povahu. Je pro vyplnění všech přání ve vesmíru - nejvyšších duchovních i nejvyšších materiálních přání. Popisuje a dává energii formu. Poskytuje úlevu a nejvyšší požehnání ve vesmíru, neboť na tomto místě (ve Šrí čakře) žije Šakti (Božská Matka).” Šrí Káléšvara 

Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Jantra vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále vaši duši a duše všech kolem vyživuje vysokými vibracemi - stejně jako Slunce, které svítí na všechny, kteří se pod ním pohybují…

Jantry objednané během čtvrtka 20. 6. budou energetizovány během sobotní Mahá Lakšmi púdži.

Více informací a objednávky ZDE


 

Rezervujte si termín:

Gurupurnima 2019, Brno

Gurupurnima - úplněk gurua - je nejsilnější den v roce, který by si žádný duchovně praktikující neměl nechat ujít. Letošní gurupurnima připadá na úterý 16. července. Přestože se jedná o všední den, připravujeme pro vás bohatý program, který vám poskytne dobrý rámec pro to, jak tento den všech dní opravdu silným způsobem využít. Podrobnosti již brzy. Prozatím si rezervujte termín.

Těšíme se na Vás!
 

 

„Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara
 

Like GURU ŠAKTI - gurupurnimový on-line kurz | Mahá Lakšmi púdža | Gurupurnima v Brně on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.