Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Pro přijetí velkého množství pozitivní energie existuje jen jeden proces, který překonává všechno - ohňová púdža. Používejte ji! Bude fungovat a učiní vás volnými. Bere vaši bolest a pálí ji. Zcela určitě ji spálí. Je třeba ji využívat a ona vaši bolest rozpustí a odstraní. Ucítíte to."

- Šrí Káléšvara


Posvátný oheň 
- zážitkový workshop a trénink púdžáriú
s Jenniver 6. a 7. května 2017, Brno

Element ohně nám dokáže poskytnout hluboké vnitřní pročištění, silnou transformaci a energeticky podpořit naše tělo i duši a ohňová púdža je nejlepší způsob, jak tuto jeho kvalitu používat. Můžeme k sobě přivolat a přitáhnout v ohni přebývající sílu a oheň se tak stane posvátným. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami projasňuje veškeré iluze a posiluje v nás to, co je pravdivé.
 
Přidejte se k nám a naučte se, jak pomocí ohňové púdži vytvořit vysokou pozitivní energii pro sebe i pro svět!
 
Tento workshop je pro každého...  
 
...koho zajímá hlubší pozadí energetických mechanismů       
...kdo chce učinit bezprostřední zkušenosti s kosmickou energií          
...kdo praktikuje šakti kanály podle Šrí Káléšvary a chce svou osobní sádhanu a energetickou práci s lidmi rozšířit o další velmi účinný nástroj   
...kdo již ohňové púdži pořádá a chtěl by svou práci postavit na kvalitním znalostním základu 
...kdo je součástí praktikující skupiny, která by ráda společně pořádala ohňové púdži pro mír a léčení planety
 
Více informací a přihlášení ZDE


Káléšvarovo Vástu: Studijní skupina
s Tobiasem, Brno 22. 4., 20. 5. a 17. 6. 2017

Vástu - věda o tom, jak žít podle věčných zákonů přírody - je jedním z nejcennějších pokladů dávné Indie. Díky němu můžeme svůj životní prostor uspořádat tak, aby byl naplněný harmonií a rovnováhou a podporoval nás v naplnění naší životní úlohy. Vástu je však zároveň vědou, jejíž aplikování v praxi vyžaduje skutečně hluboké porozumění jeho principům a také velké množství zkušeností. 
 
Proto se pod Tobiasových vedením pravidelně setkáváme a skrze společnou práci s různými případovými studiemi se připravujeme na to, abychom Vástu dovedli správně používat ve svých vlastních životech a případně byli v budoucnu schopni pomáhat i druhým. 
 
Více informací ZDE


Semináře a šakti procesy Prastaré vědomosti, které mění svět
 
Božství lze zažít. Již Paramahamsa Jógánanda říkal: „Jogín se nespoléhá jen na své pocity nebo víru. Drží se řady osvědčených duchovních cvičení, která vytvořili již ršiové indického starověku.” Zásadním poselstvím duchovního mistra a učitele Šrí Káléšvary je, že každý člověk, který se s oddaností věnuje duchovnímu rozvoji své duše, může dosáhnout přímého zážitku Božství… 
 
Zde naleznete termíny seminářů o základních tématech ze Šrí Káléšvarova učení, jako jsou Proces pěti elementů, Posvátná čakra lůna nebo Káléšvarovo Vástu…

  

Termíny seminářů učitelů ve Šrí Káléšvarově tradici ZDE

 


„Společně můžeme být chráněni. Společně může být vyživeni. Společně můžeme pracovat s úžasnou energií. Ať je naše společné studium požehnáno osvícenou jasností.
Ať mezi námi nejsou žádné špatné pocity!
Óm. Ať je zde mír, mír, mír.”

 
Závěrečný verš Širdi Bábova árati

 

Like Posvátný oheň a další semináře v ČR on Facebook
Copyright © 2017 Kaleshwar e.V.