Copy
Sri Kaleshwar Europa

G U R U   Š A K T I


Síla, díky které je všechno možné

Gurupurnimový on-line program s Tatyannou

od 21. 6. do 16. 7. 2019
 

Sádhana začíná již tento pátek!
 

"Ježíš a Širdi Bábá byli za posledních 2000 let jediní skuteční mistři, kteří na planetu opravdu přivedli energii Dattatréji a perfektním způsobem ji ztělesnili. Když znáte skutečnou energii Dattatréji, můžete opravdu léčit miliony lidí a užívat si život – užívat si v něm opravdovou blaženost."

Šrí Káléšvara

 

G U R U   Š A K T I 

„Příznivý vítr” pro váš duchovní rozvoj

Je-li člověk obklopen nízkými vibracemi, není pro něj vždy úplně snadné udržovat svou duchovní praxi. Váš guru je strážce vašeho duchovního procesu – poskytuje vám doprovod, ochranu a guru šakti. Co to je? Guru šakti je usměrňující síla, která vám dává odolnost a výdrž nezbytnou pro projití ohněm vlastního transformačního procesu. Urychluje vaši duchovní cestu a pomáhá vám osvobodit se od karem, které stojí v cestě vašemu rozvoji. Guru šakti je síla, díky které se nemožné stává možným.

Právě teď se blížíme ke Gurupurnimě, k úplňku gurua, ke dni, kdy guru šakti proudí obzvláště silným způsobem – ke všem, kteří ji otevřou svá srdce. Šrí Káléšvara nám během svého života neustále opakoval, že ‘není jen toto tělo’. Říkal, že až své fyzické tělo opustí, bude moct duševní proces svých studentů podporovat ještě mnohem, mnohem mocněji. A my se dnes při své práci s praktikujícími šakti kanálů každý den setkáváme s důkazy o tom, jak moc je tento slib pravdivý.

Využijte tento mimořádný čas a prohlubte svůj osobní vztah se Šrí Káléšvarou a celou linií mistrů. Naskočte na dobrý vítr a přitáhněte k sobě mocný proud guru šakti. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu vedený Hanou.

Obsah kurzu a sádhana jsou cenné pro zkušené Šrí Káléšvarovy studenty i pro nové zájemce.
 

Informace a přihlášení ZDE

 

Co vám tato sádhana přinese do života?

  • Tato sádhana urychlí váš duchovní rozvoj.
  • Váš vztah ke Šrí Káléšvarovi a guruparampara zesílí.
  • Ve velmi krátkém čase můžete transformovat karmy.
  • Posílíte své přirozené léčivé schopnosti.
  • Naleznete v sobě Jednotu.
  • Naroste vaše schopnost milovat.
  • Na cestě nebudete sami: Skrze naši každodenní meditační praxi vytvoříme mimořádně silnou skupinovou energii, která podpoří a bohatě obdaruje každého jednotlivého účastníka.
 

„Mou velkou misí, ambicí a cílem je vytvořit v každé duši obrovský úspěch. Tak prosté! Rád budu dnem i nocí, nocí i dnem zaměstnaný hledáním toho, co zpřístupní energii a pomůže toho dosáhnout. Rád to budu dělat. Až dosáhnete svého předurčení, budu opravdu šťastný, ať už tu budu nebo ne."

Šrí Káléšvara


Informace a přihlášení ZDE
 


 
 

Požehnání  Mahá  Lakšmi

Ohňová púdža pro hojnost a bohatství 

22. 6. 2019, 11:00 Brno

Účast na místě i dálková transmise!
 

Mahá Lakšmi je bohyní, která žehná hojností a bohatstvím všeho druhu. Je to krásná forma Matky, která se s láskou stará o své děti a zaopatřuje je vším, co potřebují. Mahá Lakšmi púdža k nám přivolává tento štědrý aspekt Bohyně. Zároveň pro nás vytváří dobrý rámec k tomu, abychom o významu pojmů hojnost a bohatství hluboce uvažovali a podívali se na to, do kterých oblastí svého života bychom rádi přitáhli Její požehnání - například do svých přátelství, životních vztahů, zdraví, duchovního rozvoje, materiálního života nebo pracovních či charitativních projektů. Otázkou je, co skutečně chcete.

Srdečně vás zveme k tomu, najít a formulovat svůj nejvlastnější záměr a skrze Mahá Lakšmi púdžu ho silně vyslat do Stvoření a zároveň se o tuto energii podělit se světem - neboť svět nyní potřebuje obojí, bohatství i moudrost.

Více informací a registrace ZDE

 

Mahá  Lakšmi Šrí čakra 

podle Šrí Káléšvary

„Šrí čakra má nejvyšší magnetickou povahu. Je pro vyplnění všech přání ve vesmíru - nejvyšších duchovních i nejvyšších materiálních přání. Popisuje a dává energii formu. Poskytuje úlevu a nejvyšší požehnání ve vesmíru, neboť na tomto místě (ve Šrí čakře) žije Šakti (Božská Matka).” Šrí Káléšvara 

Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Jantra vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále vaši duši a duše všech kolem vyživuje vysokými vibracemi - stejně jako Slunce, které svítí na všechny, kteří se pod ním pohybují…

Jantry objednané během čtvrtka 20. 6. budou energetizovány během sobotní Mahá Lakšmi púdži.

Více informací a objednávky ZDE


 

Gurupurnima 2019

16. července, Brno

„Opravdu vám doporučuji, učit se hluboké vědění. Vědění je zde pro omytí temnoty. Bez něj je to nemožné.

Potkáte-li svého mistra, když od něj získáte přímé zkušenosti a opravdu mu věříte - hotovo! Zůstaňte s ním.

Někdo vás musí učit. Někdo vás musí kousek vést, ukazovat vám cestu. Je to stejné, jako když vás někdo učí řídit. Potřebuje být s vámi jen velmi krátký čas, to stačí. Pak můžete řízení trénovat sami a stát se vynikajícími řidiči… Jakmile máte napojení - hotovo. Musíte však ve své cestě pokračovat. Následovat ji až dokud neuspějete.” - Šrí Káléšvara


Gurupurnima - úplněk gurua - je nejsilnější den v roce, který by si žádný duchovně praktikující neměl nechat ujít. Letošní gurupurnima připadá na úterý 16. července. Přestože se jedná o všední den, připravujeme pro vás bohatý program, který vám poskytne dobrý rámec pro to, jak tento den všech dní opravdu silným způsobem využít. Podrobnosti již brzy. Prozatím si rezervujte termín.


 
Jdete do toho s námi?

 


 „Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara
 

Like GURU ŠAKTI - gurupurnimový on-line kurz | Mahá Lakšmi púdža | Gurupurnima v Brně on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.