Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Většina manter, které mí studenti praktikují, jsou ty samé, které praktikoval Ježíš.
On s nimi praktikoval. Každý, opravdu každý, kdo tyto principy s otevřeným, odhodlaným srdcem následuje, se může stát stejným jako Ježíš. Toto je teď mé velké poslání - přinést zpět kanály, které Ježíš praktikoval.”


- Šrí Káléšvara


Velikonoční program 2017
Ježíš Kristus
- avatár Božské Matky

 
On-line program od 9.-17. 4. 2017
 
„Ježíš Kristus byl neuvěřitelný génius, skutečný mistr pro svět. Byli zde neuvěřitelně silní maharšiové a božské duše. Musíte vědět, jak se ve svém životě spojit s božskými dušemi a jak s nimi zacházet. Když jste ve fyzickém těle a otevřete určité kanály, můžete s některými božskými dušemi komunikovat.” - Šrí Káléšvara

 
Tento kurz přináší nový pohled na Ježíše Krista. Ježíš byl velký maharši, avatár Božské Matky. Díky společné meditační praxi se silným pin-kódem se spojíme s energií jeho duše a nasměrujeme na něj své vědomí. Využijeme mimořádného velikonočního času, ve kterém se s Ježíšem spojují miliony lidí po celém světě, a naplníme své duše jeho láskou a sílou. Tatyanna bude v rámci
živého telesatsangu sdílet své zkušenosti se Šrí Káléšvarou a energií zázraků, které vám český tým s láskou a radostí zprostředkuje ve vašem mateřském jazyce.
 
Informace a přihlášení
 
 


Ježíš Kristus
- avatár Božské Matky

Jednodenní program na Velikonoční neděli 16. dubna 2017
Šrí Káléšvarovo centrum Brno

 
„Mým posláním je krásným způsobem přiblížit Ježíšův život planetě a z milosti Matky připravit své studenty tak, aby byli jako Ježíš – (připravit) Ježíšovu generaci. Připravuji nejsilnější léčitele, abych na planetě skutečně vytvořil pravou lásku a pokojnou atmosféru.” 
- Šrí Káléšvara
 
Ježíš se v Indii naučil a praktikoval kosmické kanály a prastaré knihy z palmových listů přináší o jeho studiu a cestě svědectví. Most k východní moudrosti byl však ztracen a podle Šrí Káléšvary je teď ten pravý čas ho znovu obnovit. Čeká nás silný energetický proces, díky kterému na Velikonoční neděli společně přitáhneme Ježíšovu energii a naplníme svá srdce a duše jeho láskou a sílou.
 
Informace a přihlášení


 


 „Skrze Ježíše můžete konat zázraky.
Jak moc jste však dosáhli křišťálové jasnosti?
Abyste měli křišťálovou jasnost, musíte sami sebe nasměrovat a být odhodlaní a odevzdaní.
Musíte ukázat svou čistou lásku.”

 Šrí Káléšvara

 

Like Velikonoční programy 2017 on Facebook
Copyright © 2017 Kaleshwar e.V.