Copy
Sri Kaleshwar Europa

P Ú D Ž I
 

P R O    M Í R    A     U Z D R A V E N Í

 

„Chcete-li v životě pomáhat společnosti a světu, potřebujete dvě věci
– čistou lásku a sílu.  
Když máte tyto dvě věci, zcela jistě uspějete. 

Obzvláště v této Kali juze, v nadcházejících dnech platí,
že pokud chcete léčit a pomáhat, musíte použít energii.” 

Šrí Káléšvara

 

 

Šakti oheň:
Úplňková ohňová púdža
Neděle 20. ledna 2019 

„Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné všechno.”  Šrí Káléšvara

Element ohně - nejtvořivější ze všech elementů - nám dokáže poskytnout hluboké vnitřní pročištění, energeticky podpořit naše tělo i duši a vyplnit hluboká přání našich srdcí. A ohňová púdža je nejlepší způsob, jak tuto jeho kvalitu používat.

Pomocí púdži k sobě můžeme přivolat a přitáhnout v ohni přebývající sílu šakti a oheň se tak stane posvátným. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami projasňuje veškeré iluze, posiluje v nás to, co je pravdivé a přináší do našich srdcí mír, radost, hojnost, život a inspiraci.

Využijte mimořádnou energii prvního úplňku v roce 2019 k odhození veškeré staré energetické zátěže a k silnému nabití duše vysokými pozitivními vibracemi pro všechno, co chcete v tomto roce vytvořit.

Bližší informace ZDE

 

 

Abhišék a šakti meditace
pro vnitřní i vnější mír
Neděle 27. ledna 2018, od 18:30

Abhišék je védský rituál vytvářející jemné, pokojné vibrace, které mají velmi uvolňující a osvobozující účinek na emoce, duši i mysli. Princip abhišéku spočívá v omývání silového předmětu vodou - je to jako bychom omývali vlastní duši a očišťovali ji od veškeré bolesti, karem a negativní energie. 

Poté se ponoříme do hluboké meditace a na jejím konci společně pošleme vybudovanou energii do světa - jako silný impuls pro mír a uzdravení našich vnitřních i vnějších světů.

Tato setkání probíhají jedenkrát v každém měsíci a jsou součástí pravidelných nedělních meditací, během kterých se lidé po celém světě spojují v jedno velké energetické pole.

Nacházíme se v čase plném konfliktů, stresu a napětí a každá pozitivní vibrace vytvoří rozdíl - v našem vnitřním světě, v našem bezprostředním okolí i na globální úrovni. Připojte se k nám a společně vytvoříme pozitivní změnu.

Více  ZDE

 

 

Satsang - setkání v satje
Bhadžany, sdílení, meditace, duchovní diskuse a inspirace
1. února, od 18:00

Slovo satsang znamená „setkání v pravdě”. Označuje setkávání lidí toužících po poznání a po kontaktu se stejně naladěnými lidmi. Satsangy v Káléšvarově centru Brno jsou moderovány zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici a jsou otevřeny všem, kteří v této tradici studují a praktikují nebo se o ni živě zajímají. Vytvářejí dobrý rámec pro sdílení a načerpání inspirace pro vlastní duchovní praxi a proces individuálního růstu a vyživení vzájemným kontaktem. Jejich součástí jsou i meditace a bhadžany - zpěv pro uvolnění srdce a duše. Probíhají jedenkrát za dva měsíce.

Těšíme se na krásné inspirativní setkání!

Více ZDE 
 

„Společně můžeme být chráněni.

Společně může být vyživeni.

Společně můžeme pracovat s úžasnou energií.

Ať je naše společné studium požehnáno osvícenou jasností.

Ať mezi námi nejsou žádné špatné pocity!

Óm. Ať je zde mír, mír, mír.”
 

Závěrečný verš Širdi Bábova árati

Like Púdži pro mír a satsang on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.