Copy
Sri Kaleshwar Europa

N O V O L U N N Í   S Á D H A N A
 

A
 

M E D I T A C E   P R O   M Í R

 

„Chcete-li pomáhat společnosti a světu, potřebujete dvě věci
– čistou lásku a sílu. Když máte tyto dvě věci, zcela jistě uspějete.”

Šrí Káléšvara

 

 

Novoluní ve Šrí Káléšvarově centru Brno
Pozvání ke společné sádhaně
Pátek 10. srpna 2018

„Jakmile pracujete se sáí šakti kanály, silně vám doporučuji dělat každý měsíc úplňkové a novolunní procesy. Držet energii z novolunního procesu vám pomůže udržovat energii a vybudovat silné ochranné kruhy.”  Šrí Káléšvara

Novoluní a úplňky jsou dny se speciální energií - dávají nám příležitost velmi silně se nabít i vybít - pročistit vše, co jsme během svého každodenního života nasáli - a posílit své ochranné kruhy. Zároveň jsou to dny, kdy máme jakožto praktikující sáí šakti kanálů pořádně napilno…


 

Srdečně Vás zveme provést své novolunní procesy v chráněném prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno a nechat se během nich nést energií tohoto silového místa i energií skupiny:

20:45 - Příchody

21:00 - Bábovo árati

21:15 - 23:30 Sádhana dle vlastních potřeb: Kreslení janter čakry lůna a individuální procesy

0:00 - 01:00 Společný novolunní proces s mantrou devíti šípů

Pokud žádný z těchto procesů dosud nemáte, můžete prostě „jen” meditovat s námi. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné mantry. 

Dakšína: Dobrovolné příspěvky 

Přihlášení: info@kaleshwar.cz

 
 Meditace a abhišék pro mír

Šrí Káléšvarovo centrum Brno
Neděle 12. srpna 2018 


Pravidelné nedělní meditace, během kterých spojujeme svou meditační sílu v jedno velké energetické pole, dále pokračují. V neděli 12. srpna  se opět sejdeme ke společné meditaci pro mír přímo ve Šrí Káléšvarově centru Brno. 

Naším záměrem pro tuto neděli je přitáhnout skrze element vody a společnou meditaci s mantrou éteru silnou Šivovu energii pro uklidnění vysoké Šakti, kterou nyní zažíváme v podobě extrémní přítomnosti elementu ohně na planetě.

Přidejte se k nám a společně vyšleme do světa mocný impuls pro mír a léčivou energii do krizových oblastí tohoto světa. 

od 19:30 úvod, sdílení a silný abhišék Šivalingamu

od 21:00 do 22:00 společná meditace pro mír

Květiny, svíčky, vonné tyčinky či dobrovolné příspěvky vítány.

K meditacím se můžete každou neděli připojit i ze svých domovů. Níže naleznete doporučení pro společnou sáí šakti sádhanu a nahrávky telesatsangů z 9. května a 6. června pro inspiraci.

Doporučení pro meditaci | ZDE 

Ohňové púdži pro mír a léčení 

Mahá Lakšmi púdža

Účast na místě nebo dálková transmise
Neděle 26. 8. 2018, Brno
 

„Planeta nyní potřebuje obojí. Mahá Lakšmi a vědění jsou velmi silné.”

Šrí Káléšvara

 

Další mírovou iniciativou jsou ohňové púdži pro mír a léčení planety, které se již několik let konají na mnoha místech na světě. Zdrojem mnoha konfliktů ve vnějším i vnitřním světě je nedostatek - ať už skutečný nebo zdánlivý - a proto o srpnovém úplňku vyšleme  do světa požehnání Mahá Lakšmi.

Mahá Lakšmi je bohyní, která žehná hojností a bohatstvím všeho druhu. Je to krásná forma Matky, která se s láskou stará o své děti a zaopatřuje je vším, co potřebují. Mahá Lakšmi púdža k nám přivolává tento štědrý aspekt Bohyně. Zároveň pro nás vytváří dobrý rámec k tomu, abychom o významu pojmů hojnost a bohatství hluboce uvažovali a podívali se na to, do kterých oblastí svého života bychom rádi přitáhli Její požehnání - například do svých přátelství, životních vztahů, zdraví, duchovního rozvoje, materiálního života nebo pracovních či charitativních projektů. Otázkou je, co skutečně chcete.

Srdečně vás zveme k tomu, najít a formulovat svůj nejvlastnější záměr a skrze Mahá Lakšmi púdžu ho silně vyslat do Stvoření a zároveň se o tuto energii podělit s druhými - například skrze akci „Kokosový ořech pro Bábovu prostřenou tabuli”.
 

Více informací a registrace ZDE 

Termíny dalších púdží ZDE

 


 


Gurupurnima 2018

Sdílení
 

„Letošní gurupurnima pro mě hodně znamenala. Program byl od čtvrtka do neděle. Od první chvíle jsem měla intenzivní pocit, že stojím naproti svému mistrovi. Energie mě celou pohltila. Vlastně to bylo i trochu nepohodlné - ta náhlá blízkost, všechny detaily zcela viditelné. Chci tím říci, že jsem se dostala hodně hluboko dovnitř sebe. Žádné hodnocení, pořád to jen probíhalo. Takovou sílu a lásku jsem nezažila nikde jinde než v Penukondě. A to se Svámim, když byl ještě naživu.

Proběhlo promítání filmu, který jsem viděla mnohokrát, a až teď jsem do hloubky pochopila, o co tam jde. Ohňová púdža byla úžasně očistná. Dokonce po skončení začalo silně pršet. Cítila jsem svobodu své vlastní duše a radost jak malé dítě. To je něco, co na našich programech zažívám stále častěji. Společná meditace byla nepopsatelná - prožitek síly ticha. A poslední den jsme dostali krásný nástroj pro svůj osobní růst, pro hlubší propojení s mistrem atd. Co víc si přát…

Jsem vděčná, že jsem to s ostatními mohla zažít tady v Brně.”  R.K., Česká republika
 

Fotografie z letošního gurupurnimového retreatu si můžete užít ZDE

 

 


 
 

„Obzvláště v této Kali juze, v nadcházejících dnech (platí, že),
pokud chcete léčit a pomáhat, musíte použít energii.”

Šrí Káléšvara

 
Like NOVOLUNNÍ SÁDHANAA  MEDITACE   PRO   MÍR on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.