Copy
Sri Kaleshwar Europa

N O V Á   P U B L I K A C E

P R A S T A R É    Z N A L O S T I

P R A S T A R Á   M I S E

 

„Vědění je oceán. I malá molekula vědění
- obzvláště východní moudrosti - je síla.
Je to diamant.

Zveřejňuji formule nadpřirozené energie.
Jsou to zkratky k dosažení Boží milosti.
Chci toto vědění rozšířit.
Pak si budou všichni užívat Boží vůni."

Šrí Káléšvara

 

 

Prastaré znalosti - Prastará mise

Nová e-kniha o Šrí Káléšvarově učení
k bezplatnému stažení (268 stran)

Cílem této nové e-knihy je zprostředkovat starým i novým studentům prastarého vědění širší souvislosti a význam prastaré mise světců. 

Knihu během posledních měsíců ze Šrí Káléšvarových přednášek sestavila Zahira Walker - Šrí Káléšvarova dlouholetá studentka, která během jeho života vyučovala na Univerzitě duše v Penukondě

E-kniha přináší skrze Šrí Káléšvarova vlastní slova hlubší pochopení toho, o čem tato cesta je a s jakými výzvami se Šrí Káléšvara setkával při předávání těchto znalostí západním studentům. Seznamuje nás s jeho požadavky na to, jak s tímto učením zacházet, jak ho vyučovat a jak žít ve světě jako léčitel, mistr a učitel.


Obsahuje jeho požadavky i závazky vůči studentům, kteří se učili přímo od něj i vůči těm, kteří v budoucnosti přijdou.

 

Objednat tištěnou verzi ZDE (stránka pro objednání je v němčině)

Volně ke stažení ZDE

 

Česká verze:

Komplexní český překlad knihy není v nejbližší době plánován. Budeme však hledat cesty, jak vás s obsahem knihy v češtině postupně seznamovat. Chcete-li práci na překladech a na vzniku podobných textů podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím jednorázového daru [ZDE] nebo se stát pravidelným podporovatelem [ZDE]  Kaléšvarovy evropské organizace. Vaše dary budou použity k rozvoji naší společné dharmické práce. Děkujeme.

 

 

Tuto neděli, 26. 8. 2018 v 11:0

Mahá Lakšmi púdža v Brně

Účast na místě nebo dálková transmise

 

„Bohatství je pro šťastný a úspěšný život zásadní.”

Šrí Káléšvara

 

Věnujeme-li se duchovnímu životu, potřebujeme současně i určitou míru bohatství a spokojenosti, která nám umožní soustředit se na podstatné věci. Proto v neděli 26. 8. 2018 provedeme ohňovou púdžu, během které přitáhneme požehnání Mahá Lakšmi - aspektu Matky pro manifestaci bohatství hojnosti všeho druhu. Púdži se můžete zúčastnit přímo na místě v Otevřené zahradě Brno nebo požehnání Mahá Lakšmi přijmout skrze dálkovou transmisi.
 

Více informací a registrace ZDE 

Termíny dalších púdží ZDE

  Mahá Lakšmi Šrí čakra 

Váš osobní silový předmět 

v podobě jantry

 

Šrí čakra je energetický diagram Šakti - Božské Matky. Je to její energetická struktura a „otisk” přírody, který neustále vytváří nejvyšší tvořivou energii. Jantra Šrí čakry je dvourozměrné zobrazení této multidimenzionální energetické struktury.

Jantra vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem. Je-li umístěna ve vašem domě, neustále vaši duši a duše všech kolem vyživuje vysokými vibracemi - stejně jako Slunce, které svítí na všechny, kteří se pod ním pohybují. Šrí Káléšvara učil, že nejvyšší silou v tomto Stvoření je Slunce - bez Slunce by neexistovala žádná tvořivá energie. Šrí čakra pochází ze Slunce - zrodila se přímo v něm a obsahuje všechno, co se ve vesmíru nachází.

Nabízíme vám vytepání a nabití vaší osobní jantry Šrí čakry:

  • Jantra na měděné fólii bude připravena skupinou zkušených Sáí šakti lektorů.
  • Během přípravy se lektoři napojují na člověka, pro kterého je jantra vytvářena. Již v tomto okamžiku je tedy jantra nastavována a nabíjena speciálně pro vás.
  • Poté je jantra dále energetizována a aktivována během ohňové púdži.
     

Více informací a registrace ZDE 

 


 
 

„Mistr je tím, kdo svým studentům poskytuje skutečné vedení
- tak aby dokázali překonat samsaru svých životů. 

Je jako loďka, která je bezpečně nese k jejich cíli."

Šrí Káléšvara

 
 
Like Vědění je oceán. on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.