Copy
Sri Kaleshwar Europa

L á s k a   v   a k c i :
 

B á b o v a   p r o s t ř e n á   t a b u l e   B r n o 

 

„Když vidím své studenty pomáhat, když vidím své studenty tímto způsobem dávat… Ne proto, že tím získají jméno a slávu. Ne proto, že tím získají něco, co jim pomůže k jejich osvícení, ale proto, že utrpení, které se před nimi odehrává, je pro ně neúnosné.
Když vidím své studenty tímto způsobem jednat, pak mohu s hrdostí říct:
'Ano, to jsou mí studenti’.”

 Šrí Káléšvara

 

Děkujeme za Vaši pomáhající povahu!

Oslava pro všechny, kteří tvoří Bábovu prostřenou tabuli

Káléšvarovo centrum Brno, 8. června 2018
 Projekt Bábovy prostřené tabule je zde již osmým rokem. 

To co na Nový rok 2011, začalo jako malá, jednorázová dobročinná akce, se postupně rozvinulo v živoucí a neustále se rozvíjející projekt. Za tu dobu jsme vydali více než neuvěřitelných 35 000 porcí polévky, kávy, čaje a sladkostí, spoustu oblečení, nespočet úsměvů a především nevyčíslitelné množství lásky a naděje. Naše společná práce ovlivnila životy mnoha lidí a postupně zapálila jiskru inspirace u řady skupin a jednotlivců a motivovala vznik podobných projetků i na dalších místech v Evropě.

A nic z toho by nebylo možné bez Vás! Bez Vás, kteří jste tomuto projektu dali a dáváte svůj čas, energii či finanční prostředky. Rádi bychom Vám vyjádřili své díky a vděčnost a ocenili a oslavili Vaše nasazení a pomáhající povahu. Přijměte prosím pozvání na společnou oslavu všech, kteří tvoří Bábovu prostřednou tabuli Brno. 

Sejdeme se v pátek 8. června 2018 v 18:00 ve Šrí Káléšvarově centru Brno a v 18:30 zahájíme oslavu. 

Potvrďte prosím svou účast e-mailem na info@kaleshwar.cz. Pomůže nám to s organizací. 
 

Děkujeme a těšíme se na Vás.

 

 

Nakonec jsme my těmi nejvíce obdarovanými

Sdílení z pravidelného výdeje jídlaNedělní výdej jídla lidem bez domova, je především o vzájemné výměně lásky: Na jednu stranu nás inspiruje jejich vděčnost a na druhou stranu cítíme obrovskou vděčnost my sami - každý týden k nám přichází obrovský proud lásky, který je skutečně živý a hmatatelný a bohatě obdarovává naše vlastní životy. Na vlastní kůži tak pravidelně zažíváme pravdivost Svámiho slov o tom, že dobročinnost děláme nakonec vlastně pro sebe. Energie, kterou do vaření a výdeje jídla vložíme, se okamžitě vrácí k nám. Na 100 % to funguje. Je to velký dar, který si dáváme navzájem. 
 

„Děkuji, děkuji, děkuji všem Božím ženám za  společný čas věnovaný vaření výborné polívečky pro lidi v nouzi. Mám radost, že jsme spolu nakrmili přes 120 lidí a také rozdali spoustu oblečení. Je krásné pomáhat a cítit vděk za plné bříško. S láskou Dharma Déví”                                          

„Bylo to opravdu nádherné… Od nákupu potravin, přes vaření a samotné rozdávání jídla lidem v nouzi. Všichni byli moc vděční a nezapomněli nám poděkovat. A já jsem zase byla vděčná za to, že žiju v dostatku a mohu jim trošku pomoci. Nádherné a laskavé ženy, děkuji za božsky strávený den. Bez Vás by to nebylo ono. A vše samozřejmě umocnilo výjimečné místo - Káléšvarovo centrum, kde jsem byla poprvé….”

„Děkuji, za úžasnou příležitost pomoci lidem v nouzi… Bylo to nepopsatelně skvělé a pořád se mi v duchu vrací momenty a tváře vděčných lidiček. Od rána bylo zamračeno a škaredě, ale jakmile jsme dovařily a chystaly se ven, jakoby mávnutím kouzelného proutku se rozsvítilo sluníčko a bylo nádherně. A taky nemůžu zapomenout na nevěřícný výraz manžela, který když mi pomáhal v Tescu nakládat nákup a uviděl 10 balení čočky, fakt nechápal…”

A pak bylo všechno úplně jinak…., článek Barbary Šuškové | ZDE


 


 

 

 


 


 


 


 

Jak mohu pomoci?


Chcete-li podpořit projekt Bábovy prostřené tabule, existuje řada možností, jak to udělat:

Finančí podpora - jedno nedělní vaření a výdej jídla vyjde cca na 1 500 až 2000 Kč. Pro teplý oběd si přichází až 120 lidí v nouzi.

Aktivní účast ve stávajícím týmu - naše týmy rády uvítají pomoc při vlastním vaření, výdeji či transportu jídla. Stejně tak můžete upéct buchtu a předem ji předat konkrétnímu týmu nebo ji donést přímo na výdej.

Vytvoření nového týmu - máte kolem sebe přátele a známé, kteří by také rádi přiložili ruku k dílu? Rádi Vám ve Vašich začátcích poskytneme všestrannou pomoc a podporu - včetně místa na vaření.

Séva při oslavě 8. června  - Chcete nám pomoci říct „Děkuji” všem, kteří tvoří Bábovu prostřenou tabuli a ocenit tak jejich práci? Přijďte nám pomoct s přípravou oslavy.

Podrobné informace k jednotlivým formám pomoci i o samotném projektu naleznete ZDE
 

Děkujeme!

  

„Dělejte odvážné a láskyplné věci, které většina lidí nedělá.
Dávejte ty dary lásky a míru, které ostatní nechávají ležet stranou.”

 Paramahamsa Jógánanda

 


 
Like Láska v akci: Bábova prostřená tabule Brno on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.