Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Gurusthánou Svámiho Káléšvary je Penukonda. 
Toto je můj domov. 


V budoucnosti budou přicházet miliony lidí 
a dotýkat se mého samádhi.” 

Šrí Káléšvara

 

Světlo mistra - Gurupurnimová cesta do Penukondy

Cílem této cesty je zažít nekonečnou milost a požehnání linie mistrů Šrí Káléšvary, načerpat sílu a vyživit duši. Gurupurnima je pro to jedním z nejsilnějších dní během celého roku. Miliony lidí se v tento den s vděčností spojují se svým guruem - s tím, kdo odstraňuje jejich temnotu a vede je do světla. Je to také čas, kdy je uctíván „vnitřní guru”, mistr ve vás.

Vaším duchovním procesem vás bude provázet Tatyanna - zkušená učitelka prastarých duchovních znalostí, které Šrí Káléšvara sdílel se světem. Tatyanna žila v Penukondě více než 12 let. Praktikovala zde pod přímým vedením Šrí Káléšvary a úspěšně vedla řadu skupin. Její dlouholeté zkušenosti a jasné vedení vytvoří pro všechny účastníky úžasný prostor pro jejich vlastní duchovní růst.
 

Duchovní program

Naše cesta bude především vnitřní cestou a začne již předtím, než nasedneme do letadla:

 • Několik týdnů před odletem se sejdeme prostřednictvím telesatsangu a začneme se společnou sádhanou. Skrze ni se energeticky připravíme tak, abychom čas v Penukondě dovedli co nejlépe využít pro svůj duchovní růst.     
   
 • Všichni kteří, v Penukondě dosud nikdy nebyli, získají podrobnou orientaci a pomoc s přípravou pro čas v ášramu.
   
 • Během gurupurnimového programu v ášramu (24. - 28. 7.) se budeme účastnit společného zpěvu bhadžanů, silných ohňových púdží, abhišéků a satsangů.
   
 • Budeme zkoumat silová místa v okolí Penukondy a Tatyanna bude vyprávět o svých zkušenostech z doby, kterou prožila se Šrí Káléšvarou.
   
 • Neodmyslitelnou součástí cesty budou spontánní satsangy a skupinové meditace.
   
 • Po gurupurnimě v Penukondě jste srdečně zváni rezervovat si Širdi extra – 4 dny/5 nocí, které prožijeme v gurustháně Širdi Sáí Báby.
   

Informace o cestě a rezervace ZDE

Tatyanna bude přednášet v německém jazyce. Aby bylo možné zajistit pro účastníky z ČR překladatele, je třeba naplnit minimální počet českých účastníků.

Registraci je třeba provést nejpozději do konce dubna 2018.
 

Sdílení ze silové cesty v zimě 2018

Video k shlédnutí ZDE 

K videu je možné pustit si pomocí ikony „Nastavení" české titulky.
Telesatsang 
6. výročí Šrí Káléšvarova mahásamádhi

„Skutečné přátelství, skutečné pouto lásky je to ke guruparampara. Mistr vás bude doprovázet, dokud nedosáhnete svého osudu.” - Šrí Káléšvara

Audio nahrávku včerejšího telesatsangu při příležitosti 6. výročí Svámiho mahásamádhi si můžete poslechnout ZDE.  

 Posvátná geometrie podle Šrí Káléšvary 
Jantra Šrí čakry: Požehnání a ochrana Božské Matky
17. - 18. března 2018

„Jantra Šrí čakry je jedna z nejdůležitějších janter. Má nejvyšší magnetickou povahu. Šrí čakra je pro vyplnění všech přání ve vesmíru - nejvyšších duchovních i nejvyšších materiálních přání. Popisuje a dává energii formu. Poskytuje úlevu a nejvyšší požehnání ve vesmíru, neboť na tomto místě (ve Šrí čakře) žije Šakti (Božská Matka).” - Šrí Káléšvara

Skrze jantru Šrí čakry vytváříte silový předmět, který do vašeho života přináší velké požehnání. Neustále přitahuje nejčistější kosmickou energii a podporuje vás v manifestaci všeho, po čem vaše duše touží. Jantra pročišťuje své okolí a vysoce pozitivním způsobem ovlivňuje místo, kde je instalována. Vyzařuje léčivé vibrace a vytváří ochranné kruhy. 

V tomto kurzu se naučíte vytepat jantru Šrí čakry na kovovou folii a aktivovat ji jako silový předmět. Získáte k ní potřebné doprovodné znalosti a dozvíte se, jak ji používat pro sebe i pro druhé.

Více informací ZDE


 

Šakti oheň:
Ohňové púdži pro mír a léčení planety 

„Když dáte ohni ty správné věci a máte správný záměr, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte, co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii.” - Šrí Káléšvara

Púdžárí tým Šrí Káléšvarova centra Brno zahájil o úplňku jarní sezónu ohňových púdží. Užili jsem si mimořádně silnou a současně jemnou energii ohně, pročistili vše co bylo třeba, a nabiti novou energií se těšíme na novolunní (18. 3.) a velkopáteční púdžu (30. 3.). Přidáte se k nám?

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Termíny březnových púdží ZDE

Fotografie z poslední púdži ZDE
 
Káléšvarovo vástuStudijní skupina Brno
3. února, 24. března, 7. dubna, 5. května 2018

Cílem studijní skupiny je trénink a podpora budoucích vástu-konzultantů. Skupina se schází zpravidla jedenkrát měsíčně. Pod vedením Tobiase Gonschoreka společně prohlubujeme své znalosti jednotlivých témat z vástu. Od roku 2017 se učíme především metodou „hands on” - tzn. že lekce probíhají přímo v terénu, kde skupina provádí vlastní samostatnou analýzu konkrétní situace, díky čemuž získává nejlepší možné pochopení principů vástu. V případě potřeby jsou mezi jednotlivá setkání zařazovány „tréninkové skupiny s Hanou” - setkání zaměřená na splnění „domácích úkolů” z předchozích setkání a na zopakování základních znalostí používaných během studijních skupin.

Podmínkou zapojení se do skupiny je aktivní znalost tří klíčů vástu a jeho základních prvků. Potřebujete-li se splněním této podmínky pomoci, kontaktujte nás na info@kaleshwar.cz.

Setkání proběhne pouze při registraci minimálně 5 účastníků. Registraci je třeba provést vždy do pondělí před konáním setkání.

Více informací a registrace ZDE

  
„Přednášejte, dávejte šaktipaty, 
dělejte ohňové púdži pro seriózní studenty 
a berte své studenty na silové cesty do Indie, 
aby navštívili speciální silová místa – 
Penukodu, Hampi, Šrí Sajlam, Širdi, Tirupati."

Šrí Káléšvara


 
Like Gurupurnima Světlo mistra on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.