Copy
Sri Kaleshwar Europa

U Z D R A V E N Í   D U Š E

Skutečné léčení je léčení duše

 

„Skutečné léčení je o práci s duší, pochopit ji a zkoumat její tajemství
– to znamená najít své vnitřní světlo. Skutečné léčení je léčení duše.

Když vaše duše získá energii a správný energetický kanál a naučíte se jak meditovat, jak můžete přitáhnout Boží energii, pak můžete sebe sama pročistit. Můžete uzdravit své vlastní trápení. Nemusíte hledat žádného léčitele.
To je skutečné léčení."

Šrí Káléšvara

 

Velikonoční program


Duši uzdravující sádhana a 21denní meditace s mantrou
Energetické transmise, znalosti, inspirace a satsangy 

On-line kurz od 14. 4. do 12. 5. 2019

 

 

Hluboko ve vás je jiskra – zářivé světlo. Když je jeho záře opravdu silná a mocná, dokáže vytvořit víc, než si dovedete představit. Je to ta část vás, která neumírá ani když umírá vaše tělo. Indická tradice o ní hovoří jako o duši. Duše si přeje být slyšena a realizovat v životě své předurčení.

Duše se inkarnuje do těla, aby získala lidské zkušenosti a poznala sebe sama. Když o ni není postaráno, často přitom na ní bolestivé životní zkušenosti zanechají své stopy.

Léčení duše je duchovní léčení pomocí vysoké kosmické energie, která cílí přímo na duši. Dává energii – posiluje duši a dává ji kapacitu k převzetí velení nad myslí, egem, emocemi a tělem. Jeho cílem je probudit duši k jejímu skutečnému předurčení a k přímému spojení s Božským zdrojem.

Buďte při tom, když bude Tatyanna - zkušená učitelka prastarých znalostí - sdílet své zkušenosti a vědění. Pod jejím vedením prošly vysoce energetickými procesy úspěšně stovky praktikujících. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu vedený Hanou.
 

Informace a přihlášení ZDE

 

„Koncept je rozvinout víru, skutečnou důvěru v sebe sama a důvěru ve vašeho mistra. Jakmile rozvinete důvěru, pokračujte. Opravdu to pomůže. ‘Dokážu to. Zvládnu to.’ To je sebeléčení. Probouzíte svou vlastní energii.”
Šrí Káléšvara

 

 

Sádhana – každodenní duchovní praxe – v tomto kurzu

Duchovní praxe v tomto kurzu se skládá ze dvou částí.

 

Část I (18. 4. – 20. 4. 2019)

Část I zahrnuje sebeléčebnou sáí šakti techniku s jantrou a mantrou, kterou budeme praktikovat během velikonočních úplňkových dní – pro přitažení léčivých vibrací měsíce do duše. Velikonoce jsou zároveň příznivým časem pro spojení se s Kristovým vědomím. Během tohoto mimořádného velikonočního úplňku přijmete od Tatyanny tři silné energetické transmise. Budeme praktikovat se silnou sebeléčebnou sáí šakti technikou s jantrou a mantrou z prastarých knih z palmových listů, která je určena pro přitažení nejvyšších léčivých vibrací Šivovy energie. 

„Úplněk je nejlepší čas pro léčení. Měsíční vibrace jsou velmi, velmi, velmi silné a jemné – nejvyšší léčivé vibrace. Ty byste si měli užívat. Vnímejte energii, natáhněte vibrace do své duše. Myslím to na 1000 procent vážně. Zejména na úplněk můžete nasát energii – začne do vás proudit nejvyšší pozitivní energie.” - Šrí Káléšvara

 

Část II (21. 4. – 12. 5. 2019)

Na Velikonoční neděli začneme s částí II – s 21denní meditací s mantrou, která skončí na Den matek. Tato meditační praxe posílí vaše duchovní srdce a vaši duši, pomůže v případě zdravotních problémů a na hluboké úrovni uzdraví zlomení srdce.
 

Co bude obsahem kurzu?

 • V čase Velikonoc: Silná duši uzdravující sádhana se sáí šakti technikou s jantrou a mantrou, která využívá léčivou sílu úplňku.
 • Od Velikonoční neděle: 21denní sádhana se silným meditačním procesem, který aktivuje sebeuzdravující a léčivou sílu vaší duše.
 • Originální Šrí Káléšvarova video-přednáška s českými titulky k tématu kurzu.
 • 3 ŽIVÉ telesatsangy: Hluboké zkušenosti a sdílení.
 • Video učení jantry: Naučíte se nakreslit silný energetický diagram (jantru) - jako dobrovolné prohloubení vašeho procesu. (Vytvoření jantry není nutnou podmínkou sádhany).
 • Audio čtení se Šrí Káléšvarovými slovy a další inspirativní příspěvky.
 • 3 úplňkové individuální dálkové transmise energie z Chrámu Božské Matky v Einhausenu během úplňkových velikonočních dní
 • 1 novolunní dálková transmise energie od sudaršana púdži Chrámu Božské Matky v Einhausenu
 • 1 dálková transmise energie od púdži na Den Matek v Chrámu Božské Matky v Einhausenu
 • Během úplňkové púdži za vás bude rozbit kokosový ořech.
 • Hóma rakša (ochranná pasta) a rakša bandhana (ochranný provázek) od úplňkové velikonoční ohňové púdži pro každého účastníka.
 • Sdílení skrze fórum a blog kurzu.
 • Instrukce pro meditaci i všechny další příspěvky si můžete kdykoli znovu vyhledat na blogu kurzu.
   

Informace a přihlášení ZDE


 
 

„Svou duši můžete zrelaxovat tím, že budete odříkávat určité mantry a modlitby a díky tomu do své duše přijímat určité vibrace. Přinese to vnitřní ticho, které bude dále růst. To stačí: Vnitřní mír. Co jiného člověk na světě potřebuje?
Mír, jen vnitřní mír.” 

Šrí Káléšvara

Like UZDRAVENÍ DUŠE – Skutečné léčení je léčení duše on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.