Copy
Sri Kaleshwar Europa

D E T O X   P R O   D U Š I

 

„Nabíjení je důležité.
Vybíjení je však ještě mnohem důležitější.
Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk.
Vybíjení je nejdůležitější.”

Šrí Káléšvara

 

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů 

Zažitkový víkendový seminář s Hanou

18. - 19. května 2019, včetně abhišéku a ohňové púdži

 

Znalosti

Prastaré indické rukopisy z palmových listů popisují řadu silných technik, s jejichž pomocí můžeme vybít a pročistit jakoukoli zatěžující energii a negativitu. Používáme při tom sílu přírody - sílu pěti elementů, ze kterých jsme vytvořeni my i celé okolní Stvoření. Během kurzu se dozvíte, jak ve svém životě identifikovat negativitu. Naučíte se různé techniky, jak ji vybíjet a tyto techniky si společně vyzkoušíme. Při tom si pro sebe vyberete nástroje, které vám nejlépe sedí. Nevyžaduje to žádné předchozí znalosti ani nákup jakýchkoli pomůcek. Získané vědomosti můžete bezprostředně po kurzu integrovat do svého každodenního života.
 

Zážitky:

Součástí víkendu budou i dva silné védské rituály s energií elementů - ohňová púdža pro vybití negativity, vysoké nabití duše a posílení ochranných kruhů a abhišék - rituál s elementem vody, který omývá duši a vyživuje ji pokojnými, klidnými vibracemi. 
 

Vlastní individuální proces:

Účastníci obdrží i iniciaci do silné mantry z prastarých palmových listů, která kolem duše vytváří mocnou ochrannou energii. S touto mantrou budou moci dále pracovat a posilovat tak svůj vlastní energetický systém.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé studenty. Představované techniky jsou neocenitelným pokladem pro všechny v pomáhajících profesích.
 

Více informací a přihlášení ZDE

 

 

Šivarátri na Kumbhaméle

Sdílení a promítání ze silové cesty do Indie

Pátek 10. května 2019

 

V březnu 2019 proběhla silová cesta do Indie s Tatyannou, během které jsme strávili Šivarátri na Kubhaméle, ponořili se do sladkých vod Matky Gangy, meditovali společně se sádhui na ghátech ve Varánasí a oslavili 7. výročí Šrí Káléšvarova mahásamádhi přímo v jeho ášramu v Penukondě. 

Srdečně Vás zveme na satsang během, kterého se čeští účastníci této cesty podělí o své dojmy, zážitky a fotografie a skrze ně i o energii, kterou s sebou domů přivezli. Přidejte se k nám a nechte se na chvíli přenést do Indie a načerpejte do své duše její energii.

Kdy: Pátek 10. 5. od 18:00
Kde: Šrí Káléšvarovo centrum Brno, Ludmily Konečné 8
Přihlášení: info@kaleshwar.cz
Vstupné dobrovolné

 

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno ZDE

 
 

Meditace s mantrou

pro uvolnění mysli a posílení duše

Čtvrtek 9. května 18:30 - 19:30 a úterý 11. června 11:00 - 12:00

 

„Meditace není nic jiného, než pozornost bez napětí. Žádné napětí. Žádné myšlenky, zapomeňte na všechno na světě - vaše žena, vaše děti, váš partner, váš dům… zastavte všechno. Dopřejte si 15, 20, 30 minut - prostě tiše relaxujte, žádné myšlenky. Vnitřní mechanismus všech modliteb, mechanismus prastarých manter je vytvořit ve vaší duši tlukot, zasadit vaší duši úder, učinit ji šťastnou skrze ticho vnitřního vědomí.”

Šrí Káléšvara

 

Přijďte si k nám odpočinout, vybít stres, únavu a napětí a načerpat novou energii pro každodenní život. V prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno najde cestu do ticha i ta nejaktivnější mysl. Vyzkoušíte to?

Více informací a registrace ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno ZDE

 

 

Šakti oheň:

Úplňková ohňová púdža

Sobota 18. května od 15:30 

 

„Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jako by vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné všechno.- Šrí Káléšvara

Více informací a registrace již brzy. Zatím si můžete rezervovat termín. 

 

„Život je krátký. Učiňte ho sladkým.”

Šrí Káléšvara

 

Like Subject line: Detox pro duši | Sdílení z cesty do Indie | Meditace a ohňová púdža on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.