Copy
Sri Kaleshwar Europa

D I V Á L Í   2 0 1 9

 

B u ď t e  s v ě t l e m!

 

„Meditujte ve světle.

Pak světlo vstoupí do vás. 

Stanete se tímto světlem.
 

Nejprve do sebe přitáhněte spoustu světla.

Pak zapalte na planetě spoustu dalších svíček.

 

- Šrí Káléšvara

 

 

M A H Á   L A K Š M I   P Ú D Ž A  

N A   D I V Á L Í


Šrí Káléšvarova centra Brno

Neděle 27. října 2019
 

Světlo nevrhá žádné stíny. Světlo nám umožňuje vidět. Světlo dává život. Vaše vnitřní světlo vás vede zpět k vašemu skutečnému já. Diválí je oslava světla. Zapalujeme světlo - udržujeme ho a staráme se o to, aby se z mnoha malých světel stalo jedno velké.

V neděli 27. 10. 2019 zapálíme kolem našeho dhúní v Otevřené zahradě Brno spoustu světel a pomocí nich a silné ohňové púdži přivoláme do svých životů Lakšmi a její požehnání.

Společně budeme udržovat světlo ohně a pomocí světla každého u nás, a pomocí během púdži vyslovených manter a modliteb požádáme o mír a štěstí pro všechny bytosti ve všech světech.

 

Více informací a přihlášení ZDE


 


Š R Í   Č A K R A   J A N T R A


D O M O V   B O Ž S K É   M A T K Y

MODUL I

Kreslení a nabíjení jantry Šrí čakry

26. - 27. 10. 2019 s Hanou v Brně

 

„Jantra Šrí čakry je jedna z nejdůležitějších janter. Má nejvyšší magnetickou povahu. Šrí čakra je pro vyplnění všech přání ve vesmíru - nejvyšších duchovních i nejvyšších materiálních přání. Popisuje a dává energii formu. Poskytuje úlevu a nejvyšší požehnání ve vesmíru, neboť na tomto místě (ve Šrí čakře) žije Šakti (Božská Matka).

Šrí čakra hovoří o získání přístupu k Božské Matce a váš Svámi objevil tuto specifickou energii. Přišla speciálně pro tento čas. Je ve vesmíru nová. Soustředí se na Lakšmi a Durgu.” Šrí Káléšvara
 

Vytvořte si během Diválí silový předmět ve formě Šrí čakry! Jantra Šrí čakry do vašeho života přináší velké požehnání. Přitahuje nejčistější kosmickou energii a podporuje vás v manifestaci všeho, po čem vaše duše touží. Jantra pročišťuje své okolí a vysoce pozitivním způsobem ovlivňuje místo, kde je instalována. Vyzařuje léčivé vibrace a vytváří ochranné kruhy. 
 

Informace a přihlášení ZDE

  

„Potřebujete poznat, jak můžete využívat vibrace 

a po celou dobu setrvávat ve vědomí blaženosti.”

Šrí Káléšvara

 

Like Diválí: Mahá Lakšmi púdža | Šrí čakra jantra on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.