Copy
Sri Kaleshwar Europa

Když se spojíte s Šivovou energií, s jeho jménem, jeho bídžakšarami, jeho mantrami, nebudou vás iluze, negativní věci na 99 % tolik trápit. Zároveň vám to pomáhá činit své srdce větším a větším.
 
Když v čase Šivarátri, v tento jeden den, praktikujeme Šivovy kanály, platí jedno zlaté tvrzení: Jakékoli negativní karmy, které jsme v mnoha životech vytvořili, budou spáleny, budou omyty, budou zcela pročištěny.”

- Šrí Káléšvara


Pozvání k meditaci u příležitosti Šivarátri
 
V čase Šivarátri je Šiva více než kdy jindy bezpodmínečnou láskou. Má neuvěřitelně odpouštějící povahu. Je Bhola Šankara - ten, který plní naše nejvyšší přání. Šiva ztělesňuje energii nebe. Je ticho, nekonečnost čistého vědomí.
 
Šiva je všude v pěti elementech - Na-Ma-Ši-Vá-Ja. Je velký tvořitel velící přírodě. Šiva je výchozí bod Stvoření. Dává semínko, ze kterého se Stvoření rozvíjí. Zároveň je i Natarádža - kosmický tanečník, velký ničitel všech iluzí, veškeré negativity.
 
Když se ho v tuto noc dotkneme svým srdcem a přijmeme do sebe jeho energii, začne díky meditaci světlo naší duše růst. Energie nebe v naší duši narůstá a naše duše začne přitahovat energii…


Na blogu je pro Vás připraveno:
 
         •         Audio nahrávka Šivovo požehnání
         •         Doporučení pro meditaci
 
Vstup na blog ZDE

 


Oslava Šivarátri s
Kaléšvarovou skupinou Brno

Pátek 24. 2. 2017, od 19:00
 
Máte-li chuť oslavit Šivarátri 2017 společně, jste srdečně zváni na Šivarátriový program, který pořádá Káléšvarova skupina Brno. Čeká nás společný zpěv bhadžanů, satsang, silný abhišék i prostor pro provedení společného meditačního procesu. Těšíme se, že společně vybudujeme silnou energii, která přitáhne Šivovo požehnání ke každému z nás.
 
Bližší informace ZDE (srolujte na konec stránky)


„Šiva je hluboké ticho, zdroj veškerého bytí. Ticho je Bůh. Bůh je soucitné srdce.
Když je vaše duše v hlubokém tichu, vznáší se v tichu, jste jako Šiva. Jste tvořitel.”
 
- Šrí Káléšvara

 

 

Like Pozvání k meditaci u příležitosti Šivarátri on Facebook
Copyright © 2017 Kaleshwar e.V.