Copy
Sri Kaleshwar Europa

D E T O X   P R O   D U Š I

 

„Nabíjení je důležité. 

Vybíjení je však ještě mnohem důležitější. 

Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk. 

Vybíjení je nejdůležitější.”  

 

- Šrí Káléšvara

 

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů 

Zažitkový víkendový seminář s Hanou

5. - 6. října 2019
 


Znalosti

Prastaré indické rukopisy z palmových listů popisují řadu silných technik, s jejichž pomocí můžeme vybít a pročistit jakoukoli zatěžující energii a negativitu. Používáme při tom sílu přírody - sílu pěti elementů, ze kterých jsme vytvořeni my i celé okolní Stvoření. Během kurzu se dozvíte, jak ve svém životě identifikovat negativitu. Naučíte se různé techniky, jak ji vybíjet a tyto techniky si společně vyzkoušíme. Při tom si pro sebe vyberete nástroje, které vám nejlépe sedí. Nevyžaduje to žádné předchozí znalosti ani nákup jakýchkoli pomůcek. Získané vědomosti můžete bezprostředně po kurzu integrovat do svého každodenního života.

Zážitky:

Součástí víkendu budou praktické ukázky představovaných technik a abhišék - védský rituál s elementem vody, který omývá duši a vyživuje ji pokojnými, klidnými vibracemi. 

Vlastní individuální proces:

Účastníci obdrží i iniciaci do silné mantry z prastarých palmových listů, která kolem duše vytváří mocnou ochrannou energii. S touto mantrou budou moci dále pracovat a posilovat tak svůj vlastní energetický systém.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé studenty. Představované techniky jsou neocenitelným pokladem pro všechny v pomáhajících profesích.
 

Více informací a přihlášení ZDE


 


 

U Z D R A V T E   S V É   S R D C E

A buďte volní

12. 10. 2019 s Hanou v Brně

 

Šrí Káléšvara říká: „Léčitel je v první řadě člověk se zlomeným srdcem. Zapiště si to do svých poznámek a podtrhněte. Každý duchovně praktikující si v srdci nese smutek. Neví však, o jaký typ smutku jde Tak to je. Je to zlaté tvrzení. Zároveň je tom i určitá sladkost. Je to smutek a zároveň sladkost. Každý duchovně praktikující na světě v sobě nese smutek. Je mi líto, ale takový je zákon duchovnosti. V tomto smutku je však štěstí. Je to jehla, kterou můžete šít. Je to esence pro přijetí Božství. Není třeba brát to jako něco špatného. Je to Boží dar pro vaši duši. Nakonec v tom můžete najít radost, blaženost, satčitánandu." 

V tomto kurzu se seznámíte s duchovními technikami, pomocí, kterých můžete uzdravit své zlomené srdce a zažít hluboký vnitřní klid a mír.

 

Informace a přihlášení ZDE
 

 

 

KÁLÉŠVAROVO VÁSTU

Základní kurz

19.-20. 10. 2019 s Olgou v Brně

Základní kurz je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět, jak svůj domov uspořádat tak, aby jim byl oporou ve všech oblastech života. Během kurzu se seznámíte se třemi jednoduchými klíči k základním principům Kaléšvarova vástu. Díky nim budete v poměrně krátkém čase schopni rozpoznat, jakou roli hraje vástu ve vašem životě.
 

Informace a přihlášení ZDE


 

ŠRÍ ČAKRA JANTRA

MODUL I | Kreslení a nabíjení jantry Šrí čakry

26. - 27. 10. 2019 s Hanou v Brně

Naučte se, jak vytvořit silový předmět v podobě Šrí čakry! Jantra Šrí čakry do vašeho života přináší velké požehnání. Přitahuje nejčistější kosmickou energii a podporuje vás v manifestaci všeho, po čem vaše duše touží. Jantra pročišťuje své okolí a vysoce pozitivním způsobem ovlivňuje místo, kde je instalována. Vyzařuje léčivé vibrace a vytváří ochranné kruhy. Kurz proběhne v energii Diválí a je rozdělen do dvou dní tak, aby měl každý účastník možnost vytvořit a během silné ohňové púdži aktivovat silový předmět v podobě Šrí čakry - pro sebe nebo pro někoho druhého a získat k němu potřebné doprovodné znalosti.
 

Informace a přihlášení ZDE

 


 


 

 

„Poznejte pravdu, která je věčná.” 

Šrí Káléšvara

 

 

Like TENTO VÍKEND: Detox pro duši | Další kurzy on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.