Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Slunce je ta nejvyšší osoba.
Všechno, celé stvoření a většina energie,
kterou přijímáme, je element ohně.
Ten potřebujeme zachytit. Chytněte ho."

Šrí Káléšvara

 

 

V Á N O Č N Í   P Ú D Ž A 

s púdžárí týmem Káléšvarova centra Brno

Účast na místě nebo dálková transmise

22. prosince 2018 Brno

 

Vánoční svátky jsou tradičně spojeny se zimním slunovratem a také oslavou příchodu vědomí čisté bezpodmínečné lásky v podobě Ježíše Krista.

Cílem každé duchovní cesty je nakonec silným způsobem posílit a rozzářit své vnitřní světlo, své vlastní vnitřní slunce - tak, abychom se v jeho láskyplných paprscích mohli neustále hřát my sami i lidé kolem nás. A aby se v jeho mocném, laskavém teple rozpouštěla všechna bolest a smutek v lidských srdcích - stejně jako taje na slunci sníh. Spojení s Ježíšem a jeho matkou Marií, kteří jsou ztělesněním čisté božské lásky, nám v tom může pomoci.

Využijte tento mimořádný čas naplněný jejich přítomností a připojte se k vánočnímu ohni - na místě či na dálku. Otevřete se mu a přeneste jeho světlo a očišťující bezpodmínečnou lásku do svých srdcí a duší.

Púdži se můžete zúčastnit přímo na místě v Otevřené zahradě Brno nebo požehnání od vánoční púdži přijmout skrze dálkovou transmisi.

Informace a přihlášení ZDE
 

 


 

Jantra Ježíše Krista

Vytvořená a nabitá přímo pro Vás

Objednávky do pátku 21. 12. 2018
 

„Na místo, kde se nachází nabitá jantra,
nemůže vkročit žádná negativní duše nebo negativní energie.”

Šrí Káléšvara

 

Jantra Ježíše Krista vytváří nejvyšší pozitivní vibrace. Vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem, který neustále pozvedá vibrace místa, na kterém se nachází.

Více informací a objednávky ZDE
 

Jantra Ježíše Krista smí být připravována výhradně na novoluní nebo úplněk. Poté bude požehnána u ohňové púdži a nakonec poputuje k našemu rámaři. Jantra tudíž nedorazí pod vánoční stromeček, ale až po Novém roce. Rádi vám však e-mailem zašleme fotografie z procesu její aktivace.

 

Novinka v Dharma shopu!

Inspirováni rokem 2019 
se Šrí Káléšvarou

Nástěnný kalendář pro rok 2019
Objednávky do Vánoc  - distribuce v 1. polovině ledna 2019

Nechte se rokem 2019 provázet a inspirovat Šrí Káléšvarou. Nástěnný kalendář ve formátu A3 obsahuje 12 stran s fotografiemi Šrí Káléšvary a výběrem toho nejlepšího z citátů ke dni gurua.

 

Více informací a objednávky ZDE

 

 

Bábova prostřená tabule:

P O D Ě K O V Á N Í 
 

Během posledních dní k nám dorazila spousta balíčků s teplým oblečením a úžasnými sladkostmi, které jsme roztřídili a během nedělních výdejů jídla rozdělili. DĚKUJEME za všechny srdce otvírající, hřejivé dárky pro hosty Bábovy prostřené tabule. Udělali jste tím mnoha lidem velkou radost.

A VELKÉ DÍKY všem, kteří nasazují svůj čas, nadšení a energii pro to, aby se tyto dárky společně s teplou polévkou, kávou, čajem, sladkým dezertem i úsměvem dostaly k potřebným. 

Více o projektu ZDE

Příští společné vaření a výdej jídla proběhne 23. 12. 2018.
Přihlášení: Jiřina Pokorná (koordinátorka projektu) 732 588 352 nebo snami@email.cz.
 


Fotografie: Bábova prostřená tabule Brno, 16. 12. 2018

  

„Láska je kyslík pro duši.”

Šrí Káléšvara

 
 
 
Like Vánoční ohňová púdža | Bábova prostřená tabule: Děkujeme on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.