Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Když rozumíte energii Šrí čakry,
když rozumíte energii manter, 
když tyto vibrace opravdu upevníte do své duše, 
máte kolem ní absolutně neprůstřelnou ochranu.”

Šrí Káléšvara

 

Posvátná geometrie podle Šrí Káléšvary 
Jantra Šrí čakry: Požehnání a ochrana Božské Matky
2. - 3. března 2018

Božská Matka je matkou a stvořitelkou všech duší ve vesmíru. Pomocí její energie můžete vytvořit všechno, co v životě opravdu potřebujete - materiální i duchovní věci. Šrí čakra a její jantra představují přímou cestu k jejímu lůnu - k místu zrození celého Stvoření. Odsud můžete uzdravit a nově uspořádat svůj život. Odsud můžete přijmout nadpřirozené léčivé síly a nejvyšší ochranu. 

Přitahujete-li k sobě skrze správné kanály - například jantry - kosmickou energii, síla vaší duše roste a vy zažíváte, že se vaše duše stává magnetem Boží energie. Přístup k energii Šrí čakry dává vaší duši nejvyšší ochranu a vy můžete začít rozpoznávat velikost, která je ve vás ukryta a používat ji pro transformaci a vnitřní růst.

Naučte se, jak vytvořit silový předmět v podobě Šrí čakry!

Skrze jantru Šrí čakry vytváříte silový předmět, který do vašeho života přináší velké požehnání. Neustále přitahuje nejčistější kosmickou energii a podporuje vás v manifestaci všeho, po čem vaše duše touží. Jantra neustále pročišťuje své okolí a vysoce pozitivním způsobem ovlivňuje místo, kde je instalována. Vyzařuje léčivé vibrace a vytváří ochranné kruhy. 

V tomto kurzu se naučíte vytepat jantru Šrí čakry na kovovou folii a aktivovat ji jako silový předmět. Získáte k ní potřebné doprovodné znalosti a dozvíte se, jak ji používat pro sebe i pro druhé.

Více informací ZDE
 

 


 

Šakti oheň:
Ohňové púdži pro mír a léčení planety 

„Pro přijetí velkého množství pozitivní energie existuje jen jeden proces, který překonává všechno - ohňová púdža. Používejte ji! Bude fungovat a učiní vás volnými. Bere vaši bolest a pálí ji. Zcela určitě ji spálí. Je třeba ji využívat a ona vaši bolest rozpustí a odstraní. Ucítíte to.” - Šrí Káléšvara

Element ohně nám dokáže poskytnout hluboké vnitřní pročištění, silnou transformaci a energeticky podpořit naše tělo i duši a ohňová púdža je nejlepší způsob, jak tuto jeho kvalitu používat. Můžeme k sobě přivolat a přitáhnout v ohni přebývající sílu a oheň se tak stane posvátným. Oheň vyživovaný a energetizovaný mantrami, modlitbami a obětinami projasňuje veškeré iluze a posiluje v nás to, co je pravdivé…

Srdečně Vás zveme k ohni, u kterého můžeme svá srdce společně naplnit láskou, vnitřním klidem a mírem a poslat do Stvoření silné sankalpam pro mír a léčení.

Termíny březnových púdží ZDE

 

Meditace s mantrou pro uvolnění mysli a posílení duše
Meditačně-relaxační večery pro každého 
Každý čtvrtek, Šrí Káléšvarovo centrum Brno

„Meditace není nic jiného, než pozornost bez napětí. Žádné napětí. Žádné myšlenky, zapomeňte na všechno na světě - vaše žena, vaše děti, váš partner, váš dům… zastavte všechno. Dopřejte si 15, 20, 30 minut. Prostě tiše relaxujte, žádné myšlenky. 

Vnitřní mechanismus prastarých manter je vytvořit ve vaší duši tlukot, zasadit vaší duši úder, učinit ji šťastnou skrze ticho vnitřního vědomí.” Šrí Káléšvara

Přijďte si k nám odpočinout, vybít stres, únavu a napětí a načerpat novou energii pro každodenní život. V prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno najde cestu do ticha i ta nejaktivnější mysl. Vyzkoušíte to?

Více informací a registrace ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno ZDE

  

„Džapa je jednoduchost spontánního života, ve kterém leží nejvyšší síla. 

V srdci je radost z džapy duchovní radostí, hlubokou duševní extází. 

Tato radost přesahuje rozum i představy. Je jednoduchá a v této jednoduchosti je velká síla. Když kontinuálně praktikujeme džapu, spojí se s námi a začne vyzařovat mírumilovnost a sladkost.”

Matka Meera 

 


 
Like Sádhana a studium - Aktuální programy on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.