Copy
Sri Kaleshwar Europa

Š Ť A S T N É    G A N É Š    Č A T U R T H I


„Ganana znamená Vignéšvara, ten s chobotem, který odstraňuje všechny překážky ve vašem životě - vysoce inteligentní bytost, vysoce inteligentní bůh.
Ten, který je nejchytřejší v hledání cest, jak vás přivést k úspěchu.
První, koho je třeba uctívat, je Ganéša, syn Šivy. Pozvěte ho.” 

Šrí Káléšvara


 

 

Fotografie: Ganéšova svatyně, Penukonda, Indie 

 

Pravidelný e-mail ke dni gurua ZDE
(objednávka vpravo nahoře)

 

GANÉŠŮV BHADŽAN PRO VÁS
 

Tato nahrávka byla pořízena během silové cesty do Indie s Tatyannou
v zimě 2017/2018 v ášramu Šrí Káléšvary během večerního zpěvu bhadžanů.

 

 

 

Detox pro duši

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů 

Obzvláště vhodné pro všechny nové zájemce

 

„Nabíjení je důležité. Vybíjení je však ještě mnohem důležitější. Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk. Vybíjení je nejdůležitější.” - Šrí Káléšvara

 

Prastaré indické rukopisy z palmových listů popisují řadu silných technik, díky kterým můžete skrze sílu přírody - skrze pět elementů - vybíjet jakoukoli negativitu a vytvářet kolem své duše silné ochranné kruhy. Během kurzu se dozvíte, jak ve svém životě identifikovat negativitu. Naučíte se různé techniky, jak ji vybíjet a společně si je vyzkoušíme. Při tom si pro sebe vyberete nástroje, které vám nejlépe sedí. Nevyžaduje to žádné předchozí znalosti ani nákup jakýchkoli pomůcek. Získané vědomosti můžete bezprostředně po kurzu integrovat do svého každodenního života.

 

Kurz je vhodný pro…

Kurz je vhodný pro každého, kdo má pocit, že je jeho život ztěžován negativními myšlenkami, konflikty, zásadními vnějšími vyrušeními nebo nemocemi a on nemůže žít svůj život tak, jak by chtěl nebo tak, jak by si to jeho duše přála. Představované techniky jsou rovněž neocenitelným pokladem pro všechny v pomáhajících profesích.

 

Aktuální termíny:

Pátek 21. září, Prostějov: Úvodní a zážitkový večer s Hanou

Neděle 30. září, Prostějov: Zážitkový seminář s Hanou

 

Více informací a přihlášení ZDE

 

 

Meditace s mantrou

pro uvolnění mysli a posílení duše

Každé úterý a čtvrtek, Šrí Káléšvarovo centrum Brno

 

„Když jdu meditovat, připomene mi to, že existuje i jiný svět než ten, na který pořád koukám. Nasměruji pozornost dovnitř a cítím se jedním slovem svobodná.

Meditace mi ze všeho nejvíc přináší klid. Nic, co jsem dosud poznala, mi to nezprostředkovalo. Mám ráda tu počáteční chvilku, kdy utichne to venkovní bzučení, hlasitost a pohyb. Začnu vnímat mysl - jak opakuje mantru. Chvíli něco zase povídá. Pak už slyším jen mantru a ve mně se rozhostí teplé, příjemné pocity ze srdce. Tam by šlo setrvat napořád  : -). Mysl však dál opakuje mantru a ta mě vede dál. Tělo jako kdyby se zastavilo i v čase. Tak moc je to hmatatelné… Ztěžkne a přijde taková hustota, mlha. Vnímám, že opakuji mantru, dál sedím, ale vlastně jsem už někde jinde. Jsem tou energií a s tou energií. Jsem tím, čím ve skutečnosti jsem. Jsem s Bohem. Jsem doma.”  - Radka Kašíková, lektorka meditace s mantrou 

V prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno najde cestu „domů” i ta nejaktivnější mysl. Přijďte si to vyzkoušet. 


Více informací a registrace ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno ZDE
 
 

Meditace a abhišék pro mír

Šrí Káléšvarovo centrum Brno

Neděle 23. září 2018 
 

V neděli 23. září se opět sejdeme ke společné meditaci pro mír přímo ve Šrí Káléšvarově centru Brno.

Nacházíme se v čase plném konfliktů a napětí a každá pozitivní vibrace vytvoří rozdíl. Přidejte se k nám a společně vyšleme do světa mocný impuls pro mír a léčivou energii do krizových oblastí tohoto světa. Zároveň tím učiníme zkušenost s energií a účinností nástrojů, které nám Šrí Káléšvara předával i se sílou skupinové meditace. 

od 18:30 úvod, sdílení a silný abhišék Šivalingamu

od 20:00 do 21:00 společná meditace pro mír a árati

Květiny, svíčky, vonné tyčinky či dobrovolné příspěvky vítány.

K meditacím se můžete každou neděli připojit i ze svých domovů. Níže naleznete doporučení pro společnou sáí šakti sádhanu a nahrávky telesatsangů z 9. května a 6. června pro inspiraci.

Doporučení pro meditaci | ZDE 

Energie vložená do formy

Nové silové předměty z Indie
 

Silové předměty pomáhají vytvářet silné ochranné kruhy a své okolí nabíjí vysokými kosmickými vibracemi. Posilují vaši vlastní meditační sílu, přenáší energii k duši a mocně podporují proces pročišťování.

Silové předměty, které nabízíme, byly nabíjeny na silových místech Indie. Tyto předměty nejsou k dispozici pravidelně. Jedná se vždy o mimořádnou limitovanou nabídku.
  

Speciální šakti mály


Tyto mály z perel, horského křišťálu a devíti drahých kamenů právě dorazily z Indie, kde byly v čase kolem gurupurnimi energetizovány a požehnány na následujících silových místech:

  • Mahišásura Mardini (Kanaka Durga) v Penukondě
  • Socha Čaudešvari v Bukkapatnam (během púdži)
  • Lingam na samádhi Ramany Maharšiho v Tiruvannamalai přímo po ranním abhišéku (požehnány kněžími)
  • Širdi Sáí Bábovo samádhi v Širdi
  • Murti Šridi Sáí Báby v Penukondě
  • Trimurti džjótir lingam v Tryambakešváru (abhišék)

Společně s málou obdžíte popel z Širdi Sáí Bábova dhúni v Širdi, kousek sári, do kterého byla oblečena jeho socha v Širdi a kousek sári ze sochy Božské Matky Čaudešvari v Bukkapatnam (v tomto chrámu měl Šrí Káléšvara svůj první daršan Matky).

Více informací a objednávky ZDE 

Murti Ježíše Krista a matky Marie


Šrí Káléšvara pro sochu Ježíše do Ježíšova chrámu v Penukondě zvolil speciální formu - Ježíše, který netrpí na kříži, ale který se s láskou dívá na pozorovatele a zvednutými prsty před svým srdcem ukazuje směrem k nebi. Tato socha byla „oživena” pomocí speciálního procesu, který tehdy Šrí Káléšvara provedl společně s Tatyannou a Tobiasem.

Podle této předlohy jsme nechali zhotovit několik murti, které byly požehnány v Ježíšově chrámu v Penukondě a poté iniciovány stejným procesem jako kdysi socha Ježíše v Penukondě.

V Dharma shopu naleznete i murti matky Marie, ke které měl Šrí Káléšvara mimořádný vztah a sdílel dosud neznámé učení, které se týkalo jejího života a duchovní praxe.

Murti matky Marie i Ježíše jsou zhotoveny z kamene z Kadapy - ze zemského elementu z rodiště našeho mistra - a byly vytesány u paty hory Arunáčaly.

Více informací o objednávky ZDE
 


 

Šivalingamy


Šivalingamy z našeho Dharma shopu byly po delší dobu speciálním způsobem nabíjeny a energetizovány na různých silových místech v Indii - obzvláště na silovém místě naší linie mistrů v Penukondě. Nabízíme různé velikosti až po cca 10 cm dlouhý mahá lingam z černého onyxu požehnaný na Širdi Sáí Bábově samádhi v Širdi a v Penukondě.

Více informací o objednávky ZDE

 


 
 

„'Pán s chobotem', pán Ganéša, Gadžanana, je ve vesmíru nejdůležitější
osobou pro Božskou Matku. Je duší, která je Božské Matce nejbližší.
Abychom zničili negativitu a odstranili překážky, jdeme skrze něj.”

Šrí Káléšvara

 
 
 
Like Šťastné Ganéš čaturthi & Kurz Detox pro duši on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.