Copy
Sri Kaleshwar Europa

P R É M A   S V A R Ů P A

V a š e   z l a t é   s r d c e

 

„Existuje něco, co přesahuje fyzickou přitažlivost. 

Co je to? Je to něco, co v sobě opravdu nesete, co si s sebou nesete po celý čas. 

Vaše nejhlubší vnitřní vědomí. 

Ze všeho nejdřív se snažte milovat sami sebe. 

To je ze všeho nejdůležitější.
Snažte se být sami v sobě upřímní ke svému vnitřnímu vědomí. 

Snažte se sami sobě odpustit."

Šrí Káléšvara

 

Intenzivní vánoční kurz: 21denní sádhana a vánoční meditace 

Energetické transmise, vědomosti, inspirace a satsangy 

On-line kurz od 1. 12. do 24. 12. 2018

 

Projděte s námi adventním časem!

 • 21denní sádhana s mimořádně silným meditačním procesem – pro nově praktikující i pro pokročilé v šakti kanálech
 • ŽIVÝ telesatsang s Hanou a VIDEO satsangy s Tatyannou: hluboké Šrí Káléšvarovo učení a autentické sdílení zkušeností
 • 5 ohňových púdží s individuální dálkovou transmisí pro každého účastníka – na závěr dostanete vysoce energetizovaný popel z těchto púdží
 • Společná vánoční meditace
 • Napojení na silné energetické pole celé meditační skupiny
 • Doprovodné materiály ke kurzu například audio nahrávky Šrí Káléšvarova učení atd…

 

„Vaši rodiče, to je vždy pravá láska. Váš duševní partner, ještě více pravá láska. A váš mistr, který vám přeje vše dobré, skutečná láska. Číslo jedna, co se lásky týče, jste však vy - vaše Já. Toto Já je… Božské vědomí."

Šrí Káléšvara

 

Zlaté srdce neznamená srdce, které nikdy nezažilo zranění. Neznamená to srdce, které nikdy nebylo zlomeno. Je to srdce, které se naučilo proměnit trápení ve štěstí. Kdo vezme své srdce do svých rukou, překoná bloky, uzdraví svá zlomení srdce a pokaždé se znovu a znovu rozhodne pro lásku, ten rozvine skutečně zlaté srdce.

Nadělte si skrze letošní předvánoční sádhanu opravdu zlatý dárek: Vyživte sami sebe pozitivními vibracemi, které pozvednou vaši duši. Spojte se s kvalitou prémy - bezpodmínečné pravé lásky. Pravá láska je kompletní jen tehdy, když do ní zahrnete i sami sebe. A ten, kdo to dokáže, se stane zářivým vánočním dárkem - ztělesněním lásky - pro své nejmilejší. 

Buďte při tom, když bude Tatyanna - zkušená učitelka prastarých znalostí - sdílet své zkušenosti a vědění. Pod jejím vedením prošly vysoce energetickými procesy úspěšně stovky praktikujících. Tatyanna vás bude tímto procesem provázet prostřednictvím dálkových transmisí a satsangů, jejichž obsah s vámi bude v českém jazyce sdílet český tým tohoto kurzu vedený Hanou.
 

Informace a přihlášení ZDE 

 

Tento kurz je pokračováním kurzů „Sat-čit-ánanda" z léta 2017 a „Šánti lóka" z Vánoc 2017. Pokud jste sádhanu z těchto kurzů nepraktikovali, získáte všechny potřebné informace k tomu, abyste se mohli do letošní vánoční meditace plnohodnotně zapojit  

Co vám tato sádhana přinese do života?

 • Tato sádhana vytvoří ve vaší duši silnou odolnost.
 • Posílíte své zlaté srdce.
 • Rozvinete autentickou sebelásku.
 • Vnesete do vztahu k sobě i ke svému okolí mír.
 • Vytrénujete své vědomí a zaměříte ho na lásku.
 • Naučíte se milovat duší.
 • Naučíte se dívat se na svět očima lásky.
 • Zesílí vaše kapacita milovat druhé.

Budování energie ve skupině: Skrze naši každodenní meditační praxi vytvoříme mimořádně silnou skupinovou energii, která podpoří a bohatě obdaruje každého jednotlivého účastníka.

 

„Pokaždé je velmi silně znatelné, že meditujeme společně jako skupina. Energetické pole, které tím vzniká, a také tím generovaná ochrana pro meditační proces jsou velmi jasně vnímatelné!”

B.S., Německo (Navarátriový on-line kurz 2018)

 

„Chtěla bych vám poděkovat za úžasný čas, vaše provázení skrze procesy, za hluboké znalosti a srdce osvěžující moudrosti. Pro mě jsou to pokaždé jedinečné, krásné okamžiky. Po propojení se skupinových sankalpam a skupinou jsem zažila nárůst energie a hluboký klid a ticho, které se rozšířilo v celém mém srdci. Provází mě mými neklidnými všedními dny a já se tak cítím podporovaná a chráněná.”

M.F., Německo (Navarátriový on-line kurz 2018)

 

Informace a přihlášení ZDE 
 


 

Kartika purnima: Úplněk ticha

Speciální ohňová púdža

Účast na místě i dálkové transmise

 

Listopadový úplněk - Kartika purnima - je vždy jedním z nejcennějších a nejsilnějších úplňků v roce a ohňové púdži jsou jedním z nejefektivnějších nástrojů pro vyslání našich přání a záměrů do Stvoření. 

Využijte sílu této kombinace a zasedněte s námi k ohni!

V pátek 23. 11. 2018 společně zapálíme posvátný oheň a skrze silné mantry přivoláme do svých životů Šivovo požehnání. Vybijeme všechnu svou bolest, uklidníme své bloky a bláznivé myšlenky a naplníme své duše a srdce obrovskou zásobou bezpodmínečného ticha a míru, ze kterého v sobě můžeme vytvořit radost a úspěch ve všech oblastech života. Skutečné štěstí totiž nezávisí na vnějších okolnostech, ale vychází z našeho pevného spojení s tichem a moudrostí našeho vlastního vědomí...


Šrí Káléšvarovo poselství během Kartika purnimy 2009 ZDE

Více informací a registrace ZDE
  

D E T O X   P R O   D U Š I

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů

Vhodné pro nové i zkušené studenty


„Jaký hlubší mechanismus se skrývá za tím, když jeden člověk dělá nějaký proces 30 let a jiný člověk dělá ten samý proces tři měsíce a hned uspěje, zatímco ten první člověk ne? Jen jeden z nich se stane silným léčitelem a získá neuvěřitelně silné zkušenosti. Kde je ten blok? Co tomu druhému chybí? Na jedné straně 30 let praxe - na druhé straně 3 roky. Co chybí? Oba jsou naprosto odevzdaní a velmi odhodlaní a oba dělali přesně to, co jim Svámi řekl. Jeden z nich se stane silným léčitelem a ten druhý ne. Proč?

Protože neví, jak se správně vybíjet. Pořád jen nabíjí, ale neví, jak se správně vybíjet. Nabíjení je zásadní. Vybíjení je však ještě mnohem důležitější. Když víte, jak se vybíjet, jste silný, úspěšný člověk. Vybíjení je nejdůležitější.” - Šrí Káléšvara
 

Aktuální termíny:

 • Sobota 24. listopadu, Brno: Celodenní seminář 
 • Neděle 25. listopadu, Prostějov: Celodenní seminář

Více informací a přihlášení ZDE


 

Požáry v Kalifornii

Karin Lloy potřebuje naši pomoc!

Jen někteří vědí, že Karin Lloy a její muž byli ti, kteří přivedli Šrí Káléšvaru poprvé do Evropy a společně s Elisabeth Elbel zorganizovali jeho první program v seminárním centru Biberkor, které Elisabeth tehdy vedla. Dnes je Karin, která pochází z německého Kasselu a již desítky let žije v USA, 81 let a během lesních požárů v Kalifornii ztratila svůj domov. I dům její dcery Gigi, ve kterém nalezla dočasné útočiště, do základů vyhořel. Karin ztratila vše.

Její přátelé zorganizovali na podporu Karin finanční sbírku. Všechny dary jdou přímo ke Karin - na její nový domov a na věci, které nezbytně potřebuje pro svůj život. Za Karin a její rodinu ze srdce děkujeme.

Darovat nyní ZDE

 

Karin během Svámiho první návštěvy v centru Biberkor (1998)

 

  

„Náboženství není nic, než čisté lidství.

Pokud vám někdo opravdu věří a přijde za vámi, dejte mu naději.

To je skutečný život, který můžete dát."
 

Šrí Káléšvara

 
 
 
Like Vánoční on-line kurz Préma Svarůpa & Kartika purnima a další. on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.