Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Mé milé božské duše, Ježíš je božská duše, hvězda - stejně jako vy.
Praktikoval svou sádhanu a uspěl.”


- Šrí Káléšvara


Ježíš Kristus
- avatár Božské Matky

Připojte se k velikonočnímu on-line retreatu právě teď! [ZDE]
 
Meditace začínají dnes ve 20:00
 
Tento program je poprvé koncipován jako on-line retreat. Retreat je anglické slovo pro vzdálení se, stažení se - vzdálení se od aktivit všedního dne a od lákadel vnějšího světa, které nám pomůže vzpomenout si na to, co je podstatné, a duchovně se propojit. Pro náš on-line retreat to znamená, že v následujících dnech zesílíme své soustředění na meditační praxi.
 
Připravili jsme k tomu intenzivní meditační program, díky kterému se během velikonočního období ukotvíme ve vyšších úrovních vědomí.
 
Šrí Káléšvara s námi sdílel nejen informace o Ježíšově životě a působení v Indii, ale především vědění o  duchovní praxi, kterou Ježíš praktikoval. Neboť chtěl, abychom všechno, co se skrze něj o Ježíšovi dozvídáme, mohli i sami zažít. Věděl, že tím, co má sílu nás skutečně transformovat, je hlavně naše vlastní zkušenost.

 

Buďte při tom!
 
On-line retreat - začátek sádhany DNES VEČER
Přihlášení [ZDE
 
Jednodenní program na Velikonoční neděli ve Šrí Káléšvarově centru Brno
Přihlášení [ZDE]
 


Úplňkové ohňové púdži v dubnu!
 
„Pro přijetí velkého množství pozitivní energie existuje jen jeden proces, který překonává všechno - ohňová púdža. Používejte ji! Bude fungovat a učiní vás volnými. Bere vaši bolest a pálí ji. Zcela určitě ji spálí. Je třeba ji využívat a ona vaši bolest rozpustí a odstraní. Ucítíte to.“ – Šrí Káléšvara

 

Přehled ohňových púdží ve vašem okolí ZDE
 


 „Po tisíce let se každý světec, který získal nadpřirozené síly, učil techniky z rukopisů z palmových listů. Ježíš praktikoval mnoho neuvěřitelných kanálů a prováděl výzkum spolu s maharšii. Byl silný maharši, extrémně silný maharši.”

– Šrí Káléšvara

 

Like Sádhana začíná dnes & ohňové púdži v dubnu on Facebook
Copyright © 2017 Kaleshwar e.V.