Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Jak v sobě můžete vytvořit radost?"

Šrí Káléšvara 

 

 

První Šrí Káléšvarova celosvětová telekonference 

Mé milé božské duše,

tento úplněk se nazývá Kartika purnami (nebo purnima, úplněk). To znamená čistě Šiva purnami. Každý rok v tomto měsíci (v listopadu) je úplněk velmi cenný.

Dnešní téma je: Zůstaňte pevně spojení s vědomím štěstí. Jak v sobě můžete vytvořit štěstí? A jak můžete ve svém osobním životě, v duchovním životě, ve vztazích, ve všech oblastech vytvořit úspěch -  tak (aby) nikde neexistoval neúspěch, abyste vytvářeli čisté vítězství. 

Vaše žena nebo manžel, přátelé, vztahy, byznys, peníze, domy, auta… Všechny tyto věci jsou naprostá mája. Včetně vaší fyzické krásy a zdraví. To všechno je mája. Tato stránka přírody vám dává všelijaká zranění i všechny druhy výhod i nevýhod. O čem s vámi dnes hovořím?

Předejte svá břemena guru parampara. Nedržte si je! Ať se děje cokoli, dovolte, ať se to stane. Dělejte svůj proces bez hádavé opičí mysli! Zažíváte neúspěch - pochází to od něj. Cítíte se nemocní – pochází to od něj. Získali jste peníze, jméno a slávu – pochází to od něj. Všechno je akce. Ať už děláte cokoli, je zde jiskra, která hraje díky jeho kosmické energii. 

Když rozvinete ticho, když v sobě máte zbraň ticha, můžete zabít jakékoliv násilí. Násilí není nic než bloky, které v nás byly vytvořeny. Každá duše v sobě má i povahu divokého zvířete. Když však v sobě máte vědomí ticha, když si držíte takto tichou povahu, můžete v okamžiku frustrace, kdy byste chtěli vytvořit násilí, použít sílu ticha, které je ve vaší duši a vašem vědomí uloženo, a úspěšně uklidnit své bláznivé myšlenky.

Milí přátelé, mé milé božské duše, ticho je zbraň. Ježíš Kristus - jeho největší zbraní je láska a neuvěřitelně hluboké ticho. Buddhova zbraň je ticho. Vytvořil (v sobě) ticho. Ticho není vtip. Nikdy, nikdy nevěřím kála čakře, času. Nevěřím hodinám. Mahámája je čas. Hromady, tucty, stovky duchovních světců zažily kvůli kála čakře úspěch a také neúspěch. Kála čakra - dnešek je váš. Vypadá to tak a máte pocit, že je váš. Zítřek však neznáte. Vždy když přijde příležitost, je třeba ji využít. Je třeba ji vyhrát. Je třeba vyhrát to vítězství a ustát ho.

Vytvořit ve vás ticho je moje práce. Vytvořit vítězství je také součástí mé práce. Vaše práce je mít v sobě odhodlání a odevzdaní. Vaše práce je se mnou spolupracovat. Pak na 100 % dosáhneme vítězství. Jakmile budete znát nadpřirozené kosmické kanály, bude to přinejmenším mnohem menší úkol.

Dnes je to ještě malé semínko a malý strom. Jednoho dne však můžete změnit systém a situaci na planetě, všechny ty bláznivé charaktery, aby už nebyly žádné války. Můžete vytvořit mír a harmonii. Dokážete vytvořit satju, dharmu, šánti, prému. To je konečné, nejvyšší vítězství, které musíte na planetě vytvořit.

Tak tedy mé milé božské duše, slibte mi v tento úplňkový den:

  • Žádný egoismus. Bod jedna. „Já“ jsem udělal to a to – žádné „Já”. I když jste hrdina, bez Boží milosti byste byl nula. Hrdinu z vás dělá Božství. Měli byste být za všechno vděční. „Já, já, já” – Je třeba zničit ego.
  • Bod dvě: (Žádná) pochybovačná povaha.
  • Bod tři: Odpouštějící povaha. Odpouštějte. „To je v pořádku.“ Odpouštějte.
  • Bod čtyři: Trpělivost. Nespěchejte.
  • Bod pět: Milující povaha.

Začínejte den pozitivně. Končete ho s pozitivními myšlenkami. Usínejte s pozitivními myšlenkami. Buďte pozitivní a pozitivní a pozitivní. Pak se život promění v pozitivní. Nezabývejte se zbytečnými negativními myšlenkami. Nehypnotizujte svou mysl, ani svou duši, ani své srdce. Po světě chodí mnoho zhypnotizovaných lidí. Mysl je velmi jednoduchá - malý systém v mozku, který může být velmi snadno zhypnotizován. Nehypnotizujte sami sebe negativními myšlenkami. Buďte pozitivní, pozitivní, pozitivní. Váš život se stane pozitivním. Buďte silní. 

Z celého srdce všem žehnám. Bůh žehnej všem. Guruparampara je s vámi. Přenechte svá břemena mně, Bábovi a Všemohoucí Matce. Postaráme se. Dělejte svou povinnost, mé drahé božské duše. Děkuji vám. Hodně štěstí! 

Přeji Vám hezký den. Miluji Vás, přátelé. Těším se, až vás někde na této planetě potkám. Na shledanou!

Kartika purnima, Listopad 2009

 

 

Využijte sílu tohoto Šivova úplňku 

a zasedněte s námi k ohni!

 

Kartika purnima tento rok  připadá na 23. 11. 2018. 

Ohňová púdža s púdžárí týmem Káléšvarova centra Brno v Otevřené zahradě proběhne v pátek 23. 11. ve 20:00.

Účast na místě i na dálku.

Bližší informace a registrace ZDE


 

D E T O X   P R O   D U Š I

Vybíjení negativity a vytváření ochranných kruhů

Úvodní a zážitkový večer pro seznámení s tématem již tento pátek!

„Nabíjení je důležité. Vybíjení je však ještě mnohem důležitější.
Když víte, jak se vybíjet, jste silný úspěšný člověk. Vybíjení je nejdůležitější.”

Šrí Káléšvara

 

Prastaré indické rukopisy z palmových listů popisují řadu silných technik, díky kterým můžete skrze sílu přírody - skrze pět elementů - vybíjet jakoukoli negativitu a vytvářet kolem své duše silné ochranné kruhy. Během kurzu se dozvíte, jak ve svém životě identifikovat negativitu. Naučíte se různé techniky, jak ji vybíjet a společně si je vyzkoušíme. Při tom si pro sebe vyberete nástroje, které vám nejlépe sedí. Nevyžaduje to žádné předchozí znalosti ani nákup jakýchkoli pomůcek. Získané vědomosti můžete bezprostředně po kurzu integrovat do svého každodenního života.

 

Kurz je vhodný pro…

Kurz je vhodný pro každého, kdo má pocit, že je jeho život ztěžován negativními myšlenkami, konflikty, zásadními vnějšími vyrušeními nebo nemocemi a on nemůže žít svůj život tak, jak by chtěl nebo tak, jak by si to jeho duše přála. Představované techniky jsou rovněž neocenitelným pokladem pro všechny v pomáhajících profesích.

 

Aktuální termíny:

Pátek 16. listopadu, Brno: Úvodní a zážitkový večer

Sobota 24. listopadu, Brno: Celodenní seminář 

Neděle 25. listopadu, Prostějov: Celodenní seminář

Účast na úvodním večeru není podmínkou k účasti na semináři.

Více informací a přihlášení ZDE

 

 


Abhišék a meditace pro vnitřní i vnější mír


Šrí Káléšvarovo centrum Brno

Neděle 18. listopadu a 16. prosince 2018

 

Abhišék je védský rituál vytvářející jemné, pokojné vibrace, které mají velmi uvolňující a osvobozující účinek na emoce, duši i mysl. Princip abhišéku spočívá v omývání silového předmětu vodou a dalšími tekutinami. Je to jako bychom omývali vlastní duši a očišťovali ji od veškeré bolesti, karem a negativní energie a vytvářeli tak ve svém nitru prostor, který může vyplnit láska a hluboký mír.

Srdečně vás zveme na silný abhišék Šivalingamu, po kterém se ponoříme do hluboké meditace, na jejímž konci společně pošleme vybudovanou energii do světa - jako silný impuls pro mír a uzdravení našich vnitřních i vnějších světů.

Nacházíme se v čase plném konfliktů, stresu a napětí a každá pozitivní vibrace vytvoří rozdíl - v našem vnitřním světě, v našem bezprostředním okolí i na globální úrovni. Připojte se k nám a společně vytvoříme pozitivní změnu.

Více informací ZDE

  

„Musíte každý den, každý víkend, každý úplněk a novoluní využít k tomu, abyste nechali růst své vnitřní zkušenosti a pozorovat, jaké změny ve vašem životě nastávají. Musíte to rozhodnout.

Jste jedinou osobou, která to může sama pro sebe jasně posoudit.
Rozumíte, co tomu, co říkám?”

Šrí Káléšvara 

 
 
Like Kartika Purnima - Šrí Káléšvarovo poselství a ohňová púdža on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.