Copy
Sri Kaleshwar Europa

S U D A R Š A N A    P Ú D Ž A


Neděle 3. února od 11:00, Brno

Účast na místě i dálkové transmise

Přihlášení pro dálkové transmise do 2. 2. 2019 do 20:00.

 

„Skutečná nejsilnější ohňová púdža je sudaršana hóma. To znamená, že sudaršana čakra, sudaršana hóma je neuvěřitelně silná - můžete přitáhnout velice vysokou energii. 

Nikdo ve vesmíru na vás nemůže nasměrovat jakoukoli formu negativity. Je krajně nepravděpodobné, že by se k vám přiblížila negativní energie.”

Šrí Káléšvara

 

Speciální sudaršana ohňová púdža je vhodným požehnáním pro každého z nás, neboť ochranné kruhy jsou základem pro šťastný a pokojný život! Obzvláště v dnešních dnech, kdy se ve světě odehrává mnoho konfliktů a kdy na povrch vystupují skryté strachy a bloky, je péče o naše vlastní ochranné kruhy velice důležitá - i proto, abychom byli skutečně silní a stabilní a mohli zde tak být i pro druhé. Skrze tuto ohňovou púdžu zároveň do stvoření vyšleme své modlitby za mír ve světě. Sudaršana hóma je jedním z nejsilnějších energetických „nástrojů”, které Šrí Káléšvara svým studentům předal. Tento typ púdži pro sebe několikrát do roka využíval i on sám, aby svou dharmu chránil před iluzemi.

 

Sudaršana hóma

 • vytváří pro duši vysokou pozitivní energii
 • posiluje naše ochranné kruhy, díky kterým se nás negativní energie nemůže dotknout
 • rozpouští karmu (například karmické vazby v podobě nepřátelství, závislostí a připoutaností)
 • osvobozuje od přivtělených energií a negativních vlivů, které účinně vybíjí a spaluje
 • ochraňuje náš životní prostor - byt, dům
 • vytváří ochranné kruhy pro naši dharmu, plány a nové projekty
 • chrání před iluzemi (například před nemocemi, nehodami, negativními myšlenkami a názory)
   

Během ohňové púdži bude za každého účastníka a jeho přání rozbit kokosový ořech a dálkoví účastníci obdrží energetickou transmisi. Následně jako podporu vašeho dalšího osobního procesu obdržíte rakša bandhanu (ochranný provázek) a hóma rakšu (speciální pastu pro ukotvení energie púdži ve vaší duši) a instrukce jak obojí využívat.
 

Více informací a registrace ZDE

 

 

Sudaršana jantra
Vytvořená a nabitá přímo pro Vás 

Sudaršana čakra - zvaná též čakra Mahá Višnua - je nejsilnější „zbraní” pro zastavení negativity a vytvoření nejvyšších ochranných kruhů. Sudaršana znamená nepřistupovat na žádné kompromisy, ale opravdu razantně odstřihnout negativitu. Máte-li ve svém domově jantru sudaršana čakry, vytváří to vysoce silné ochranné kruhy kolem vaší duše a chrání vás před jakýmkoli typem negativní energie. Toto novoluní (3. 2.) nabízíme první sudaršana púdžu v tomto roce - tzn. jednu z mála příležitostí, kdy můžete získat tuto mimořádnou jantru.
 

Objednávky jsou možné do 2. 2. do 20:00.
 

Více informací a registrace ZDE

 

Satsang v Káléšvarově centru Brno
Bhadžany, sdílení, meditace, duchovní diskuse a inspirace

Pátek 1. února 2019 

„Buďte jedna velká rodina, společenství. To je způsob, jak žít život: Sdílet ho s druhými, společně jíst, scházet se ke zpěvu bhadžanů, slavit svátky, dělat hómy a pořádat satsangy plné oddanosti. Páni!
To je kvalita života.”

Šrí Káléšvara

 

Srdečně Vás zveme na satsang v Káléšvarově centru Brno - na silovém místě, jehož energie člověka automaticky naplní hlubokým klidem, mírem a čerstvou energií pro každodenní život.

Více informací ZDEČeká nás:

 • Společný zpěv bhadžanů 
 • Inspirativní setkání, sdílení a vzájemná výměna zkušeností
 • Prostor na otázky z vlastní duchovní praxe
 • Čtení ze Šrí Káléšvarových textů a následná diskuse
 • Abhišék a meditace

Satsangy v Káléšvarově centru Brno jsou moderovány zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici a jsou otevřeny všem, kteří v této tradici studují a praktikují nebo se o ni živě zajímají.
 

Více informací ZDE 

 


 Láska v akci:

Dary pro Bábovu prostřenou tabuli
 

Tuto neděli jsme během pravidelného výdeje jídla rozdělili druhou vlnu dárků pro návštěvníky Bábovy prostřené tabule - fleecové rukavice, čepice, velmi kvalitní ponožky a teplé i běžné spodní prádlo. Díky velkorysému finančnímu daru se nám podařilo uspokojit i několik individuálních přání, jako například přání získat stan, karimatku nebo nové zimní boty.
 

Více o projektu a možnostech jeho podpory ZDE

  

„Každý z nás by měl vytvářet na světě mír. 

Starejte se o bolest druhých… 

Když je někdo v potížích, musíte mu pomoci. 

Musíme se o sebe vzájemně starat."

 

Šrí Káléšvara

 
Like Sudaršana púdža a jantra | Satsang on Facebook
Copyright © 2019 Kaleshwar e.V.