Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Všude vládne ašánti, ne šánti. Ašánti znamená 'ne-mír' (opak míru), stres, podvádění, vzájemné ubližování, deprese a bolest. Dokonce i avatáři, kteří (sem) přišli – například Buddha, Širdi Bábá, Ježíš nebo Paramahamsa Rámakrišna – čelili mnoha, mnoha, mnoha, mnoha problémům. 

Chcete-li v životě bojovat s negativitou a demonstrovat zázračnou energii a tím pomáhat společnosti a světu, potřebujete dvě věci – čistou lásku a sílu. 

Pokud máte tyto dvě věci, zcela jistě uspějete.”

Šrí Káléšvara

 

 

P O Z V Á N Í   K   M E D I T A C I   P R O   M Í R

ZÍTRA,15. 4. 2018 ve 21:00 
 

Používáte-li kanály, které nám Šrí Káléšvara předával, děláte něco dobrého pro sebe a zároveň tím pomáháte svému okolí. Každá mantra, kterou praktikujete, transformuje karmy - proměňuje nízké vibrace ve vysoké. Pokud se v meditaci s otevřeným srdcem spojíme, vytvoříme tím silné vibrační pole, jehož energie podpoří lidstvo v probíhajícím procesu transformace a posunu vědomí. Srdečně Vám zveme ke společné meditaci pro mír v neděli 15. 4. 2018 ve 21:00. V Einhausenu a v Brně se sejdeme již odpoledne, abychom společně provedli silné ohňové púdži a vyslali tak do světa silný impuls pro mír. 
 

Doporučení pro meditaci ZDE

Novolunní ohňová púdža pro mír v Brně ZDE
 

Sudaršana hóma 15. 4. 2018 

Dálková transmise z Einhausenu


Speciální sudaršana ohňová púdža je vhodným požehnáním pro každého z nás, neboť ochranné kruhy jsou základem pro šťastný a pokojný život! Obzvláště v dnešních dnech, kdy se ve světě odehrává mnoho konfliktů a kdy na povrch vystupují skryté strachy a bloky, je péče o naše vlastní ochranné kruhy velice důležitá - i proto, abychom byli skutečně silní a stabilní a mohli zde tak být i pro druhé. Skrze tuto ohňovou púdžu zároveň do stvoření vyšleme své modlitby za mír ve světě. Sudaršana hóma je jedním z nejsilnějších energetických „nástrojů”, které Šrí Káléšvara svým studentům předal. Tento typ púdži pro sebe několikrát do roka využíval i on sám, aby svou dharmu chránil před iluzemi.

Účastníci on-line programu „Vnitřní jiskra” mají tuto transmisi v rámci kurzu.
 

Sudaršana hóma

  • vytváří pro duši vysokou pozitivní energii
  • posiluje naše ochranné kruhy, díky kterým se nás negativní energie nemůže dotknout
  • rozpouští karmu (například karmické vazby v podobě nepřátelství, závislostí a připoutaností)
  • osvobozuje od přivtělených energií a negativních vlivů, které účinně vybíjí a spaluje
  • ochraňuje náš životní prostor - byt, dům
  • vytváří ochranné kruhy pro naši dharmu, plány a nové projekty
  • chrání před iluzemi (například před nemocemi, nehodami, negativními myšlenkami a názory)

Během ohňové púdži za vás bude rozbit kokosový ořech a vy obdržíte energetickou transmisi.

Následně jako podporu vašeho dalšího osobního procesu obdržíte rakša bandhanu (ochranný provázek) a hóma rakšu (speciální pastu pro ukotvení energie púdži ve vaší duši) a instrukce jak obojí využívat. 
 

Informace a přihlášení ZDE

 


 


„Skutečná nejsilnější ohňová púdža je sudaršana hóma.”

Šrí Káléšvara


 
Like MEDITACE PRO MÍR15. DUBNA 2018 VE 21:00 | Ochrana pro duši on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.