Copy
Sri Kaleshwar Europa

V í k e n d   p r o   V a š i   d u š i


P r o g r a m y   s   T a t y a n n o u   v   Č R  

 

"Duše je neuvěřitelně citlivá a žije ve vás jako jiskra.
Když ji činíte zdravou a šťastnou, když ji dáváte ty správné vibrace,
vede vás vždy k tomu, že se stanete člověkem s nejvyššími silami.
Jakmile je jednou velmi silná, nejsou zde už žádné iluze, deprese a zlomení srdce."

Šrí Káléšvara
 

Užijte si video z pátečního informačního a zážitkového programu s Tatyannou v Prostějově a nechte se inspirovat k účasti na víkendových akcích v Brně.

Těšíme se na viděnou.

 

 


 


 


 


 

Probuďte sílu a moudrost své duše

Informační a zážitkový program s Tatyannou

Sobota 26. května, 16:00 - 20:00, Brno


V roce 1998 začal mladý indický mistr Šrí Káléšvara se studenty ze Západu sdílet prastaré duchovní vědění z knih z palmových listů - znalosti, které do té doby nebyly nikdy veřejně vyučovány, a které mudrci a proroci dávné Indie přijali přímo od Kosmu. Toto vědění obsahuje po staletí přísně střežené meditační techniky, popisující jak lze probudit přirozený potenciál vlastní duše a na nejhlubších úrovních uzdravit svůj život.

O svých zkušenostech s tímto věděním i s 12 lety života v Indii v bezprostřední blízkosti duchovního mistra nám bude vyprávět Tatyanna - dlouholetá studentka a zkušená učitelka v této tradici, kterou se Šrí Káléšvarou pojilo hluboké přátelství. 

Během programu nám představí prastaré vědění z knih z palmových listů a skrze meditaci a šaktipat (energetickou transmisi) učiníme přímý žážitek s energií.
 

 

Informace a registrace pro Brno ZDE
 

Tento program je skvělý způsob, jak se seznámit se Šrí Káléšvarovou tradicí a energií. Srdečně vás zveme sdílet toto pozvání se svými přáteli, rodinnou a všemi, kterým by tento zážitek mohl do života přinést novou energii a inspiraci.

 


 


 


 


 


 


 

 

Den pro Vaši duši

Inspirace - dobití - vyživení - pročištění

1denní retreat s Tatyannou

Neděle 27. 5. 2018, Brno


Dopřejte si den pro své nejvnitřnější já a připojte se k jednodennímu retreatu s Tatyannou. Přijměte silný balíček vysoké pozitivní energie a inspiraci a silný implus pro svůj osobní proces!

Program je pro každého, kdo touží po zklidnění, doživení a dobití vysokou pozitivní energií. Je otevřený všem, kteří chtějí zažít hluboké uzdravení vlastního života a silným způsobem aktivovat jasnost a moudrost vlastní duše a mít sílu následovat její impulsy.

Pro naše duše je připraveno následující „výživné menu”:

  • Silná ohňová púdža pro pročištění a mocné dobití baterie naší duše
  • Inspirativní satsang s Tatyannou
  • Energetická transmise ve formě šaktipatu
  • Skupinové meditace a šakti procesy
  • A případně iniciace do procesu, pomocí kterého můžeme rozvinout semínko přijaté energie a nechat ho růst.
 

Téma satsangu i případná iniciace do procesu budou zvoleny tak, aby odpovídali na aktuální potřeby skupiny, která se zde sejde. Energie každého z nás tak bude aktivním tvůrcem programu.

Během našeho společného času nás podpoří krásné prostředí Šrí Káléšvarova centra Brno a příroda v Otevřené zahradě i srdce otvírající bhadžany v podání bhadžan-týmu Chrámu Božské Matky v Einhausenu. To vše - spolu s Tatyanniným jedinečným vedením - pro nás vytvoří prostor, ve kterém můžeme na hlubokých úrovních zregenerovat a nabrat inspiraci pro další cestu za svou dharmou - ať už je jakákoli


 

Formy účasti:

Celý program od 10:00 do 17:00 

nebo

Ohňová púdža od 10:00 do 13:00 - na místě nebo na dálku

Účast je možná přímo na místě i na dálku.

Více informací ZDE

 

 


 


 

S d í l e n í   j e   p o m o c !


Účastí na našich programech děláte něco dobrého pro sebe a zároveň tím pomáháte chránit Šrí Káléšvarovo duchovní dědictví v jeho původní čistotě, zpracovávat ho, překládat ho do různých jazyků - včetně češtiny - a sdílet ho se světem. Podporujete tak i naše lokální centra a dobročinné projekty, jako například pravidelný nedělní výdej jídla pro lidi v nouzi v Brně. Všechny příjmy směřují těmito směry.

Pokud se Vám naše programy líbí, pošlete prosím informaci o nich dál. Můžete k tomu použít například tlačítko „Přeposlat příteli” v zápatí tohoto Zpravodaje. Děkujeme.

  

"Konečný, vrcholný cíl je vyjít z máji a mít dostatek síly a schopností
k pokroku na své cestě - abyste mohli vytvořit mír a uzdravit své okolí.”

Šrí Káléšvara


 
Like Video z programu v Prostějově | Opravený link on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.