Copy
Sri Kaleshwar Europa

VÁNOČNÍ DÁRKY 


S DUŠÍ A SMYSLEM

 

„Život je krátký. Učiňte ho sladkým"

Šrí Káléšvara

 

V tomto Zpravodaji najdete výběr krásných nápadů pro vánoční dárky a pozvání na předvánoční satsang ve Šrí Káléšvarově centru Brno. Vybrané lahůdky z Dharma shopu vyživí obdarovaného dobrou energií a příjem za ně pomůže podpořit Šrí Káléšvarovo životní dílo: Sdílet se světem věčné kosmické vědění, které praktikoval již Ježíš.

Celý tým Kaleshwar Europe 

Vám přeje pokojný adventní čas!

 

Novinka v Dharma shopu!
CD Heaven Leaks od Sacred Fiddle
Houslové meditace od Martin Mettenleiter, 2. díl

Předobjednání možné již teď!

Martin dokončil své nové houslové CD přesně pro distribuci před Vánocemi. Obsahuje překrásné skladby, které vás přenesou přímo do ticha. Přátelé a fanoušci Gustava Vignéšvary ( 1964-2015) na něm najdou mimořádný dárek - dva společné kousky, které vznikly během spontánní jam session v roce 2009 v Preetzu. Zcela neopakovatelné klenoty!

Před objednávky ZDE

Zaposlouchejte se…


 

Novinka v Dharma shopu!
Inspirováni rokem 2019 
se Šrí Káléšvarou

Nástěnný kalendář pro 2019

Objednávky do 16. 12. - distribuce do Vánoc

Nechte se rokem 2019 provázet Šrí Káléšvarou. Nástěnný kalendář ve formátu A3 obsahuje 12 stran s fotografiemi Šrí Káléšvary a výběrem toho nejlepšího z citátů ke dni gurua.
 

Více informací a objednávky ZDE


 

Matka Marie a Ježíš
z kamene z Kadapy - rodiště Šrí Káléšvary

S těmito sochami je spojen krátký příběh: V roce 2014 jsme podnikli silovou cestu na Arunáčalu. U jednoho sochaře, který měl svůj stánek u cesty do „Skanda ášramu” Ramany Maharšiho, jsme mezi sochami Šivů a Ganéšů objevili sošku matky Marie. Na otázku z jakého materiálu je vyrobena odpověděl: „It’s a Kadapa Stone”. Ukázalo se, že je vyrobena z kamene, který pochází z Kadapy - z rodiště našeho mistra Šrí Káléšvary. Šrí Káléšvara měl mimořádný vztah k Ježíši a sdílel dosud neznámé učení, které se týkalo i Marie a její duchovní praxe. Tato „náhoda” nám připadala tak úžasná, že jsme nechali zhotovit několik soch Matky Marie a Ježíše.

Sošky Ježíše byly vytvořeny podle murti v Ježíšově chrámu v Penukondě: Ježíš netrpí na kříži, ale s láskou se dívá na pozorovatele a zvednutými prsty před svým srdcem ukazuje směrem k nebi. Socha v Penukondě byla „oživena” pomocí speciálního procesu, který tehdy Šrí Káléšvara provedl společně s Tatyannou a Tobiasem a stejným procesem Tatyanna a Tobias iniciovali i naše murti z Dharma shopu.
 

Více informací a objednávky ZDE
 

„Ježíšova socha právě dorazila. Je mnohem krásnější, než jsem si myslela a má neuvěřitelnou energii, wow! 1000krát děkuji!” - A.S., Německo
 

 

Jantra Ježíše Krista

Vytvořená a nabitá přímo pro Vás

„Na místo, kde se nachází nabitá jantra, nemůže vkročit žádná negativní duše nebo negativní energie.” Šrí Káléšvara

Jantra Ježíše Krista vytváří nejvyšší pozitivní vibrace. Vytvořená v meditativním stavu a energetizovaná během ohňové púdži se stává silovým předmětem, který neustále pozvedá vibrace místa, na kterém se nachází.

Více informací a objednávky ZDE

 

Jantra Ježíše Krista smí být připravována výhradně na novoluní nebo úplněk. Poté bude požehnána u ohňové púdži a nakonec poputuje k našemu rámaři. Jantra tudíž nedorazí pod vánoční stromeček, ale až po Novém roce. Rádi vám však e-mailem zašleme fotografie z procesu její aktivace.

 

Speciální šakti mály

Tyto mály z perel, horského křišťálu a devíti drahých kamenů dorazily z Indie, kde byly v čase kolem gurupurnimy energetizovány a požehnány na následujících silových místech:

Mahišásura Mardini (Kanaka Durga) v Penukondě
Socha Čaudešvari v Bukkapatnam (během púdži)
Lingam na samádhi Ramany Maharšiho v Tiruvannamalai přímo po ranním abhišéku 
Širdi Sáí Bábovo samádhi v Širdi
Murti Šridi Sáí Báby v Penukondě
Trimurti džjótir lingam v Tryambakešváru (abhišék)

Společně s málou obdžíte popel z Širdi Sáí Bábova dhúni v Širdi, kousek sári, do kterého byla oblečena jeho socha v Širdi a kousek sári ze sochy Božské Matky Čaudešvari v Bukkapatnam (v tomto chrámu měl Šrí Káléšvara svůj první daršan Matky).

Více informací a objednávky ZDE

 

Šivalingamy

Šivalingamy z našeho Dharma shopu byly po delší dobu speciálním způsobem nabíjeny a energetizovány na různých silových místech v Indii - obzvláště na silovém místě naší linie mistrů v Penukondě. Nabízíme různé velikosti až po cca 10 cm dlouhý mahá lingam (poslední kus) z černého onyxu požehnaný na Širdi Sáí Bábově samádhi v Širdi a v Penukondě.

Více informací a objednávky ZDE
 
 

Předvánoční satsang 

Bhadžany, sdílení, meditace, duchovní diskuse a inspirace

Pátek 14. prosince 2018 

 

Slovo satsang znamená „setkání v pravdě”. Označuje setkávání lidí toužících po poznání a po kontaktu se stejně naladěnými lidmi. Satsangy v Káléšvarově centru Brno jsou moderovány zkušenými učiteli ve Šrí Káléšvarově tradici a jsou otevřeny všem, kteří v této tradici studují a praktikují nebo se o ni živě zajímají. Vytvářejí dobrý rámec pro sdílení a načerpání inspirace pro vlastní duchovní praxi a proces individuálního růstu a vyživení vzájemným kontaktem. Jejich součástí jsou i meditace a bhadžany - zpěv pro uvolnění srdce a duše. Probíhají jedenkrát za dva měsíce.

Těšíme se na krásné předvánoční setkání!

Více ZDE

 


 Láska v akci

Bábova prostřená tabule Brno


Vánoční vaření ve Šrí Káléšvarově centru Brno
 
23. prosince 2018, Brno

„Služba je jednou z nejlepších investic pro rozšíření vědomí. Když pracujete pro druhé přesně tak, jako pro sebe, je to jedna z cest - společenská cesta -
k rozvoji Kristova vědomí.”

Paramahamsa Jógánanda


Nejlepší dárek, který můžete sami sobě dát, je darovat se jakožto ztělesnění lásky druhým. Přidejte se ke společnému vánočnímu vaření a zažijte mimořádnou neděli naplněnou láskou a radostí. Nad hrncem a prkýnky je vždy spousta času pro setkání, sdílení a vzájemnou výměnu s lidmi, se kterými jste se již třeba dlouho neviděli nebo byste se s nimi rádi blíže poznali.

  • 9:00 Zahájení vaření ve Šrí Káléšvarově centru Brno
  • 9:10  - 12:00 Krájení, míchání, strouhání, sdílení, smích, radost a zábava
  • 12:00 Společná ochutnávka našeho díla
  • 12:30 - 13:30 Výdej nedělního oběda lidem v nouzi
  • Po návratu do Centra Bábovo árati a společné posezení u kávy a čaje

Přihlášení: Jiřina Pokorná (koordinátorka projektu) 732 588 352 nebo snami@email.cz.

Více o projektu a možnostech jeho podpory ZDE

  

„Mé milé božské duše,

 láska je božská zbraň. Musíte ji rozvinout a na věky věků v sobě nést její nesmrtelnost. Ježíš tuto nesmrtelnost lásky zpřístupnil celé planetě. Skrze lásku můžeme způsobit změnu.

 Můžeme tvořit. Můžeme dosáhnout všeho ve vesmíru.”

Šrí Káléšvara

 
 
 
Like Vánoční on-line kurz Préma Svarůpa & Kartika purnima a další. on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.