Copy
Sri Kaleshwar Europa

„Udržujte otevřenou mysl, ponořte se dovnitř a najděte své pravé já. 
Pravda se nad vámi objeví sama." 

Šrí Ramana Maharši

 

Proces pěti elementů: Element ohně
Sádhana, znalosti, vlastní výzkum a síla skupiny
20. ledna 2018

„Oheň má ze všech pěti elementů nejvyšší spalující povahu. Jeho mantra spaluje negativitu. Když ji správně používáte, dokáže vám přinést nejvyšší pozitivní energii, dát vám prosperitu a naplnit přání vašeho srdce.” — Šrí Káléšvara


Pojďme společně přijmout iniciaci do mantry elementu ohně a dovolme jí, aby nás silným způsobem provedla obdobím, kdy venku tolik světla nezažíváme. Zažijte hluboké pochopení energie, kterou v sobě skrze ni budujete a naučte se, jak ji používat pro svůj osobní růst!

Tento kurz je pro každého…

… kdo chce vybít negativitu a rozvinout ve svém životě jasnost.

… kdo touží rozsvítit světlo své duše.

… kdo hledá hlubší pochopení základních energií Stvoření.

… kdo chce s tímto učením učinit bezprostřední energetickou zkušenost a zažít ve svém životě

hluboké pročištění a transformaci.

Vítáni jsou nováčci i zkušení studenti.

Více informací a registrace | ZDE


 

Ke kořenům šakti

Promítání a sdílení z cesty po silových místech Indie
26. ledna 2018
 

V zimě 2017 jsme se vypravili na cestu do Indie. Zpívali jsme bhadžany na velkém pódiu v Širdi, meditovali v Širdi Sáí Bábově Dvárakamáji, společně se sta tisíci Indy jsme zažili daršan pána Venkatéšvary v Tirupati, zakusili jsme totální odpoutanost Šiva-Šakti chrámu v Kalahasti, vystoupali na horu Penukondu, prováděli procesy ve Šrí Káléšvarově ášramu a zkoumali prastaré památky Krišnadévarájova království v Hampi… Přijďte se podívat na promítání z naší cesty, poslechněte si naše příběhy a zážitky a načerpejte skrze toto sdílení do sebe energii všech těchto míst.

Více informací | ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno | ZDE

 

Meditace s mantrou 

pro uvolnění mysli a posílení duše

Pravidelné meditačně-relaxační večery pro každého 

 

„Meditace není nic jiného, než pozornost bez napětí. Pozornost bez napětí - to je meditace. Žádné napětí. Žádné myšlenky, zapomeňte na všechno na světě - vaše žena, vaše děti, váš partner, váš dům… zastavte všechno.

Dopřejte si 15, 20, 30 minut - prostě tiše relaxujte, žádné myšlenky. Vnitřní mechanismus všech modliteb, mechanismus prastarých manter je vytvořit ve vaší duši tlukot, zasadit vaší duši úder, učinit ji šťastnou skrze ticho vnitřního vědomí.”

Šrí Káléšvara

Přijďte si k nám odpočinout, „vyčistit si hlavu” a nabít se podporující energií pro zvládání každodenního života.

Více informací a registrace | ZDE

Další program Šrí Káléšvarova centra Brno | ZDE

 

Sdílení: Oslava Svámiho narozenin

a otevření Šrí Káléšvarova centra Brno

 

„Program byl prostě úžasný, jemný a plný lásky. Po celý čas jsme v Centru vnímali Svámiho přítomnost a lásku. Opravdu jsme si užili satsang s Hanou - její otevřená a hřejivě autentická slova. Můžeme říct, že si ho užívali i ostatní a cítili se velmi dojatí. A Bábův abhišék byl prostě nádherný. Výdej jídla lidem v nouzi byl něčím, na co nikdy nezapomeneme - lidé byli tak šťastní, usmívali se a vyzařovala z nich vděčnost. Je to praxe, která je zapotřebí všude. Děkujeme českému týmu za všechnu jejich intenzivní a s láskou odváděnou práci a za jejich krásnou přítomnost. Cítili jsme se jako doma, jako v Penukondě - jsme prostě velká rodina." Geetha a Govinda

Fotografie z víkendu | ZDE

  

„Džapa je jednoduchost spontánního života, ve kterém leží nejvyšší síla. 
V srdci je radost z džapy duchovní radostí, hlubokou duševní extází. 

Tato radost přesahuje rozum i představy. Je jednoduchá a v této jednoduchosti je velká síla. Když kontinuálně praktikujeme džapu, spojí se s námi a začne vyzařovat mírumilovnost a sladkost.”

Matka Meera 


 
Like Sádhana a studium - leden 2018 on Facebook
Copyright © 2018 Kaleshwar e.V.