Adeon News 07/2015

Už jen pár dnů zbývá, než skončí tyto promo cenové nabídky

V červenci bude končit několik výhodných  promo cenových nabídek. Zkontrolujte si, zda nechcete na poslední chvíli některou z nich využít. Tady máte jejich přehled s odkazy na podrobnější popis:
 

Nyní navíc 6 měsíců pronájmu Revit Collaboration Suite zdarma

Revit Collaboration Suite je sada řešení pro stavební projektanty a architekty. Tato sada využívá technologii BIM a je dostupná moderní formou pronájmu licence, tzv. Desktop Subscription. Revit Collaboration Suite zahrnuje mj. tyto programy a služby: Revit 2016 (stavební, konstrukční a TZB řešení), AutoCAD 2016, A360 Team a další. Při zakoupení pronájmu Revit Collaboration na 12 měsíců nyní získáte 6 měsíců navíc zdarma, tj. 18 měsíců pronájmu za cenu 12-ti měsíců, což obnáší slevu 33 %.

Více informací naleznete na našem webu.

Přehled novinek ve verzích 2016 software Autodesk

S přehledem novinek ve verzích 2016 strojírenských a stavařských programech  Autodesk jste se mohli seznámit na našich akcích „Roadshow strojírenských technologií 2016“ a „Workshopy Revit News 2016“. Na našich stránkách naleznete informace o novinkách v programech Inventor 2016, Revit 2016, Civil 2016, AutoCAD 2016 a dalších.

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.