Adeon News 12/2014

Zvýhodněná cenu pronájmu produktů řady LT

Využijte zvýhodněnou cenu pronájmů licencí Autodesk a získejte tak například licenci AutoCAD LT 2015 již za 9 800 Kč za rok.

Seznamte se s výhodami moderní technologie pronájmu software v porovnání s koupí software. Pronajmutí licence nevyžaduje žádné  další náklady a využít můžete všechny výhody jako zákazník s programem Subscription, tj. technickou podporu, přístup k nejnovějšímu softwaru i vylepšením produktů.

Formou pronájmu (neboli Desktop Subscription ) je možné získat licence také pro produkty AutoCAD a balíčků licencí Inventor LT Suite, Revit LT Suite, Product Design Suite, Building Design Suite, Plant Design Suite 2015 a Infrastructure Design Suite.

Konec upgradů produktů Autodesk 31.1.2015

S termínem od 1. 2. 2015 ohlásila společnost  Autodesk  změnu způsobu obnovy svých produktů, od tohoto termínu nebude možné koupit  upgrade programů Autodesk, které je v průměru o 30 procent levnější než plná licence. Využijte proto čas do 31.1.2015 a přejděte prostřednictvím upgrade na nejnovější verzi se subscription, ochráníte tak svoji investici. Udržování aktivních servisních kontraktů Subscription bude nyní nejoblíbenějším způsobem jak  získat nové verze Vašich stávajících licencí.

Zpětné obnovení kontraktu Subscription

Až do 21.1.2015 je možné zpětně obnovit prošlý servisní kontrakt Maintenance Subscription u licencí všech produktů Autodesku (stáří kontraktu 31-364 dní) bez poplatku 100€ za pozdní obnovení. Pokud jste tedy v roce 2014 servisní kontrakt neobnovili, využijte tuto možnost pro opětovné naskočení do programu aktivní podpory Vašich licencí ze strany ADEONu, Vašeho partnera pro řešení Autodesku. 

Profesní magazíny Inventor News a Revit News

ADEON vydává profesní časopisy s aktuálními informacemi o nejnovějších technologiích a řešeních v oboru strojírenství i stavebnictví. Pro strojní konstruktéry a všechny zájemce o digitální prototypování  jsou určeny Inventor News. Pro architekty, stavební projektanty a všechny zájemce o technologii BIM vydáváme Revit News.

Nová řada profesionálních pracovních stanic HP

Společnost HP představila v tomto měsíci novou řadu pracovních stanic Z440 a mobilních pracovních stanic ZBook pro podnikovou sféru a posunula tím laťku výkonu a spolehlivosti o kus dále. Procesory s 2 až 8 jádry, DDR3/DDR4 paměti, ultra-rychlé SSD disky HP Z Turbo (PCIe SSD) a nová řada grafických karet NVIDIA Quadro Vám poskytnou maximum výkonu pro práci ve 3D a náročné výpočetní úlohy. Stanice jsou certifikovány společností Autodesk, tzn. odladěny po stránce ovladačů a otestovány v reálném provozu.
Za společnost Adeon děkuji a přeji Vám pěkný den.
 
S úctou,
Matěj Škarka
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Havlíčkovo nábřeží, Ostrava

Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter Google+ YouTube
 
  
Technické řešení:
matej.skarka@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2014 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.