Adeon News 01/2016


Plánujte dopředu – trvalé licence už jen do 29. 1. 2016

Autodesk ukončí  prodej trvalých licencí u většiny samostatných produktů, současně skončí možnost dokoupit příplatek na převedení personální licence na síťovou licenci. Od 1. 2. 2016 bude možné získat  nové samostatné produkty  pouze cestou pronájmu, zatímco prodej licencí typu “suite” bude ukončen zhruba o půlrok později. 

Nejnovější verze programů od Autodesku půjde získat buď  formou pronájmu, tzv. Desktop subscription, nebo prostřednictvím pravidelně obnovovaného předplatného, tzv. Maintenance Subscription. Nový model pronájmu licencí by měl zákazníkovi umožnit větší flexibilitu při pořizování a využívání software Autodesk.  Vyberte si takový model licencování, který bude vyhovovat vašim potřebám, vašemu cashflow a potřebám vašich projektů. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Pro usnadnění přechodu na Maintenance Subscription resp. Desktop Subscription nyní nabízíme několik zvýhodněných cenových akcí, které můžete využít v rámci přípravy na nový model pořizování a využívání software od Autodesku. Dále uvádíme jejich přehled.

Nové licence Autodesk LT produktů s jednoletou podporou zdarma

V souvislosti s brzkým ukončením prodeje  trvalých licencí nyní dostanete k nově zakoupené licenci AutoCADu LT 2016 roční předplatné (tzv. Maintenance Subscription) zdarma, resp. za 1 Kč. Navíc od nás dostanete jako dárek profesionální 2D myš CadMouse. Tato nabídka se týká také dalších produktů skupiny LT produktů, tj. Inventor LT 2016 a Revit LT 2016, (včetně jejich sad) a je platná až do ukončení prodeje pevných licencí, tj. do 29. 1. 2016, resp. do vyčerpání zásob.  V rámci takto výhodně získaného ročního předplatného si zajistíte už bez dalších nákladů i budoucí novou verzi AutoCAD LT 2017.  

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence AutoCAD LT za 1€ denně

Jako alternativu k trvalé licenci AutoCAD LT můžete využít cenově zvýhodněnou nabídku pronájmu licencí (Desktop Subscription). Zvýhodněná cena pro tuto oblíbenou 2D CAD aplikaci je 360€/rok což je pouhé 1€ denně. Pronajmutí licence nevyžaduje žádné další náklady a využít můžete všechny výhody jako zákazník s programem Subscription. Technickou podporu, přístup k nejnovějšímu softwaru i vylepšením produktů.

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence Autodesk řady 2016 se slevou  až 25%

V souvislosti s brzkým ukončení prodeje  trvalých licencí  samostatných produktů  pro vás máme nabídku včasného doplnění vašich licencí formou cenově zvýhodněného moderního pronájmu. Díky této speciální, časově omezené nabídce, můžete  získat  jednoletý nebo víceletý pronájem vybraných licencí, tzv. Desktop Subscription, s cenovým zvýhodněním až 25 procent.  Tato nabídka je časově omezená a končí 20. 1. 2016. 

Více informací naleznete na našem webu.

Recenze profesionální 2D myši CadMouse

Ko konci loňského roku vydala společnost 3D Connexion svůj nový výrobek. A tentokrát se nejedná o 3D myš, jak by se dalo čekat, ale o profesionální 2D CAD myš. Co je tedy na téhle 2D myši tak zvláštního a stojí vůbec za to? Podívali jsme se na ní v naší obsáhlé recenzi za Vás. 

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2016 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.