Adeon News 03/2015

Nový bonusový balík šablon, knihoven a katalogů pro Revit 2015

ADEON Revit Plus 2015 je bonusové DVD, které již několik let připravujeme a nabízíme našim zákazníkům. Nyní jsme jej rozšířili o bonusový balík šablon, knihoven a katalogů pro Revit 2015 a Revit LT 2015. Najdete v něm mimo jiné šablony pro stavební projekt, TZB instalace, vzduchotechniku, elektroinstalace a širokou škálu knihoven a katalogů.

Více informací naleznete na našem webu.

Akce CrazyDays - pronájem AutoCAD LT s Wi-Fi tiskárnou zdarma

ADEON pro Vás připravil na dny 16. - 20. 3. 2015 akci, v rámci které můžete současně s objednáním ročního pronájmu AutoCADu LT 2015 za výhodnou cenu získat navíc zdarma multifunkční Wi-Fi tiskárnu. Tato supervýhodná nabídka platí pouze v uvedených dnech. 

Více informací naleznete na našem webu.

Seminář věnovaný obrábění v InventorCAM již příští týden

Připomínáme konání semináře k problematice obrábění v InventorCAM, který jsme pro Vás připravili na 18. 3. 2015 v prostorách konferenčního salonku Lesního hotelu ve Zlíně.  Na seminář se můžete registrovat do 16. 3. 2015 na našem webu.

Více informací naleznete na našem webu.

Autodesk oznámil zvýšení cen k 1. 5. 2015

Autodesk oznámil zvýšení cen svých produktů k 1.5.2014 v průměru o 4%. Zvýšení cen se bude týkat všech ceníkových položek s výjimkou produktů řady AutoCAD LT a dále také Renewal Subscription. Podle  svého vyjádření tak Autodesk reaguje na kursové změny Euro. Využijte příležitost zakoupit do 30. 4. 2015 produkty Autodesk za stávající ceny. 

Více informací naleznete na našem webu.

Nový portál pro správu licencí již od 13.3.2015

Jak jsme Vás již informovali, Autodesk spustí od 13. 3. 2015 nový portál „Autodesk Accounts“ pro správu licencí, který nahradí původní „Subscription Centrum“. Nový portál je určen pro kompletní správu licencí, služeb a benefitů uživatelských účtů a sledování historie sériových čísel. Tento nový portál bude k dispozici jak pro zákazníky se subscription tak i pro zákazníky bez subscription.

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.