Adeon News 11/2015

Koupě nebo pronájem licence?

Autodesk ukončí k 31. lednu 2016 prodej trvalých licencí u většiny samostatných produktů, současně skončí možnost dokoupit příplatek na převedení personální licence na síťovou licenci.   Od 1. 2. 2016 bude možné získat  nové samostatné produkty  pouze cestou pronájmu, zatímco prodej licencí typu “suite” bude ukončen zhruba o půlrok později. 

Nejnovější verze programů od Autodesku půjde získat buď  formou pronájmu, tzv. Desktop subscription, nebo prostřednictvím pravidelně obnovovaného předplatného, tzv. Maintenance Subscription. Nový model pronájmu licencí by měl zákazníkovi umožnit větší flexibilitu při pořizování a využívání software Autodesk.  Vyberte si takový model licencování, který bude vyhovovat vašim potřebám, vašemu cashflow a potřebám vašich projektů. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Pro usnadnění přechodu na Maintenance Subscription resp. Desktop Subscription nyní nabízíme několik zvýhodněných cenových akcí, které můžete využít v rámci přípravy na nový model pořizování a využívání software od Autodesku. Dále uvádíme jejich přehled.

Pronájem licence Autodesk řady 2016 se slevou  až 25%

V souvislosti s brzkým ukončení prodeje  trvalých licencí  samostatných produktů  pro vás máme nabídku včasného doplnění vašich licencí formou cenově zvýhodněného moderního pronájmu. Díky této speciální, časově omezené nabídce, můžete  získat  jednoletý nebo víceletý pronájem vybraných licencí, tzv. Desktop Subscription, s cenovým zvýhodněním až 25 procent.  Tato nabídka je časově mezená a končí 20. 1. 2016. 

Více informací naleznete na našem webu.

Nové licence Autodesk LT produktů s jednoletou podporou zdarma

V souvislosti s brzkým ukončením prodeje trvalých licencí nyní dostanete k nově zakoupené licenci AutoCADu LT 2016 roční předplatné (tzv. Maintenance Subscription) zdarma, resp. za 1 Kč.

Tato nabídka se týká také dalších produktů skupiny LT produktů, tj. Inventor LT 2016 a Revit LT 2016, (včetně jejich sad) a je platná až do ukončení prodeje pevných licencí, tj. do 27. 1. 2016. V rámci takto výhodně získaného ročního předplatného si zajistíte už bez dalších nákladů i budoucí novou verzi 

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence AutoCAD LT za 1€ denně

Jako alternativu k trvalé licenci AutoCAD LT můžete využít cenově zvýhodněnou nabídku pronájmu licencí (Desktop Subscription). Zvýhodněná cena pro tuto oblíbenou 2D CAD aplikaci je 360€/rok což je pouhé 1€ denně. Pronajmutí licence nevyžaduje žádné další náklady a využít můžete všechny výhody jako zákazník s programem Subscription. Technickou podporu, přístup k nejnovějšímu softwaru i vylepšením produktů.

Více informací naleznete na našem webu.

Vyměňte svou starou 3D myš za novou

3D myš se již stala neocenitelným pomocníkem strojního konstruktéra i stavebního projektanta. Pokud takovou myš zatím nevlastníte, tak my Vám ji nyní můžeme bezplatně zapůjčit na vyzkoušení.

A pokud máte na stole 3D myš starší než tři roky, je čas ji vyměnit za nejnovější model. V rámci akce kterou jsme pro Vás připravili k ní  od nás dostanete dárek.

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.