Adeon News 04/2015

Roadshow strojírenských technologií 2016

Jako každý rok jsme pro Vás i letos připravili již tradiční jarní roadshow, věnovanou novinkám v Inventoru 2016 a dalších strojírenských produktech Autodesk řady 2016. Semináře v Brně, Olomouci, Ostravě, Pardubicích a ve Zlíně se konají v období 25. 5. - 4. 6. 2015.

Registrace a více informací naleznete na našem webu.

Simulační snídaně s Autodeskem

Aneb simulujte, předvídejte, vyhodnoťte a optimalizujte vlastnosti výrobků. Připravili jsme pro Vás na 12. 5. 2015 první z cyklu seminářů k produktové řadě Autodesk Simulation.  Seminář je určen především strojírenským uživatelům, kteří potřebují při vývoji svého výrobku využít nástroje pro mechanické, konstrukční i teplotní simulace, simulace proudění kapalin a přenosu tepla  i  dalších médií a kompozitních materiálů.

Registrace a více informací naleznete na našem webu.

Autodesk oznámil zvýšení cen k 7. 5. 2015

Autodesk oznámil zvýšení cen svých produktů k 7.5.2015 v průměru o 4%. Zvýšení cen se bude týkat všech ceníkových položek s výjimkou produktů řady AutoCAD LT a dále také s výjimkou  Renewal Subscription. Podle vyjádření Autodesku tak reaguje na kursové změny Euro. Využijte příležitost zakoupit do 6. 5. 2015 produkty Autodesk za stávající ceny. 

Více informací naleznete na našem webu.

Novinky ve verzích 2016

Novinky_2016
Autodesk již vydal skoro všechny produkty v nejnovější verzi, která má označení 2016. My jsme pro Vás tedy připravili speciální sekci věnovanou novinkám v nejvyužívanějších produktech. Přečíst si můžete např. co je nového v Autodesk Inventoru, Revitu, AutoCADu a dalších CAD programech.

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.