Adeon News 02/2015

Seminář věnovaný obrábění v InventorCAM

Přijměte pozvání na náš seminář k problematice obrábění v InventorCAM, který se koná 18. 3. 2015 od 9:00 hod. v prostorách konferenčního salonku Lesního hotelu ve Zlíně.  Více informací a registrace naleznete na našem webu.

Nový portál pro správu licencí

Autodesk spustí od 13. 3. 2015 nový portál „Autodesk Accounts“ pro správu licencí, který nahradí původní „Subscription centrum“. Nový portál je určen pro kompletní správu licencí, služeb a benefitů uživatelských účtů a sledování historie sériových čísel. Nový portál bude k dispozici jak pro zákazníky se subscription tak i pro zákazníky bez subscription. Více o tomto novém systému naleznete na našem webu.

Plánovaná změna v dodávkách licencí Autodesk

Autodesk s ročním předstihem oznámil plánovanou změnu způsobu licencování nově pořizovaných programů. K 1. 2. 2016 bude ukončen prodej vybraných samostatných licencí. Nové licence těchto produktů bude možné od tohoto data získat pouze formou tzv. Desktop Subscription, tedy měsíčního, čtvrtletního, pololetního, ročního nebo víceletého pronájmu. Vlastní produkty se budou nadále instalovat coby lokálně instalované aplikace. Více naleznete opět v článku na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.