Adeon News 10/2015

Nepromeškejte příležitost ušetřit při pořízení produktů Autodesk

Autodesk ukončí k 31. lednu 2016 prodej trvalých licencí u většiny samostatných produktů, současně skončí možnost dokoupit příplatek na převedení personální licence na síťovou licenci.  Již od 1. 2. 2016 bude možné získat  nové samostatné produkty  pouze cestou pronájmu, zatímco prodej licencí typu “suite” bude ukončen zhruba o rok později. 

Nejnovější verze programů od Autodesku půjde získat buď  formou pronájmu, tzv. Desktop subscription, nebo prostřednictvím pravidelně obnovovaného předplatného, tzv. Maintenance Subscription. Nový model pronájmu licencí by měl zákazníkovi umožnit větší flexibilitu při pořizování a využívání software Autodesk.  Vyberte si takový model licencování, který bude vyhovovat vašim potřebám, vašemu cashflow a potřebám vašich projektů. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Pro usnadnění přechodu na Maintenance Subscription resp. Desktop Subscription nyní nabízíme několik zvýhodněných cenových akcí, které můžete využít v rámci přípravy na nový model pořizování a využívání software od Autodesku. Dále uvádíme jejich přehled

Nové licence Autodesk LT produktů se slevou 10% a bonusem 320€
platí pouze do 23. 10. 2015

Autodesk ohlásil promo cenovou nabídku v rámci které můžete získat slevu 10% z ceny nové komerční trvalé licence některého z produktů LT Family při současném zakoupení jednoletého   nebo dvouletého nebo tříletého předplatného (Maintenance Subscription). Navíc jako dárek dostanete bonus 320€. 

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence AutoCAD LT za 1€ denně

Jako alternativu k trvalé licenci AutoCAD LT můžete využít cenově zvýhodněnou nabídku pronájmu licencí (Desktop Subscription). Zvýhodněná cena pro tuto oblíbenou 2D CAD aplikaci je 360€/rok což je pouhé 1€ denně. Pronajmutí licence nevyžaduje žádné další náklady a využít můžete všechny výhody jako zákazník s programem Subscription. Technickou podporu, přístup k nejnovějšímu softwaru i vylepšením produktů.

Více informací naleznete na našem webu.

Nové licence Autodesk řady 2016 se slevou 10%
platí pouze do 23. 10. 2015

Využijte  promo cenovou nabídku na pořízení nové licence software Autodesk, kterou můžete získat se slevou 10%, pokud si ji pořídíte s tříletým předplatným (Maintenance Subscription).  Nabídka se týká vybraných licencí samostatných programů, jako jsou Inventor 2016 a Revit 2016, a dále také vybraných “Suite” balíčků, jako jsou  Product Design Suite 2016, Building Design Suite 2016, nebo Plant Design Suite 2016 a další.  

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence Autodesk řady 2016 se slevou 25%
platí pouze do 23. 10. 2015

Uživatelé starých verzí 2005-2015 licencí software Autodesk mohou získat jednoletý nebo dvouletý nebo tříletý pronájem nejnovější verze licence 20160 se slevou 25%. 

Více informací naleznete na našem webu.

3  měsíce pronájmu Revit Collaboration Suite zdarma
platí pouze do 23. 10. 2015

Revit Collaboration Suite je sada řešení pro stavební projektanty a architekty. Tato sada využívá technologii BIM a je dostupná moderní formou pronájmu licence, tzv. Desktop Subscription. Revit Collaboration Suite zahrnuje mj. tyto programy a služby: Revit 2016 (stavební, konstrukční a TZB řešení), AutoCAD 2016, A360 Team a další. Při zakoupení pronájmu Revit Collaboration na 12 měsíců nyní získáte 3 měsíce navíc zdarma, tj. 15 měsíců pronájmu za cenu 12-ti měsíců, což obnáší slevu 25 %. 

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.