Adeon News 06/2015

Vyšlo nové číslo magazínu Revit News 

Právě jsme vydali nejnovější číslo magazínu  Revit News, které přináší přehled novinek v programech Revit 2016 a AutoCAD 2016, již tradičně také další várku tipů a triků k jejich užívání, nově jsme zařadili článek o spolupráci mezi Revitem a Inventorem a o simulacích ve stavebnictví. Magazín je interaktivní a online na našem webu, popř. si jej také můžete stáhnout v PDF.

Nové číslo naleznete na našem webu.

Registrujte se na naše workshopy Revit News 2016

Navštivte naše workshopy pro stavařské uživatele a seznamte se s novinkami v nejnovějších verzích programů Revit 2016 a AutoCAD 2016 a jejich uplatnění pro stavební projektování.  Akce se koná v Brně, Pardubicích, Ostravě a ve Zlíně.

Registrace a více informací naleznete na našem webu.

Sleva až 20% na nové licence Autodesk

Využijte novou promo cenovou nabídku na pořízení nové licence software Autodesk, kterou můžete získat se slevou až 20%, pokud si ji pořídíte s víceletým subscription. Nabídka se týká vybraných licencí samostatných programů a dále také “Suite” balíčků, jako jsou  Product Design Suite, Building Design Suite, nebo Plant Design Suite a dalších. Tato nabídka platí do 20.7.2015.

Pro více informací, využijte kontaktní formulář na našem webu.
 

Příležitost pro uživatele  starých  verzí  2005 - 2015 

Uživatelé starých verzí 2005 - 2015 licencí software Autodesk mohou až do 20.7.2015 získat jednoletý, dvouletý nebo tříletý pronájem nejnovější verze licence 2016 se slevou 25%

Více informací naleznete na našem webu.

Objednejte si víceleté kontrakty subscription

Objednáním resp. obnovení víceletých kontraktů subscription do 15.7.2015  můžete využít slevu a současně zafixovat svoji cenu a ochránit tak svoji investici před budoucími posuny cen.  

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.